ebsand

Forumowicze
 • Zawartość

  430
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

21 Excellent

O ebsand

 • Urodziny 09.01.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poznań

Ostatnio na profilu byli

2503 wyświetleń profilu
 1. Biznes-host.pl - opinie

  No to ja miałem to samo Przeniosłem się do hitme.pl po przeanalizowaniu kilku hostingów. Mam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Także polecam z czystym sumieniem. Został mi jeszcze 1 w BH a nie lubię mieć wszystkiego u 1 dostawcy, więc też chętnie poczytam o tym co polecacie.
 2. Czy można w Xneotrustlinks robić projekty dla konkretnych adresów URL i potem nimi zarządzać? Na zasadzie puszczam co jakiś czas po X linków a nie wszystko na raz? Chyba że to nie ma sensu bo coś mylę. Na przykład miejscówki w paczkach będą się zmieniać.
 3. Czyli chodzi o to, że XNEOLINKS PREMIUM ma możliwość odtwarzania tych paczek, czy o to, że jak ktoś ma XNEOLINKS PREMIUM to dostanie XNEOTRUSTLINKS?
 4. Daj proszę znać, kiedy będzie albo czy będzie sprawdzanie site Szukam i szuka i czekam i czekam i nie mogę się doczekać takiego prostego skryptu do monitorowania statusów oraz site.
 5. Biznes-host.pl - opinie

  @swits.pl, mam dostęp do root'a, ale jednak kilka stronek tam mam i jak coś pójdzie nie tak, to będzie ból Próbowałem poprosić o płatną pomoc w hitme.pl dla tego VPS'a, ale co zrozumiałe, nie mieszają się w administrację innych firm
 6. Biznes-host.pl - opinie

  Zrobiło się niebezpiecznie, a akurat w przypadku serwerów nie warto ryzykować Ja się przeniosłem do hitme.pl, mam nadzieję, że dobrze zrobiłem. Mam do Was pytanie. Został mi jeszcze jeden VPS z DA w BH i chciałbym tam zainstalować certyfikat Let's Encrypt. Ktoś z Was robił to samodzielnie i może pomóc albo podrzucić jakiś tutorial? Niestety support w tym nie pomoże, mimo że napisałem do nich zgłoszenie, że tego potrzebuję i chcę za to zapłacić. Paranoja.
 7. Jaki soft do zarządzania zapleczem

  Mam tylko 2 wtyczki: Install / Clone WordPress oraz Publish Posts, Pages & Links. Pierwsza przydaje się bardzo. Ta druga miała służyć do publikacji postów, ale jednak korzystam z niej głównie do sprawdzania gdzie są jakie posty, ile ich jest, kiedy zostały opublikowane, itd. Do logowania się i publikacji txt wystarczy sam panel, bo jednym kliknięciem od razu loguję się do panelu wp-admin każdego z blogów na liście. Pozostałe wtyczki chciałem sukcesywnie dodawać w miarę potrzeb (przede wszystkim Google Analytics, żeby w 1 panelu mieć statystyki wszystkich blogów), ale na razie nie wyrabiam z czasem Polecam zainstalować wersję darmową, wtedy albo będzie wow albo "to jednak nie to"
 8. Jaki soft do zarządzania zapleczem

  Do zarządzania Wordpress'ami korzystam z InfiniteWP.com. Bardzo fajny panel do zainstalowania na własnym serwerze. Zależy czego potrzebujesz dokładnie, ale może Ci wystarczyć nawet wersja darmowa bez dodatkowych wtyczek. Mają bardzo dobry support. Narzędzia rozwijane i często aktualizowane. Link z ref'em: https://infinitewp.com/ Ceny i wersja darmowa do pobrania: https://infinitewp.com/pricing/ Lista wtyczek: https://infinitewp.com/addons/ Kilka screenów gdzie widać o co chodzi: https://infinitewp.com/features/ Jest też wtyczka jetpack, która pozwala za pomocą aplikacji na Windows zarządzać hostowanymi Wordpressami: https://pl.wordpress.org/plugins/jetpack/screenshots/
 9. @wariat123, tak jak Ci pisałem powyżej, nie mam proxy publicznych. Proxy serwerowe mi działa, bo tak jak Ci napisałem do 9:30 rano miałem sprawdzonych na jednym monitoringu 1800 fraz a na drugim 3800 fraz. Nie banowało mi proxy a do tej pory już wszystkie frazy sprawdzone.
 10. @wariat123, ile fraz masz do sprawdzenia? Na jednej instalacji mam 6 proxy serwerowych (z własnych serwerów VPS) i sprawdziło mi około 1800 fraz do tej pory (prędkość sprawdzania: 8) Na drugiej instalacji mam 12 proxy serwerowych i 25 proxy z 2proxy.pl i sprawdziło mi około 3800 fraz do tej pory (prędkość sprawdzania: 15).
 11. No ja się źle bez tego czuję @qazy, czyli używasz czegoś innego?
 12. Komuś się też wysypał RDS bar po aktualizacji FF? ps. Odinstalowałem i zainstalowałem dodatek i nadal jest to samo.
 13. Fotel wygodny dla kręgosłupa

  A jaki masz model i czy następny będzie taki sam? Czy może po 2 latach wybrałbyś inny?
 14. Ominęła mnie jakaś aktualizacja, czy program nie działa (np. wyszukiwanie wystąpień ciągu) dla adresów URL z HTTPS?
 15. Czyli mówicie, że warto się przesiąść z SEOquake? Przyzwyczaiłem się do tego dodatku bardzo, ale może rzeczywiście czas na zmiany