Jump to content

FSseo

Forumowicze
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.fabrykastron.com

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska
 1. Czy ktoś w Polsce zastanawiał się nad stworzeniem SWL do opinii w Google? Ewidentnie brakuje czegoś takiego w dobie pozycjoinowania lokalnego, gdzie opinie są ważne. Trochę temat dla twórców dotychczasowych SWL`i, bo gdyby temat dobrze rozegrać to narzędzie mogłoby być bardzo przydatne.
 2. Zdecydowanie polecam zainwestować w krajowe domeny na dane języki.
 3. Jak dla mnie drobny update algo, nic wielkiego się nie dzieje.
 4. Mam to samo na stat4seo - zapewne autor niedługo wypuści upadate.
 5. Ja od pewnego czasu obserwuje ruchy na pozycjach w stronach, które pozycjonuje. Co więcej, młodsze domeny dopalane statycznym SWL mocno w górę Ciekawe czy na długo czy tylko na moment.
 6. Akurat dodanie do katalogu takiego jak Onet ma bardzo dużą wartość.
 7. Kupię konta facebook, zweryfikowane, ze znajmomymi - porządnie zrobione i wyglądające realistycznie. oferty na PW
 8. Biorąc pod uwagę ostatnie zmiany w algorytmie warto skierować dużo działań na budowanie linków z różnego typu wartościowych serwisów. Jak wiadomo, linki z dobrze przygotowanych profili na społecznościówkach z pewnością nie przeszkodzą I tutaj powstaje moje pytanie: dla przykładu twitter wyświetla linki w formie shorten url. Nawet gdy widoczny jest link właściwy to w kodzie jest w rzeczywistości linkiem shorten. Wiem, że z reguły są one "nofollow" ale jak wiadomo, to akurat nie stanowi problemu. Może wątek już o tym był i przeoczyłem ale będę wdzięczny jak podzielicie się swoją wiedzą w tym za
 9. Ja może tak teraz trochę z innej beczki - w pozycjonowaniu lokalnym mocno rozszerzam ilość fraz, sposób w jaki formułowane są anhory a także rzadko dodaje miasto w linku i według mnie przynosi to efekty. To co było mocno linkowane na "fraza + miasto" poleciało, to co miało szerszy zakres linków i miasto pojawiało się rzadko lepiej się trzyma. Czy ktoś zauważył podobną zależność?
 10. Da się - wzrost przychodów z AdWords i lepszy wynik finansowy spółki. Aaaaa, Tobie chodziło o analizę techniczną wyszukiwarki...
 11. Filtra nie ma bo domena w miarę nowa i świeżo postawiona strona. Już pomijając mój przypadek - słaba indeksacja przez roboty = spowolniony przyrost linków dla wszystkich Ciekawe czy to też celowe działanie po udpacie mające na celu jeszcze większe scementowanie wyników a co za tym idzie jeszcze większe przychody z AdWords.
 12. A ja od 2 tyg dalej bez indeksacji. Zgłoszona, podlinkowana, zpingowana itp (strona na Wordpressie). Nie wiem, może dlatego, że to regionalka....
 13. Ja potwierdzam, że też mam problem z zaindeksowaniem nowej strony od 2 tygodni. Wprawdzie domena regionalna ale nie wiem czy to ma związek.
 14. A wy dalej szukacie "technicznej" odpowiedzi na update. Odpowiedź jest tylko finansowa - rotacja w wynikach = większe przychody z adwords = rekordowy wynik finansowy na koniec roku = utwierdzenie inwestorów w przekonaniu, że wzrost cen akcji nie był przypadkowy.
 15. Dodam jeszcze tylko, że jestem prawie pewny takiego scenariusza: Dane za III kwartał będą poniżej oczekiwań i prawdopodobnie będą gorsze rok do roku. Dane za IV kwartał będą wyższe od oczekiwań i wyższe rok do roku (nabicie kasy przez adwords od tego momentu) przez co wynik netto za ten rok poprawią. Z chęcią o tym podyskutuję na tym forum po publikacji danych za IV kwartał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy