Printex

Forumowicze
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Printex

 • Urodziny 30.04.1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.studiointeraktywni.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Pomorskie

Ostatnio na profilu byli

1073 wyświetleń profilu
 1. Printex

  Przyszłość marketingu internetowego

  W kontekście przyszłości i większej automatyzacji warto wspomnieć o OpenAi, a zwłaszcza o wysokiej jakości tekstach jakie potrafiła generować. Głośno było o tym w połowie lutego, chociażby tu: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/stworzyli-tak-dobry-algorytm-si-ze-az-go-nie-udostepnia-openai.html A tu możecie sami zobaczyć jakie teksty generowano z pomocą OpenAI. Wystarczyło mu zarzucić 1-2 zdania, a dalej już leciał automat na podstawie tego co przeczytał: https://blog.openai.com/better-language-models/
 2. Printex

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  Zgadza się, u mnie też na 1 miejscu Hanikowo. Bajkowego ustronia nie znajduję w Top 100.
 3. Printex

  Test Bounce Rate - testujemy wszyscy ;)

  U mnie ani jednego ani drugiego nie znajduje w top 30. Woj. pomorskie.
 4. Printex

  Nowy stary katalog

  Dzięki za kody PIO-S15 i PIO-S16.
 5. Printex

  Indeksacja Google plików PDF

  Jeżeli masz stronę zweryfikowaną w Narzędziach dla webmasterów to PDF zaindeksujesz w niecałą minutę. W Narzędziach dla webmasterów przejdź do: Indeksowanie > Pobierz jako Google Wklej tam adres swojego PDF'a, wciśnij pobierz. Chwilkę poczekaj, a następnie wciśnij "Prześlij do indeksu". Miesięcznie możesz natychmiastowo zaindeksować do 500 linków z twojej domeny. PDF'y mi też zawsze wchodziły w kilkanaście sekund.
 6. Witam, dziś chciałbym przedstawić wam serwis Rankingi24. Nie jest to Presell, bo jego celem nie jest pozycjonowanie stron, a redakcja serwisu codziennie sama dodaje własne artykuły, jednak użytkownicy mają możliwość zgłaszania przygotowanych przez siebie treści, zyskując w ten sposób platformę do prowadzenia marketingu treści. W tym miejscu warto przytoczyć jeden z punktów regulaminu serwisu: W tym miejscu znajdziecie pełny regulamin, a tutaj poradnik dotyczący dodawania nowych treści.
 7. Printex

  opisy do katalogow - ilosc linkow

  Jeżeli już umieszczam link w treści wpisu to prowadzący do podstrony pozycjonowanego serwisu, nie do głównej. W tym przypadku nie działa zasada pierwszego linka.
 8. Ładnie się ten projekt rozwija. Częste aktualizacje, idące w dobrym kierunku. Być może skuszę się na wykupienie jakiejś licencji.
 9. Printex

  Page rank update

  U mnie sporo kategorii na blogu podostawało PR4. Nawet niektóre linkowane artykuły mają około PR2.
 10. Printex

  Dodawarka do WebMini z Allegro

  Ta dodawarka dodaje artykuły do webmini. Być może patrzałeś nie tam gdzie trzeba. Od taki przykładowy precel: http://www.aso.fonoteka.pl/ - tu wylądujesz w ciekawostkach (artykuły), nie w najnowszych (strony). Ewentualnie sprawdź czy zapora lub antywirus czegoś nie blokują.
 11. Printex

  Dodawarka do WebMini z Allegro

  Właśnie sprawdzałem, że u mnie dodanie tą dodawarką 50 wpisów do katalogów trwa jakieś 30 min. Zaplecze wczoraj podlinkowane już zaindeksowane w całości.