arve_lek

Forumowicze
 • Zawartość

  2677
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

72 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://seo-z.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Głównie interesuję się e-biznesem (Zarabianie w Internecie).

Ostatnio na profilu byli

11779 wyświetleń profilu
 1. Witam, Jak w temacie, więc nie ma co się rozdrabniać. Zapytania proszę kierować na adres :arve_lek(małpa)wp.pl lub PRIV lub GG 2223666
 2. Witam, Jak w temacie, więc nie ma co się rozdrabniać. Możliwość płatności przelewem, kryptowalutami, paypalem. Zapytania proszę kierować na adres :arve_lek(małpa)wp.pl lub PRIV lub GG 2223666
 3. arve_lek

  [TESTY] Serp Monitor + Index Checker

  I przemieli tyle zapytań w miesiąc bez proxy ?
 4. arve_lek

  [TESTY] Serp Monitor + Index Checker

  Jakie są limity ? Ile zapytań mogę zrobić do Google w przeciągu doby, miesiąca ?
 5. Żeby nie zbaczać z tematu zapytam o ten punkt w regulaminie: "Za użytkowników poleconych przez Partnera uważa się użytkowników, którzy w ciągu 31 dni po kliknięciu w Materiały marketingowe (link lub banner Partnera) dokonali zakupu w sklepie Cheers." Jak mam to rozumieć ? Jeżeli klient założy konto z mojego linku, ale nie kupi produktu przez 31 dni, tylko np. za 35 dni, to taka osoba, która zarejestrowała się z mojego linka nie będzie przypisana do mnie ? Dalej już nie chciało mi się czytać regulaminu Wracając do suplementów, to nie ma sensu się nimi faszerować. Wystarczy zjeść jedną czerwoną paprykę i mamy witaminę c. Wystarczy pójść na spacer i mamy witaminę D itp. W zimę mamy jej braki, ale są one tak znikome, że nie warto się faszerować suplementami. Ludzie masowo kupują te magiczne pigułki, bo myślą, że będą zdrowsi, a nawet nie raczą sobie zrobić badań i sprawdzić czy mają w ogóle jakieś niedobory. Po prostu taniej wychodzi kupić suplementy Nigdy nie zrozumiem osób, które biorą takie suplementy, ale rozumiem osoby, które takie suplementy promują.
 6. Te wszystkie suplementy o kant d.. rozbić. Na szczęście społeczeństwo jest coraz bardziej świadomie i nie kupuje tego ścierwa.
 7. arve_lek

  Geolocation API

  del
 8. Coś się zmieniło w tej kwestii, że zapytania na frazy z polskimi znakami a bez polskich znaków zwracają inne wyniki ? Np. Fraza tatuaże a fraza tatuaze. Rozbieżność jest spora.
 9. Odnośnie: https://webmasters.googleblog.com/2011/09/pagination-with-relnext-and-relprev.html Czy czasem canonical w paginacji (page) nie powinien prowadzić do pierwszej podstrony (strony głównej/kategorii) ?? Według google canonical powinien prowadzić do danej paginacji czyli: http://seo-z.pl/page/3/ = canical -> http://seo-z.pl/page/3/ Tak wtyczki SEO robią. Jednak google podstrony paginacji indeksuje i czasami podstrona page jest wyżej niż kategoria (skrajnie przypadki, ale się zdarza pomimo bardzo mocnej kategorii, widzę, ze czesto wchodzi page na chwilę/dzień i potem znika z serpów, nie wiem o co tutaj chodzi).
 10. Jak w temacie. Chodzi mi o raport widoczności słów kluczowych dla jednej strony. arve_lek[m]wp.pl lub priv.
 11. arve_lek

  STATLINK.pl

  Już napisałem do leona, więc możliwe, że sprawa załatwiona.