KMlody84

Forumowicze
 • Content Count

  719
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Excellent

About KMlody84

 • Birthday 09/07/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://km-web.pl
 • Twitter
  https://twitter.com/kmlody84

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

4,510 profile views
 1. KMlody84

  Wycena pozycjonowania

  U mnie większość mimo wszystko podaje, przynajmniej orientacyjnie, jak im tłumaczę że inaczej się robi SEO za dwa zera, a inaczej za trzy. Raczej mi się nie trafiło, żeby klient nie podał, "bo nie". Zwykle o to pytam już przy pierwszym zapytaniu, więc najwyżej kontakt się urywa i nie trzeba się męczyć z kimś, kto sam nie wie ile może wydać.
 2. KMlody84

  Wycena pozycjonowania

  Ja zawsze pytam klienta jaki ma budżet i staram się dostosować do niego różne warianty wyceny, z zastrzeżeniem że poniżej takiej i takiej kwoty ta zabawa nie będzie mieć sensu, albo będzie mało skuteczna.
 3. Nie moje, oferta zaprzyjaźnionej firmy: 40 artykułów sponsorowanych w portalach z dobrymi parametrami TF CF (Majestic) za 996 zł netto W przeliczeniu niecałe 25 netto/publikacja http://serwisylokalne.pl/sklep
 4. Ja korzystam z Bit Defender Total Security i jestem zadowolony.
 5. KMlody84

  PiO typuje wyniki MŚ 2018

  Haha, nie celowałem w to 13 miejsce, ale w sumie fajnie, że się trafiło
 6. KMlody84

  Jaki drugi krok?

  Może artykuły sponsorowane w bardziej ogólnych portalach, żeby zwiększyć świadomość produktu? Promocja na FB (też szeroko)? Sieć reklamowa w Adwords?
 7. KMlody84

  PiO typuje wyniki MŚ 2018

  Uff, wreszcie trafiłem jakiś wynik bramkowy
 8. KMlody84

  Aplikacje SEO, jaką forma lepsza

  To też zależy, czy ta aplikacja www byłaby do samodzielnej instalacji, czy po prostu serwis zewnętrzny, gdzie się użytkownik rejestruje.
 9. KMlody84

  Fotel wygodny dla kręgosłupa

  Ostatnio miałem podobny problem. Szukając kompromisu między jakością a ceną trafiłem na taki oto fotel: https://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/gold/krzeslo-biurowe-langemark-czar-ziel. Korzystam od miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Jakość wykonania może nie jest idealna, ale nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu i jest bardzo wygodny.
 10. Miał ktoś sytuację, że seo_odkurzacz.exe antywirus widział jako malware? Bo nie wiem, czy coś mi się przykleiło, czy po prostu błędna diagnostyka. :-)
 11. KMlody84

  DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

  Coś jest nie tak przy raportowaniu dodawania do SEOków. Wyskakuje mi "Nie wybrano kategorii" w przypadkach: - przekierowania 301 na inną domenę - strona już istnieje w katalogu - błędny kod dostępowy Ogólnie z błędów pojawia się chyba mniej. Tylko ten, albo "inny błąd".
 12. KMlody84

  DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

  A nie będzie możliwości ustawiania speedu w opcjach programu? EDIT: Widzę, że ktoś mnie uprzedził :-)
 13. KMlody84

  DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

  Jak już tak wszyscy robią "przesłuchanie", to się spytam czy v5 będzie chodziła trochę płynniej od 4? Wiem, że to zależy tez od hostingu, ale przy większej liczbie projektów to strasznie to działa. :-)
 14. KMlody84

  DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

  1. Przy ponownym dodawaniu doda jeszcze raz. W końcu ktoś może chcieć się kilka razy do jednego precla dodać. Precel to nie katalog.