Arkadiusz

Forumowicze
 • Zawartość

  3291
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

79 Excellent

O Arkadiusz

 • Tytuł
  Zbłąkany wędrowiec
 • Urodziny 15.02.1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Linuxpl.com i Futurehost.pl w rękach H88

  Nie ma czegoś takiego jak regulator rynku hostingowego. Tylko UOKiK może sprawdzić czy nie dochodzi do monopolu. https://www.uokik.gov.pl/kontrola_koncentracji.php
 2. Linuxpl.com i Futurehost.pl w rękach H88

  Co nie zmienia faktu, że 3 firmy mają obecnie na oko 80-90% klientów całego rynku I 6 domen w top10 na hosting (z czego 1 to wiki).
 3. Linuxpl.com i Futurehost.pl w rękach H88

  Tak się składa, że kei zostało właśnie przejęte przez H88
 4. Linuxpl.com i Futurehost.pl w rękach H88

  Zaraz zostaną nam 3 firmy Aktualnie w jednych rękach są już: linuxpl futurehost hekko active24 bizneshost superhost netdc ogicom blink.pl domeny.pl ionic serwerydedykowane.pl mintshost a kolejne przejęcia ponoć w drodze.
 5. [oferta] blutu.pl / swhosting.pl

  Przypominam nieśmiało, że na forum nie piszemy o awariach.
 6. webhostingtalk [.] pl - zmiana właściciela

  Coś mu się padło. Temu serwerowi. Ale starając się być obiektywnym, to faktycznie jakby nie patrzeć i poprzedni właściciel i byli już moderatorzy byli związani jakoś mniej lub bardziej z różnymi firmami hostingowymi, a dodając do tego masę "szeptańców" i innych krypto-klientów (zadowolonych oczywiście z wybranych firm), to wartość merytoryczna była już od dawna znikoma. Mi najbardziej żal top100, że zostało tak brzydko ubite jednym ruchem, choć z drugiej strony już wcześniej można było mieć wiele uwag co do jego wiarygodności.
 7. webhostingtalk [.] pl - zmiana właściciela

  Chętnych pewnie nie zabraknie, pytanie ilu z nich będzie pełnoletnich?
 8. webhostingtalk [.] pl - zmiana właściciela

  Może "ktoś" zrozumiał, że top100 != ilość zarejestrowanych domen
 9. webhostingtalk [.] pl - zmiana właściciela

  Uważajcie co piszecie, bo jeden już ponoć dostał pozew Szkoda to komentować w ogóle.
 10. Szukam hostingu pod zaplecze

  A może zamiast iść na łatwiznę przejrzałbyś kilka wątków na tym forum? Jest tu masa podobnych tematów (że ktoś szuka hostingu), a także każda firma ma swój wątek z opiniami użytkowników.
 11. Hosting pod preste

  Z dedykiem mnie poniosło, przyznaję Natomiast VPS nie jest złą opcją, bo o ile w sharedach powiększa się zazwyczaj tylko powierzchnię i transfer, tak w VPS można zwiększać zasoby i zaczynając od małego konta można skończyć na niemal dedyku. Presta jest skryptem, który wraz z rozwojem (nowymi wersjami) staje się bardziej zasobożernym, stąd uważam że lepiej mieć jednak tę furtkę na upgrade serwera.
 12. Hosting pod preste

  To jest duży (może nie jedyny, ale na pewno nie "żaden") wyznacznik, skoro nowa wersja pustego skryptu potrzebuje aż 6 jednoczesnych połączeń do bazy. Zakładamy, że strona będzie podłączona do internetu i ktoś będzie z niej korzystał (choćby boty), a nie że będzie to strona zamknięta tylko dla właściciela. Przy paru osobach online czysta presta tworzy już niemałe obciążenie, a przy 1000 produktów to obciążenie jest już naprawdę zauważalne - nie mówię, że to musi być dedyk za 1k/mc, ale shared już pierwszy z brzegu się nie nada, bo pewnie niejedna firma podziękuje takiemu klientowi, a chyba nie chodzi o to, żeby co miesiąc przenosić stronę z serwera na serwer. Imo warto myśleć perspektywicznie i już na początku wziąć coś mocniejszego lub zastanowić się nad innym skryptem.
 13. Hosting pod preste

  1000 produktów i presta? Wiele zależy od ruchu, ale IMO zapomnij o shared. Tylko VPS lub dedyk.
 14. Stormwall.pro - Rozwiązania bezpieczeństwa

  [OT]Mnie też w dzieciństwie chronił Tata, ogólnie to dobre solution.[/OT]
 15. Jakiś okropny bug

  Zaktualizowałeś wszystko? Wszystko masz legalne?