Jump to content

13wally

Forumowicze
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.prop-trading.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Kawa, sieć, obserwacja.

Recent Profile Visitors

3,304 profile views
 1. Raz mi się system zawiesił i do klienta poszły 2 teksty identyczne zamiast jednego, i wtedy jeden został odrzucony jako nieunikalny. No ale to była kwestia zawieszenia się, nic więcej. Zawsze wystarczy mail do administracji i uwzględniają takie wypadki przy pracy, tak jak z cytatami jak klient chce cytatu.
 2. Szukam miejsc pod publikację artykułów z kategorii: finanse, biznes, ekonomia, forex. Artykuły min 2000 znaków w górę, 2 linki w treści, foto, unik.
 3. Ja tam się zastanawiam kto będzie fizycznie ogarniał np. awarię na całkiem fizycznych serwerach, jak większość pójdzie do pracy z domu;) Ale z osberwacji na ten moment, to widać, że zawsze 1 pracownika z dolotu można do maszynki wysłać, żeby zobaczył co tam sie zjarało ;) No nic, powodzenia wszystkim!
 4. Jak w tytule: szukam programów partnerskich związanych z kryptowalutami, ALE uwaga takich, w których nie trzeba NIC INWESTOWAĆ itd. Żadnych scamowatych szajsów i cud obietnic. Zależy mi na sensownych rzeczach, które można promować i na których da się zarabiać bez robienia jakichkolwiek wpłat. Gdyby ktoś miał np. coś podobnego do platformy Publish0x to byłoby super, ale nie jest to wyznacznik. Publish0x płaci użytkownikom za czytanie i ocenianie artykułów tematycznych (krypto, blockchain itd), oczywiście to są groszowe sprawy, ale można sobie nacykać trochę krypto typu BAT za darmo, więc zawsze coś. Jeśli są Wam znane podobne klimaty to poprosze info/linka/pm itd. Jak można, zostawię swój do w/w https://www.publish0x.com/?a=KQe1lgVdJY - jak ktoś będzie się chciał pobawić.
 5. Fajny tekst, kilka rzeczy mi dzięki w/w wskoczyło. Thx. P.s jeszcze proponuję jakiś artykuł w temacie "marketing szemrany" to taki odłam szeptanego na social mediach ;)
 6. Kwestia przyzwyczajenia wg mnie, obecne nowinki filtrowania pozwalają naprawdę szybciej znaleźć tekst, który chcesz napisać jeśli wykonujesz zlecenia. A czas wydłużony - super, moze dzięki temu treści będą porządniejsze, bo też widać że autor się przykłada, ale nie ma czasu już sprawdzić, i jakieś literówki wpadają, więc dla powyżej 4500 znaków, to wydłużenie czasu jest na 5.
 7. Odpowiedź znajduje się w tytule wątku: Spytać klienta o potrzeby ;) Czasem najprostsze odpowiedzi są najlepsze, ale oczywiscie można je rozciągnąć w powieść ala Sienkiewicz.
 8. Jeśli właściciel nie zezwala zgody na embed, to zaznacza taką opcję i w ogóle nie masz wtedy możliwość wklejenia tego kodem na swoją stronę. W każdym innym przypadku jest to czysta reklama dla twórcy, bo ludzie oglądając film u Ciebie na stronie robią ruch jemu na video. Osobiscie w ogóle nie rozumiem tych, którzy właczają u siebie opcję bez embed, no ale to tylko moje zdanie. P.S embed nie jest kopiowaniem treści! To jak share, udostępnianie.
 9. Dziękuję i również wesołych:) P.S zwłaszcza tych wysokich pozycji, o, to , to!
 10. Zamiast "ciągnąć skądś artykuły" żerując na cudzej pracy - rzeczywiście lepiej byłoby wykorzystać darmowe artykuły do przedruku (do znalezienia w sieci). Fakt, ze wtedy nie są unikalne, ale jakby nie patrzeć, nie okradasz nikogo z pracy tak samo, jak sam nie chciałbyś być pewnie okradany. Coś za coś.
 11. Przypuszczam, ze whitepress wprowadza zmiany różne, z tego co kojarzę przejęli goodcontent, co wg mnie w dłuższej perspektywie czasowej wyjdzie nam wszystkim na plus, jeśli chodzi o organizację i usprawnienia:) P.S to nie jest podlizywanie się w każdym razie jak coś się krzaczy, czy zmienia to obstawiam właśnie grubsze prace techniczne, poczekamy i już
 12. W sumie to całkiem zapomniałem że od lat mam u Was konto i jakieś działania były robione ;) A nawet z ciekawości sprawdzę czy jest z tego jakiś odprysk zysku :) Skleroza podobno nie boli.
 13. Hmm, ja od jakiegos czasu nie wierzę już w żadną prawdę, ani żadne kłamstwo i na wszystko patrzę przez pryzmat "100% pewności, że jest tak, jak napisano - nie istnieje". Świat fejk newsów zaorał mi blachy :)
 14. Za fejsbukiem nie nadążysz:) To trochę jak gra w kotka i myszkę - Ty uciekasz, on w kółko goni i próbuje wszelkimi sposobami zachęcić Cię do wykupienia reklam płatnych, a jak już raz zapłacisz uuuu... wpadłeś w sidła. Nie zapomną Ci tego;)
 15. Piękne:) P.S Faktycznie przy napisaniu 10-ciu postów faktycznie można się nieźle spocić...;) Zazdroszę of kors
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy