panryjeq

Forumowicze
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O panryjeq

 1. Skusiłem się majątku nie kosztowało a przy okazji zweryfikujemy skuteczność. Dam znać za kilka miesięcy co dokładnie kupiłem i jaki efekt. Pozdrawiam!
 2. Witam, odezwała się do mnie w/w firma, to co proponują dość mocno mnie interesuje bo sam nie mam wiedzy aby to zrobić. Chodzi o pozycjonowanie na mapkach google. Oferują pozycjonowanie na mapkach na 10 fraz w odległości do 50km od siedziby firmy. Koszt jednorazowy i dość niski wg mnie. Czy ktoś miał styczność z tą firmą?
 3. czy mógłbyś coś więcej napisać na temat "ignorowania nowych linków"? Kiedy się tak dzieje, jakie są objawy i jak z tego wyjść? Pozdrawiam.
 4. PIO-T1 dziękuję Mr Iogremonte dla Pana również wszystkiego dobrego
 5. PIO-S4 PIO-S6 dzięki bardzo
 6. PIO-TS13 Dziękuję!
 7. Za każdym razem gdy tak miesza, w indeksie pojawiają się podstrony które znikają gdy sytuacja się stabilizuje. Czy to nie jest tak ze spadki są wynikiem tego chwilowego wrzucenia w wyniki podstron ? Wygląda to mniej wiecej tak: 1. domena 2. domena/podstrona
 8. dziękuję Panie Kukis za kod 10005
 9. no i znalazlo sie dwóch 1/2główków (albo i 1 ) którzy wykorzystali kody i o tym nie poinformowali zatem informuję że: 845E8330 78292E8D są wykorzystane