Jump to content

pio72

Forumowicze
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pio72

 1. Witam, zlecę dodawanie ogłoszeń na portalu. Wszelkie oferty oraz zapytania proszę przesyłać pod adres: piotrk72(at)gmail.com Oczywiście za wynagrodzeniem,.
 2. Ok, zrobiłem nowy odnośnik, tylko co zrobić by on się wyświetlał w górnym menu. Nie widać go. Owszem jest w menu bocznym, ale chciałbym ustawić w menu górnym. Jak to zrobić? Dziękuję za pomoc.
 3. " Bo jeśli Cię dobrze zrozumiałem to wystarczy, że w menu dasz zewnętrzny odnośnik i podasz link do strony z forum. " -dokładnie o to i chodzi. W jaki sposób to wykonać w WP?
 4. Witam, szukam jakiejś wtyczki do WP która pozwoli mi na integrację WP z ipBoard. Chciałbym umieścić w górnym menu odnośnik forum i klikając w zakładkę forum przenosi nas bezpośrednio na forum.
 5. Witam, szukam wtyczki do WP która działa w ten sposób: aby przeczytać cały artykuł trzeba się zalogować. Wyświetla się jakiś kawałek treści, a pod spodem mamy tę notkę o zalogowaniu się lub rejestracji....Po zalogowaniu się mamy możliwość przeczytania całej zawartości artykułu. Dzięki za pomoc.
 6. Dlatego że wybrałeś opcję: dla wydawcy. A masz wybrać opcję: dla pozycjonera obok. I dodać swój serwis, jako testowy.
 7. Witam, zlecę dodawanie ogłoszeń do portalu ogłoszeniowego. Nie potrzebuje fv. Wszystkich zainteresowanych zapraszam: pitkn72[a]gmail.com
 8. Nie działa do końca zrozumiale dla ciebie. Dla nich, tak. Było o tym wiele razy, zacznij czytać temat albo przestań łkać w rękaw. Kolejny co to dał a nie wzięli.
 9. Dziękuję, zadzwoniłem, porozmawiałem, ale wiedziałem że nie ma szans na pomoc przez słuchawkę. No nic. Poddaje się i życzę powodzenia
 10. Wgrałem paczkę którą miałem w download oraz ustawiłem atrybuty na 666, tak było napisane w instrukcji. Podane przez Ciebie kombinacje nic nie zmieniają, dalej są takie same błędy. A jak sprawdzić cz y instalacja jest prawidłowo wykonana? Nie mam takiej opcji jak mówi instrukcja:
 11. Po wykonaniu tego: Mam tak: Tak mam dokładnie. Dalej instrukcji nie wykonywałem, bo myślę że błąd nie zniknie po tym.
 12. Witam, proszę o pomoc w instalacji prolink`a na IPB forum. To co jest w instrukcji nie działa poprawnie. Przy edycji pliku initdata.php, forum się wysypuje.
 13. Nie da rady pierwszego poziomu, zajęta jak to klasycznie domena 3-literowa. Bez sensu, przez kogoś nie wiadomo po co. Dziękuję wszystkim za sugestie, postanowiłem zagrać domeną : fhn.com.pl pozdrawiam, Piotr
 14. Hahahaha, no takie rozwiązanie to jaja Czy mogę poprosić jeszcze fachowe sugestie, z odrobiną komentarza: dlaczego ta ?
 15. Coraz bardziej zaczyna się gmatwać , ale to dobrze. Proszę jeszcze o kolejne sugestie.
 16. Rozumiem że w tej sytuacji nie mam się czym przejmować że jedna jest com.pl, a druga pl.... krótsza, czyli fhn.com.pl ?
 17. Bardzo dziękuję za sugestie. Może jeszcze ktoś coś doda?
 18. Witam, proszę o podpowiedz jaka domena będzie łatwiejsza do pozycjonowania: fhn.com.pl fmcgforum.pl Zakładam nowy projekt i również zapytam: która domena bardziej będzie pasowała do portalu o nowoczesnym handlu: fhn.pl, czyli forum handlu nowoczesnego czy fmcgforum.pl, tego nie muszę chyba tłumaczyć Dziękuję za wszelkie sugestie.
 19. Zlecę rozkręcenie nowego forum, poprzez wstępne pisanie postów, więcej na PW.
 20. Witam, zlecę wykonanie skryptu takiej to wyszukiwarki. http://global.skipass.com/gearguide/ski Wszelkie ofert proszę kierować na PW albo na adres pitkn72@gmail.com. Pozdrawiam.
 21. pio72

  gmail+google

  Witam, Powiem co wiem. Nie dochodzą tylko na gmaila, onet testowałem, jest ok. Nie dochodzą również z innych for na których się rejestrowałem( VB). Może to tylko u mnie problem? Możesz się zarejestrować u mnie i sprawdzić, jeśli masz oczywiście pocztę na gmail. ? A może ktoś inny przetestuje i sprawdzi czy maila aktywacyjnego na gmail dostał ? Czy mogę sprawdzić, zapytać kogoś w google o co chodzi i co jest powodem takiego stanu rzeczy ? Jakiś adres, telefon może znacie ? Pozdrawiam.
 22. Witam, zlecę pisanie tekstów na temat narciarstwa alpejskiego, ogólnie narciarstwa, stoków narciarskich, nart itd. Teksty na stronę wartościową, z wartościową i unikalną treścią. Nie szukam precli. Interesuje mnie około 50 artów na początek. Jeśli wiesz o czym piszę, zapraszam z ofertą na mail, lub PW mail: piotrk72(małapa)gmail.com pozdrawiam
 23. Zapraszamy, szczegóły tutaj: http://www.kochamnarty.pl/topic/2103-iv-ko...-kochamnartypl/ Powodzenia!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy