Jump to content

Tobi

Forumowicze
 • Content Count

  457
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About Tobi

 • Birthday 06/10/1977

Contact Methods

 • AIM
  GG:414964

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Katowice

Recent Profile Visitors

3,612 profile views
 1. I co zobaczyłeś? Jakie wnioski po roku?
 2. Oczywiście na konkretnym przykładzie byłoby łatwiej.
 3. w Google wpisujesz related:adresstrony.pl
 4. Adres strony z pewnością by pomógł w ocenie.
 5. Dwa pytania: - czy można zrobić upgrade wersji już po zakupie? Chcę potestować dokładniej, wersja darmowa mi nie wystarcza. Może się okazać, że z czasem będę potrzebował wyższej wersji - jak to wygląda z upgradem oprogramowania i danych premium do wyższego pakietu? - będą jakieś zniżki w kwietniu?
 6. A cóż to za wielki przyrost kilka tysięcy? Wystarczy link site-wide w rozbudowanym serwisie i pyk.
 7. Dzięki wielkie, bardziej pod Google ale i Yandex zaatakujemy.
 8. @MaxPan mam wrażenie, że jednak nie odpowiedziałeś na pytanie, a mam taki sam dylemat. Przyjmijmy jednak, że URL ma znaczenie. URL, a nie domena. Zauważyłem na wschodzie trzy typy zapisywania urli, który byś wybrał i dlaczego? domena.ru/Помощь domena.ru/pomoshch domena.ru/help
 9. Mam domenę z ponad 10M linków przychodzących, najwyższy plan ma ograniczenie do 10M. Co robić?
 10. Czy informacja o ankiecie nt. zarobków copywriterów może się nie pokazywać na każdej stronie?
 11. Bardzo ładne teorie na temat usability i semantyki. Nadal jednak brak jakiegokolwiek dowodu czy testu na negatywny wpływ na SEO. Żeby nie było - też lubię, jak strona jest poukładana poprawnie, ale my tu nie o tym. Jeśli ktoś ma dowód, na negatywny wpływ kolejności nagłówków na SEO - chętnie zobaczę. Na razie argumentów brak.
 12. Przykład książki jako potwierdzenie działania algorytmu Google. Na to bym nie wpadł.
 13. @Pysio unikasz odpowiedz na pytanie, to może ja powiem tak - kolejność, struktura nie ma wpływu na SEO. To jest forum o pozycjonowaniu. Kolejność może mieć wpływ na to jak stronę widzi np. czytnik albo lektor dla niewidomych, ale my tu omawiamy tematy SEO.
 14. domena.life + en.domena.life to też dwie odrębne strony (przynajmniej dla google'a) Ja bym poszedł w dwie osobne domeny - .pl i .life, jeśli to problem, to w rozwiązanie domena.life (po angielsku) + domena.life/pl (po polsku)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy