Inka22

Forumowicze
 • Zawartość

  107
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutral

O Inka22

 • Urodziny 11.09.1983

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Białystok

Ostatnie wizyty

1769 wyświetleń profilu
 1. Mam duży problem na textbookers i potrzebuję pilnej pomocy. Jest ktoś online, kto dłużej z nimi współpracuje i może mi podpowiedzieć rozwiązanie? Proszę o priva.
 2. Pełno zapleczówek i nikt się o nie nie bije, co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia. Ba, nie ma komu brać. Może to czegoś nauczy Zleceniodawców, a może nawet samą platformę?? Także Kasia_Maciek, jak masz ochotę to zajrzyj;)
 3. Nawet nie zauważyłam, że obniżyli próg do wypłaty. Dostaliście jakieś info w tej kwestii?
 4. Gocha, tylko dozbieram do wypłaty i rzucam :)Trudno mi dobrnąć do tych 100 zł, bo pracuję dla tych co mnie doceniają cenowo. Masz pełną rację, po co narzekać. Człowiek(przynajmniej ja)czasem ma tak, że kieruje się niepotrzebnym sentymentem.
 5. A no faktycznie, możesz mieć rację Anna. Tak to jest jak się klika i szczegółów nie czyta. Chyba nawet wiem, dlaczego odrzucony. Jest w opisie prośba o dobrą jakość. Nie ma obawy, będzie adekwatna:) Wiecie co mnie najbardziej wkurza? Za tematyczne i specjalistyczne dostaję zazwyczaj 6 punktów, a za zapleczówki często się trafia 5 i mi się średnia buja w niedobrą stronę;)Oj chyba dopiszę do wypłaty i będzie koniec. Nigdzie chyba nie ma tak niskich stawek.
 6. A dajcie spokój, co prawda skoro piszę na tym portalu( coraz rzadziej) to zaakceptowałam regulamin, ale za jedno niezrealizowane zlecenie 4 pkt karne i jeszcze odliczona kwota karna to już chyba a wiele, zwłaszcza przy takich stawkach. W cenie zapleczówek chcą tematyczne lub nawet lepsze, a dziś to już w ogóle. Fajna zapleczówka to klikam od razu w realizuj, a tam tekst: "Witam Panie Jerzy...z góry dziękuję za tekst dobrej jakości"...teraz jeszcze mi się dostanie bo nie jestem Jerzym. Przyznać się, czyj tekst ukradłam?
 7. Sprzedam 10 dobrych tekstów zapleczowych na frazę: “odchudzanie” z tytułami. Można też z powodzeniem wykorzystać na blogu. Teksty są "dla ludzi". Każdy jest podzielony na akapity z jednym śródtytułem. W każdym z tekstów co najmniej raz występuje słowo kluczowe “odchudzanie” wplecione w sposób zupełnie naturalny . W tytule słowo w formie podstawowej lub w odmianie. Każdy tekst minimum 1200 znaków. 10 tekstów ma razem 14000 znaków. Cena 50 zł Przykładowe tytuły: Aspartam a odchudzanie Odchudzanie z balonikiem bariatrycznym Jak walczyć z głodem psychicznym podczas odchudzania? kontakt:martaniegierewicz@o2.pl Stworzę również teksty specjalnie dla Ciebie. Przyjmuję zlecenia jedynie na teksty dobrej jakości.
 8. Gocha, Moderator odrzucił drugi raz po moich wyjaśnieniach. Herkules, ja też mam już coraz mniej serca do tego serwisu. Jestem tam dlatego, że mam sporo tematycznych i specjalistycznych właśnie.
 9. Owszem, pytali jakiego typu zleceń to dotyczy. Nadal nic z tym nie zrobili a zgłaszałam to kilka razy w ciągu ostatniego półrocza.
 10. Nie dbają o dobrych copy, bo ja mam 5,69 i staż od początku działania serwisu. Wiem,że są osoby z wyższą średnią. Nie można pewnych rzeczy po ludzku załatwiać? Kontakt na maila zerowy...porażka...albo odpisują i tak nic nie robią z danym problemem (jak u mnie naliczanie 2X pkt karnych za przekroczony czas).
 11. No zdenerwowałam się...Napisałam tekst specjalistyczny według mojego zrozumienia opisu Zleceniodawcy, ale Moderator odrzucił mi go z komentarzem, że tekst nie spełnia wymagań specjalistycznego. Fakt, otrzymałam w zleceniu linka, by napisać nowy tekst na daną podstronę ale bez żadnych innych sugestii, więc zrozumiałam, że mam poprawić tekst, by był bardziej profesjonalny i "poukładany". Napisałam to moderatorowi z zaznaczeniem, że może się mylę, no to zrobił mi odrzut, punkt karny i -%.
 12. Hej, czy ktoś z Was miał taki problem jak ja, że za przekroczenie czasu nalicza mi po 2 punkty karne. Piszę do portalu i nie potrafią tego rozwiązać.
 13. Nazywam się Marta Niegierewicz. Posiadam ośmioletnie doświadczenie w pisaniu tekstów na potrzeby internetu. Oferuję wysokiej jakości artykuły na strony firmowe, portale tematyczne, blogi, zaplecza itp. Tematyka różnorodna, zawsze korzystam ze źródeł. Najchętniej przyjmę zlecenia na teksty wyższej jakości. Ich ceny zaczynają się u mnie od 6 zł za 1000 znaków. Zamawiając artykuł dostaniesz merytoryczny, ciekawie napisy i lekki tekst, który doskonale nadaje się na stronę www i dobre zaplecze. Rozważę również zlecenia na teksty bardziej ogólne i nie wymagające głębokiej analizy źródeł. Tego rodzaju artykuły kosztują 2 zł za 1000 znaków. Kontakt: martaniegierewicz@o2.pl Zapraszam do owocnej współpracy, Marta Niegierewicz
 14. Nazywam się Marta Niegierewicz. Posiadam siedmioletnie doświadczenie w pisaniu tekstów na potrzeby internetu. Oferuję wysokiej jakości artykuły na strony firmowe, portale tematyczne, blogi, zaplecza itp. Tematyka różnorodna, zawsze korzystam ze źródeł. Najchętniej przyjmę zlecenia na teksty wyższej jakości. Ich ceny zaczynają się u mnie od 6 zł za 1000 znaków. Zamawiając artykuł dostaniesz merytoryczny, ciekawie napisy i lekki tekst, który doskonale nadaje się na stronę www i dobre zaplecze. Rozważę również zlecenia na teksty bardziej ogólne i nie wymagające głębokiej analizy źródeł. Tego rodzaju artykuły kosztują 2 zł za 1000 znaków. Kontakt: martaniegierewicz@o2.pl Zapraszam do owocnej współpracy, Marta Niegierewicz
 15. Nazywam się Marta Niegierewicz. Posiadam siedmioletnie doświadczenie w pisaniu tekstów na potrzeby internetu. Oferuję wysokiej jakości artykuły na strony firmowe, portale tematyczne, blogi, zaplecza itp. Tematyka różnorodna, zawsze korzystam ze źródeł. Najchętniej przyjmę zlecenia na teksty wyższej jakości. Ich ceny zaczynają się u mnie od 6 zł za 1000 znaków. Zamawiając artykuł dostaniesz merytoryczny, ciekawie napisy i lekki tekst, który doskonale nadaje się na stronę www i dobre zaplecze. Rozważę również zlecenia na teksty bardziej ogólne i nie wymagające głębokiej analizy źródeł. Tego rodzaju artykuły kosztują 2 zł za 1000 znaków. Kontakt: martaniegierewicz@o2.pl Zapraszam do owocnej współpracy, Marta Niegierewicz