Jump to content

barii

Forumowicze
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.barabasz.com.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

1,682 profile views
 1. wystarczy wpisać w google i znajdziesz pełno wyników
 2. Jakie są Wasze opinie na temat przekierowań stron które nie istnieją na stronę główną za pomocą przekierowania 301 tak, żeby pod względem SEO było to optymalne? Tak się zastanawiam nad optymalnym rozwiązaniem stron z błędem 404. Czy lepiej zrobić stronę informacyjną (strona o podanym adresie nie istnieje) czy własnie przekierować je na główną stronę domeny.
 3. czy jest możliwość zrobienia w PHP lub innym języku kompatybilnym PHP modułu do wideokonferencji? Jeden z moich klientów poprosił o takie rozwiązanie. Jednak ciężko mi to jakoś rozwiązać. Może ktoś z Was pracował przy czymś podobnym?
 4. Witam, mam podobny problem z promocją serwisu lokalnego, wrocławski obszar - Wielka Wyspa (ok 40 tyś mieszkańców). http://www.wielkawyspa.com.pl/ (większość artykułów autorska + ważniejsze z innych serwisów). Jakie jest Wasze ogólne wrażenie oraz jak mogę zyskać popularność (obecnie wysyłam mailingi do subskrybentów oraz publikuję w społecznościówkach). Przy takie liczbie mieszkańców ~40tyś (stosunkowo zaawansowanym przedziale wiekowym mieszkańców) jakiej miesięcznej odwiedzalności mogę się spodziewać? Miesięcznie serwis odwiedza ok 4-6 tyś UU co jest dość marnym wynikiem.
 5. @Kapitan Seo; wiem, że masz rację, ale z drugiej strony wiele firm przestaje współpracować m.in z gruponem ponieważ naciągają klientów m.in. kosmicznymi prowizjami. Dlatego liczę na to że lokalny serwis, promocja i korzystne warunki będą dla użytkowników i firm bardzo korzystne. Liczy się najniższa cena końcowa.
 6. Ostatnio stworzyliśmy z kolegom serwis zakupów grupowych dla Wrocławia http://www.wrodeal.pl , przyświecała nam idea, żeby mieszkańcom przedstawiać oferty (czasami te same co w innych serwisach) natomiast znacznie taniej. Nie chcemy zarabiać a promować zakupy grupowe. Nasza prowizja to 10% (najniższa na rynku). Osoby kupują, ale wydaje mi się, ze mogliby więcej, gdyby wiedzieli o serwisie. Może strona jest źle zoptymalizowana? Promujemy oferty z agregatorach zakupów grupowych. Co moglibyśmy jeszcze zrobić aby wzmocnić pozycję serwisu we Wrocławiu? Macie jakieś pomysły?
 7. niestety taka opcja nie działa, próbowałem już wcześniej. Reguła rewrite wygląda następująco: RewriteRule ^oferty/(.*)/([0-9]+)$ kuponik.php?id=$2 [L] chyba, że mam coś w ustawieniach php zmienione?
 8. Projekty na poza kolorystyką nie za bardzo się od siebie różnią. Lepiej przegląda się ten pomarańczowy. Do zielonego mam uwagi: * Nagłówki (najnowsze przepisy, dobre opcje, nie chce ni się gotować) są zbyt słabo widoczne * Białe menu na zielonym tle słabo widoczne * Brak nagłówków w tych aktualnościach (tzn. nie wiem czy to są aktualności bo tutaj też nie ma głównego nagłówka)
 9. barii

  Layout do oceny

  Główna część strony przypomina stylem Youtube, Raczej większość użytkowników lubi znane motywy. Nie mam większych uwag.
 10. nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem, ale spróbuj albo znaleźć taką czcionkę która będzie bardzo narrow albo namaluj po prostu 2 kreski używając narzędzia linia.
 11. Mam na serwisie stworzone przyjazne linki dla ofert np. www.wrodeal.pl/oferty/travel/62 i chciałem dodać parametr do tego adresu, by móc potem go pobrać: www.wrodeal.pl/oferty/travel/62?parametr=1 Czy jest to w ogóle do zrobienia? Chciałem potem na stronie wypisać echo $parametr
 12. Kiedyś korzystałem z synergyonline.org. Zbierasz punkty i wystawiasz zadania - bez operowania kasą
 13. ja na 2 stronkach przez niecały tydzień zarobiłem 288zł. Wydaje się być rozsądny ten system, w prognozie zarobków mam 1088zł/miesięcznie
 14. Witam Was, mam taki problem, tworzę audio player w HTML5 z użyciem tagu <audio> i mam stworzony pasek, który, chciałbym przesuwać muzykę. Pasek jest rysowany w canvas: <canvas id="canvas" width="260" height="3">Canvas HTML5 nie jest obsługiwany</canvas> Teraz mam pytanie, w jaki sposób napisać funkcje w JS która pobiera współrzędne kursowa i wyświetla pozycje w poziomie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy