Jump to content

13wally

Forumowicze
 • Content Count

  218
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.prop-trading.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Kawa, sieć, obserwacja.

Recent Profile Visitors

3,126 profile views
 1. Przypuszczam, ze whitepress wprowadza zmiany różne, z tego co kojarzę przejęli goodcontent, co wg mnie w dłuższej perspektywie czasowej wyjdzie nam wszystkim na plus, jeśli chodzi o organizację i usprawnienia:) P.S to nie jest podlizywanie się w każdym razie jak coś się krzaczy, czy zmienia to obstawiam właśnie grubsze prace techniczne, poczekamy i już
 2. W sumie to całkiem zapomniałem że od lat mam u Was konto i jakieś działania były robione ;) A nawet z ciekawości sprawdzę czy jest z tego jakiś odprysk zysku :) Skleroza podobno nie boli.
 3. Hmm, ja od jakiegos czasu nie wierzę już w żadną prawdę, ani żadne kłamstwo i na wszystko patrzę przez pryzmat "100% pewności, że jest tak, jak napisano - nie istnieje". Świat fejk newsów zaorał mi blachy :)
 4. Za fejsbukiem nie nadążysz:) To trochę jak gra w kotka i myszkę - Ty uciekasz, on w kółko goni i próbuje wszelkimi sposobami zachęcić Cię do wykupienia reklam płatnych, a jak już raz zapłacisz uuuu... wpadłeś w sidła. Nie zapomną Ci tego;)
 5. Piękne:) P.S Faktycznie przy napisaniu 10-ciu postów faktycznie można się nieźle spocić...;) Zazdroszę of kors
 6. hahahah, leżę i płaczę:) Mi wpadło w oczy "jak zarobić a się nie narobić", - co gorsza w planerze do kampanii prac jakichś tam przez internet, z setkami wyników, filmików itd. Świat dziadzieje;)
 7. Cena za publikację artykułu od 2 zł? To już nawet jakością bardzo miernego precla nie pachnie.. czy może się mylę?
 8. Fajna lista, z cześci korzystam, ale nie ze wszystkich, więc się przyda. P.S Nie macie czasem wrażenia, że im więcej tych przydatnych, darmowych narzędzi , tym większy młyn w czasie pracy i trudniejsze pdoejmowanie decyzji o działaniach?;)
 9. Aleksiejs zgadza się, teoria jest teorią, jak ktoś jest uparty to da radę wszystko znaleźć, a nawet z rąsi przepisać podmieniając co kilka słów na inne i będzie niemal jak unikat.:) Dlatego docelowo wtyczka pozwala ograniczyć większą część nieznających się, którzy chcą kopiować + leniwych, którym nie chce się przepisać. A na cwaniaków i obcykanych nie ma 100% skutecznej metody.
 10. Nigdy nie zdarzyło mi się dopłacać extra za wyróżnienie swojego komentarza na forach typu interia, czy innych. Ale domyślam się, że przy mocniejszy wątkach z dużym ruchem faktycznie może to mieć sens. P.S Gdzie się robi tą opłatę za wyróżnienie komentarza? To interia pobiera za to pieniądze czy jakas podfirma?
 11. Nawet jeśli z czasem opisy ktoś miałby podpierdzielić, to i tak warto mieć własne opisy produktów. "System" widzi u kogo pojawiły się poraz pierwszy i jeśli dobrze łapię, to wtedy nie Ty jesteś "oskarżany" algorytmem jako duplicate content. Można też ewentualnie dopisać jakieś wtyczki, i kody zakazujące kopiowania treści - przeciętny [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] opisów i treści zwykle nie ma na tyle wiedzy, żeby sobie to obejść;)
 12. Stanie się bum i następnego dnia znów się obudzimy;) A tak serio - już samo to pytanie jest odpowiedzią na to dlaczego tak ważne jest różnicowanie miejsc pozyskiwania ruchu, reklamy, robienia kampanii marketingowych itd. Nie wyobrażam sobie ciągnięcia czegokolwiek biznesowo w oparciu tylko o 1 źródło mocy.
 13. W podanym wyżej spisie blog tiger wiele z podanych miejsc już nie istnieje, ale to i tak wciąż jedno z najlepszych miejsc do przeglądu forów pod względem popularności. Ewentualnie jeszcze ładną listą dysponuje brandle, ale trzeba się zarejestrować żeby sobie pooglądać/zdjąć.
 14. Tu pewnie kluczem jest wzięcie kosztu na siebie, tak jak zauważył @jachu. Myślę, że powoli odchodzi do lamusa myślenie, że ktoś rzuci się na publikowanie cudzego tekstu na swojej stronie, nie mając z tego nic i jeszcze musząc za to zapłacić. Takie czasy. Gościnny z kosztem publikacji po naszej stronie, albo w myśl zasady "chcesz publikować na czyjejś porządnej stronie ? To zapłać"
 15. jak słysze takie newsy to mam lekkie obawy czy aby aby ta prędkość nie skończy się przy jakości naszych torów wykolejeniem. No ale byle do przodu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy