Tobi

Forumowicze
 • Zawartość

  435
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

O Tobi

 • Urodziny 10.06.1977

Contact Methods

 • AIM
  GG:414964
 • Website URL
  http://domenarium.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Katowice

Ostatnio na profilu byli

3433 wyświetleń profilu
 1. No w tej branży, to siłą rzeczy będziesz musiał zagnieździć wiele kategorii, bo inaczej zrobi się z tego śmietnik. Czyli de facto problem rozwiązuje się sam.
 2. To zależy. A możesz podać rzeczywisty przykład o jakie frazy chodzi? Tu dużo zależy od konkurencyjności branży. Generalnie skłaniałbym się ku adresowi krótszemu. Jeśli branża jest konkurencyjna to ew. z jedną podkategorią, która będzie exactem jakiegoś ważnego słowa kluczowego.
 3. Tobi

  Robot.txt parametry

  Gwiazdka zastępuje ciąg znaków. Robots nie ukrywa wyników z wyników organicznych lecz daje wskazówki botowi gdzie ma nie zaglądać. Jeśli coś zostało już zaindeksowane, to robots.txt nie rozwiąże problemu - trzeba te wyniki usunąć ręcznie w konsoli. Z 'noindex' racja - powinno to być ustawione na stronie tak, aby w przyszłości nie indeksować wyników sortowania czy wyszukiwania.
 4. Tobi

  Robot.txt parametry

  Czemu nie po prostu: Disallow: /q/* Jak się domyślam /q/ odpowiada za 'query'.
 5. Google nie pokazuje nowych ani mało aktywnych profili. Dodaj zdjęcia, zadbaj o recenzje, z czasem się pojawi. Z ciekawości - jak dawno dodałeś firmę do Google Moja Firma?
 6. Ja poczekam na wersję dla niepijących.
 7. No to chyba czas odświeżyć wątek na rok 2019. Czekamy na agendę, ja rozumiem, że na pewno warto i w ogóle, ale na razie to tak w ciemno trochę. https://www.silesiasem.pl/festiwal-seo-2019-katowice
 8. Nie wyklucza, robiłem już mikroformaty np. w preście, wystarczy chcieć pogrzebać w kodzie. Przy własnych rozwiązaniach to już w ogóle łatwizna, bo możesz zmieniać co chcesz.
 9. Jedno drugiego nie wyklucza. Prawidłowa struktura jak najbardziej + do tego mikroformaty.
 10. Aż tak bym się tym nie przejmował, ale lepiej, żeby nie doklejał Ci się z podkreślnikiem, tylko jak już, to z myślnikiem. Chociaż ideałem jest czysty adres bez id i ja do tego dążyłem jak nie było tysięcy produktów w sklepie i ryzyka konfliktów.
 11. Na tyle produktów, to szedłbym w woo, zdecydowanie.
 12. No niby możesz, tylko uważaj w preście na te moduły do usuwania ID z urli, bo niektóre potrafią namieszać. A trochę już tych prest robiłem. Nietrudno np. zrobić kategorię i produkt z takim samym url wtedy.
 13. Nazwa kategorii pełna, na stronie kategorii prezentowana w H1, a właśnie w adresie dałbym nazwę krótszą, np.: domena.pl/wozki-widlowe/zasilane-gazem (jeśli takie jest zagnieżdżanie kategorii). Jeśli każda kategoria ma własny pełny url to po prostu domena.pl/wozki-widlowe-zasilane-gazem
 14. Tobi

  Strona ze zleceniami do oceny

  1920x1080 u mnie - zobacz np. blok społecznościowy "Podejmij Działanie" - tutaj było "Podejmi" "Publikowanie zdjęć jest bezpłatne" - kompresja jpga kłuje w oczy.