Jump to content

arve_lek

Forumowicze
 • Content Count

  2,714
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://seo-z.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

12,673 profile views
 1. hmmm, u mnie coś nie działa Podesłałbyś screena ? Na razie testuje: https://wordpress.org/plugins/permalink-manager-for-woocommerce/ i wychodzi, że plugin działa. Jednak jeżeli można zrobić, to bez pluginu to jeszcze lepiej
 2. To nie rozwiązuje sprawy aliasów. Chcę je całkowicie wywalić. Czyli tak jak: https://demo.perfectseourl.com/ Tylko 110 USD za jeden plugin, to na moje sporo. Jednak jeżeli niczego nie znajdę, to pewnie i tak kupię.
 3. Niestety nie można. Jakiś alias trzeba wpisać.
 4. Odkopię temat. Czy obecnie ktoś używa jakiegoś pluginu, który likwiduje "produkt", "katgoria-produktu" z adresów url ? Znalazłem jeden plugin, który mam na tapecie, a mianowicie: perfectseourl. Jednak woocommerce dopiero poznaję, więc mój research nie trwał zbyt długo.
 5. Jeżeli chodzi o seriale ganksterksie, to polecam: Gangs of London.
 6. To ja polecę też kozacki serial - jako że niedługo nowy sezon z Kevinem Costner: https://www.filmweb.pl/serial/Yellowstone-2018-799265 + inny warty obejrzenia to: The Spy.
 7. Coś się zmieniło w polecanych hostingach ? Biorę jeszcze pod uwagę: hitme, dhosting i zenbox.
 8. Jakieś nowe opinie o shopGold ? Skrypt prezentuje się całkiem fajnie.
 9. Najlepiej zlecić i zająć się rozwojem firmy.
 10. Wynajmę punkty statlink standard. Duże ilości, stabilne przelewy, dobra cena. + darmowy skrypt do usuwania przydzielonych linków według określonych parametrów. + darmowy eBook (poradnik do statlinka) Priv lub arve_lek[malpa]wp.pl
 11. To szukam dalej Program wydaje się dobry, ale do lepszego zaplecza.
 12. Jako, że miniswl nie jest już w sprzedaży, ani nie jest aktualizowany, to podbijam temat czy obecnie na rynku istnieje jakiś prosty wewnętrzny swl ?
 13. Albo jestem ślepy albo nie widzę odpowiedzi na moje pytanie, jeżeli dodam 1 domenę na której stworzę 99 subdomen to czy wykorzystam tym samym limit wersji lite czy nie ?
 14. Przejrzałem na szybkości temat i nie znalazłem odpowiedzi na pytanie czy limit domen dotyczy też subdmen ?
 15. Szukam aktualnego skryptu do tworzenia zaplecza z automatu. Myślałem o progamie Redirect tylko już projekt wygasł. Mam jeszcze jeden na oku , ale chętnie dowiem się czym się teraz tworzy szybko i prosto spam zaplecze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy