Inka22

Forumowicze
 • Zawartość

  112
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

O Inka22

 • Urodziny 11.09.1983

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Białystok

Ostatnio na profilu byli

2010 wyświetleń profilu
 1. Dzięki, to nie mnie dotyczy, tylko moich kursantów:) Już mi napisali właśnie, że jeżeli ktoś rozlicza się w Polsce to nie ma problemu.
 2. Wiecie, czy mieszkając za granicą można współpracować z Textbookers?
 3. Dzień dobry, nazywam się Marta Niegierewicz i jestem copywriterem z 10- letnim stażem. Dodatkowo jestem twórcą autorskiego szkolenia dla nowych copywriterów. Wykonam wysokiej jakości teksty: - na zaplecza tematyczne - blogi - strony www - do sklepów Ilości, ceny, terminy, tematy do uzgodnienia. Umiem analizować źródła i syntetyzować wiedzę, więc większość tematów nie jest dla mnie problemem. Nie piszę precli i tekstów "na jutro". Chcesz mieć wysokiej jakości tekst, niezależnie od przeznaczenia? Pamiętaj, że wartościowy content jest na wagę złota. Zapraszam już teraz! Portfolio na życzenie do wglądu. Dodatkowe ważne informacje: - na Textbookers moja średnia to 5,70. - mogę wystawić fakturę przez Useme - mogę podpisać UoD - mogę się też rozliczyć samodzielnie, jeżeli tak Ci wygodniej - jestem rzetelna i poszukuję poważnej współpracy Kontakt: martaniegierewicz@o2.pl, PW rzadko odbieram Pozdrawiam ciepło, Marta Niegierewicz
 4. Mnie kiedyś p. Monika Szatyłowicz odrzuciła inny dobry tekst. Pan Bartek po przyjrzeniu się sprawie, przyznał mi pieniądze, ale mam swoją czarną listę zleceniodawców, od których nie biorę tekstów. Ps. Goodcontent zróbcie coś z tymi odrzutami bez słowa wyjaśnienia bo mojej kursantce też ostatnio odrzucono świetny tekst. Na szczęście portal staje wtedy na wysokości zadania , czyli po stronie sprawiedliwości
 5. Dzień dobry, nazywam się Marta Niegierewicz i jestem copywriterem z 10- letnim stażem. Dodatkowo jestem twórcą autorskiego szkolenia dla nowych copywriterów. Wykonam wysokiej jakości teksty: - na zaplecza tematyczne - blogi - strony www - do sklepów Ilości, ceny, terminy, tematy do uzgodnienia. Umiem analizować źródła i syntetyzować wiedzę, więc większość tematów nie jest dla mnie problemem. Nie piszę precli i tekstów "na jutro", a moje stawki zaczynają się od 4 zł netto za 1000 znaków dobrej zapleczówki. Chcesz mieć wysokiej jakości tekst, niezależnie od przeznaczenia? Pamiętaj, że wartościowy content jest na wagę złota. Zapraszam już teraz! Portfolio na życzenie do wglądu. Dodatkowe ważne informacje: - na Textbookers moja średnia to 5,70. - mogę wystawić fakturę przez Useme - mogę podpisać UoD - mogę się też rozliczyć samodzielnie, jeżeli tak Ci wygodniej - jestem rzetelna i poszukuję poważnej współpracy Kontakt: martaniegierewicz@o2.pl, PW Pozdrawiam ciepło, Marta Niegierewicz
 6. Mam duży problem na textbookers i potrzebuję pilnej pomocy. Jest ktoś online, kto dłużej z nimi współpracuje i może mi podpowiedzieć rozwiązanie? Proszę o priva.
 7. Pełno zapleczówek i nikt się o nie nie bije, co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia. Ba, nie ma komu brać. Może to czegoś nauczy Zleceniodawców, a może nawet samą platformę?? Także Kasia_Maciek, jak masz ochotę to zajrzyj;)
 8. Nawet nie zauważyłam, że obniżyli próg do wypłaty. Dostaliście jakieś info w tej kwestii?
 9. Gocha, tylko dozbieram do wypłaty i rzucam :)Trudno mi dobrnąć do tych 100 zł, bo pracuję dla tych co mnie doceniają cenowo. Masz pełną rację, po co narzekać. Człowiek(przynajmniej ja)czasem ma tak, że kieruje się niepotrzebnym sentymentem.
 10. A no faktycznie, możesz mieć rację Anna. Tak to jest jak się klika i szczegółów nie czyta. Chyba nawet wiem, dlaczego odrzucony. Jest w opisie prośba o dobrą jakość. Nie ma obawy, będzie adekwatna:) Wiecie co mnie najbardziej wkurza? Za tematyczne i specjalistyczne dostaję zazwyczaj 6 punktów, a za zapleczówki często się trafia 5 i mi się średnia buja w niedobrą stronę;)Oj chyba dopiszę do wypłaty i będzie koniec. Nigdzie chyba nie ma tak niskich stawek.
 11. A dajcie spokój, co prawda skoro piszę na tym portalu( coraz rzadziej) to zaakceptowałam regulamin, ale za jedno niezrealizowane zlecenie 4 pkt karne i jeszcze odliczona kwota karna to już chyba a wiele, zwłaszcza przy takich stawkach. W cenie zapleczówek chcą tematyczne lub nawet lepsze, a dziś to już w ogóle. Fajna zapleczówka to klikam od razu w realizuj, a tam tekst: "Witam Panie Jerzy...z góry dziękuję za tekst dobrej jakości"...teraz jeszcze mi się dostanie bo nie jestem Jerzym. Przyznać się, czyj tekst ukradłam?
 12. Sprzedam 10 dobrych tekstów zapleczowych na frazę: “odchudzanie” z tytułami. Można też z powodzeniem wykorzystać na blogu. Teksty są "dla ludzi". Każdy jest podzielony na akapity z jednym śródtytułem. W każdym z tekstów co najmniej raz występuje słowo kluczowe “odchudzanie” wplecione w sposób zupełnie naturalny . W tytule słowo w formie podstawowej lub w odmianie. Każdy tekst minimum 1200 znaków. 10 tekstów ma razem 14000 znaków. Cena 50 zł Przykładowe tytuły: Aspartam a odchudzanie Odchudzanie z balonikiem bariatrycznym Jak walczyć z głodem psychicznym podczas odchudzania? kontakt:martaniegierewicz@o2.pl Stworzę również teksty specjalnie dla Ciebie. Przyjmuję zlecenia jedynie na teksty dobrej jakości.
 13. Gocha, Moderator odrzucił drugi raz po moich wyjaśnieniach. Herkules, ja też mam już coraz mniej serca do tego serwisu. Jestem tam dlatego, że mam sporo tematycznych i specjalistycznych właśnie.