dave84

Forumowicze
 • Zawartość

  2273
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

97 Excellent

O dave84

 • Urodziny 12.10.1984

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rzeszów
 • Interests
  Chętnie pomagam, w razie pytań pisz śmiało PM
 1. Przekładać to przekłada, ale zależy np. o jakich produktach czy usługach mówimy.
 2. Tak, Google może odebrać to tak samo jak SWL.
 3. Hmm tylko problem jest w tym, że może linkować i 20 000 stron, a katalog "skuteczności" nie będzie mieć.
 4. Katalogowanie nie da Ci zbyt dużego ruchu, o ile w ogóle da. Szybciej go zdobędziesz choćby udzielaniem się na Facebook czy forach.
 5. Oni powielonego tekstu mają niewiele w stosunku do całego serwisu, to serwisy z milionami podstron. Zrób stronę, kilkadziesiąt unikalnych i ciekawych artykułów i na pewno Cię przyjmą. Konkurencją nie ma się co sugerować, bo że dziś jakaś strona nie ma bana to nie znaczy, że jutro mieć go nie będzie.
 6. Dobra zmiana, co w przypadku Google jest aż szokujące Chociaż ja osobiście uwielbiałem stary i przejrzysty panel, który był x lat temu.
 7. Może to nie wina pozycjonowania czy AdWords, ale słabej strony, sezonu, nowej konkurencji?
 8. Nie wstawiaj AdSense, a przynajmniej nie rób tego na jednym koncie.
 9. Ma wpływ, chociażby taki, że postawisz najbadziewniejszy standardowy szablon to pracownika może stronka zaciekawić bardziej niż powinna normalnie. O wiele ciężej taką stronę utrzymać w top niż tą "ładną" na ciężkie frazy, to akurat może moje zdanie, niemniej jednak sprawdzone.
 10. Ta ankieta powinna nosić raczej tytuł "znajomość wytycznych Google" Poszło, ale bardzo ogólna ta ankieta, dajmy na to nie ma napisane o jaki anchor nam chodzi, a mogłoby to dać zupełnie odwrotną odpowiedź na pytanie.
 11. Zależy jeszcze w jakim celu to chcesz kupić, ale jak na stronę docelową ma to iść to prędzej sobie zaszkodzisz tym. Ceną się nie sugeruj, bo nieraz 1 link kosztuje więcej niż pewnie te co tutaj podałeś w tysiącach. Ktoś ma odpowiednie narzędzia to tyle linków z zaspamowanych miejsc zdobędzie w godzinkę czasu. Idź na fiverr.com i tam za nawet połowę tej ceny masz takie same oferty, jednak znaleźć coś konkretnego to nieraz jest wyczyn.
 12. Moim zdaniem obecnie nie warto zakładać w ogóle forum o takiej tematyce, nie dość, że słabe czasy dla forów to takie fora już istnieją. Musiałbyś naprawdę wymyślić coś innowacyjnego by przyciągnąć tam ludzi.
 13. Jeśli jeden film dostanie to zwykle dalej możesz zarabiać, ale najlepsza rada to nie brać cudzych materiałów.
 14. Świeże artykuły, których jeszcze nikt nie skopiował też nie wbijają się od razu gdzieś wyżej tylko są na niskich pozycjach na wszystkie frazy?
 15. Dla każdej strony twórz osobne jednostki reklam, lepiej raporty później się czyta.