Jump to content

13wally

Forumowicze
 • Content Count

  224
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.prop-trading.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Kawa, sieć, obserwacja.

Recent Profile Visitors

3,180 profile views
 1. Fajny tekst, kilka rzeczy mi dzięki w/w wskoczyło. Thx. P.s jeszcze proponuję jakiś artykuł w temacie "marketing szemrany" to taki odłam szeptanego na social mediach ;)
 2. Kwestia przyzwyczajenia wg mnie, obecne nowinki filtrowania pozwalają naprawdę szybciej znaleźć tekst, który chcesz napisać jeśli wykonujesz zlecenia. A czas wydłużony - super, moze dzięki temu treści będą porządniejsze, bo też widać że autor się przykłada, ale nie ma czasu już sprawdzić, i jakieś literówki wpadają, więc dla powyżej 4500 znaków, to wydłużenie czasu jest na 5.
 3. Odpowiedź znajduje się w tytule wątku: Spytać klienta o potrzeby ;) Czasem najprostsze odpowiedzi są najlepsze, ale oczywiscie można je rozciągnąć w powieść ala Sienkiewicz.
 4. Jeśli właściciel nie zezwala zgody na embed, to zaznacza taką opcję i w ogóle nie masz wtedy możliwość wklejenia tego kodem na swoją stronę. W każdym innym przypadku jest to czysta reklama dla twórcy, bo ludzie oglądając film u Ciebie na stronie robią ruch jemu na video. Osobiscie w ogóle nie rozumiem tych, którzy właczają u siebie opcję bez embed, no ale to tylko moje zdanie. P.S embed nie jest kopiowaniem treści! To jak share, udostępnianie.
 5. Dziękuję i również wesołych:) P.S zwłaszcza tych wysokich pozycji, o, to , to!
 6. Zamiast "ciągnąć skądś artykuły" żerując na cudzej pracy - rzeczywiście lepiej byłoby wykorzystać darmowe artykuły do przedruku (do znalezienia w sieci). Fakt, ze wtedy nie są unikalne, ale jakby nie patrzeć, nie okradasz nikogo z pracy tak samo, jak sam nie chciałbyś być pewnie okradany. Coś za coś.
 7. Przypuszczam, ze whitepress wprowadza zmiany różne, z tego co kojarzę przejęli goodcontent, co wg mnie w dłuższej perspektywie czasowej wyjdzie nam wszystkim na plus, jeśli chodzi o organizację i usprawnienia:) P.S to nie jest podlizywanie się w każdym razie jak coś się krzaczy, czy zmienia to obstawiam właśnie grubsze prace techniczne, poczekamy i już
 8. W sumie to całkiem zapomniałem że od lat mam u Was konto i jakieś działania były robione ;) A nawet z ciekawości sprawdzę czy jest z tego jakiś odprysk zysku :) Skleroza podobno nie boli.
 9. Hmm, ja od jakiegos czasu nie wierzę już w żadną prawdę, ani żadne kłamstwo i na wszystko patrzę przez pryzmat "100% pewności, że jest tak, jak napisano - nie istnieje". Świat fejk newsów zaorał mi blachy :)
 10. Za fejsbukiem nie nadążysz:) To trochę jak gra w kotka i myszkę - Ty uciekasz, on w kółko goni i próbuje wszelkimi sposobami zachęcić Cię do wykupienia reklam płatnych, a jak już raz zapłacisz uuuu... wpadłeś w sidła. Nie zapomną Ci tego;)
 11. Piękne:) P.S Faktycznie przy napisaniu 10-ciu postów faktycznie można się nieźle spocić...;) Zazdroszę of kors
 12. hahahah, leżę i płaczę:) Mi wpadło w oczy "jak zarobić a się nie narobić", - co gorsza w planerze do kampanii prac jakichś tam przez internet, z setkami wyników, filmików itd. Świat dziadzieje;)
 13. Cena za publikację artykułu od 2 zł? To już nawet jakością bardzo miernego precla nie pachnie.. czy może się mylę?
 14. Fajna lista, z cześci korzystam, ale nie ze wszystkich, więc się przyda. P.S Nie macie czasem wrażenia, że im więcej tych przydatnych, darmowych narzędzi , tym większy młyn w czasie pracy i trudniejsze pdoejmowanie decyzji o działaniach?;)
 15. Aleksiejs zgadza się, teoria jest teorią, jak ktoś jest uparty to da radę wszystko znaleźć, a nawet z rąsi przepisać podmieniając co kilka słów na inne i będzie niemal jak unikat.:) Dlatego docelowo wtyczka pozwala ograniczyć większą część nieznających się, którzy chcą kopiować + leniwych, którym nie chce się przepisać. A na cwaniaków i obcykanych nie ma 100% skutecznej metody.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy