Tobi

Forumowicze
 • Content Count

  455
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About Tobi

 • Birthday 06/10/1977

Contact Methods

 • AIM
  GG:414964

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Katowice

Recent Profile Visitors

3,498 profile views
 1. Tobi

  Podobne narzędzie do Similar Web

  w Google wpisujesz related:adresstrony.pl
 2. Adres strony z pewnością by pomógł w ocenie.
 3. Dwa pytania: - czy można zrobić upgrade wersji już po zakupie? Chcę potestować dokładniej, wersja darmowa mi nie wystarcza. Może się okazać, że z czasem będę potrzebował wyższej wersji - jak to wygląda z upgradem oprogramowania i danych premium do wyższego pakietu? - będą jakieś zniżki w kwietniu?
 4. Tobi

  Diametralny przyrost linków

  A cóż to za wielki przyrost kilka tysięcy? Wystarczy link site-wide w rozbudowanym serwisie i pyk.
 5. Dzięki wielkie, bardziej pod Google ale i Yandex zaatakujemy.
 6. @MaxPan mam wrażenie, że jednak nie odpowiedziałeś na pytanie, a mam taki sam dylemat. Przyjmijmy jednak, że URL ma znaczenie. URL, a nie domena. Zauważyłem na wschodzie trzy typy zapisywania urli, który byś wybrał i dlaczego? domena.ru/Помощь domena.ru/pomoshch domena.ru/help
 7. Mam domenę z ponad 10M linków przychodzących, najwyższy plan ma ograniczenie do 10M. Co robić?
 8. Tobi

  [startup] GieldaTekstow.pl

  Czy informacja o ankiecie nt. zarobków copywriterów może się nie pokazywać na każdej stronie?
 9. Bardzo ładne teorie na temat usability i semantyki. Nadal jednak brak jakiegokolwiek dowodu czy testu na negatywny wpływ na SEO. Żeby nie było - też lubię, jak strona jest poukładana poprawnie, ale my tu nie o tym. Jeśli ktoś ma dowód, na negatywny wpływ kolejności nagłówków na SEO - chętnie zobaczę. Na razie argumentów brak.
 10. Przykład książki jako potwierdzenie działania algorytmu Google. Na to bym nie wpadł.
 11. @Pysio unikasz odpowiedz na pytanie, to może ja powiem tak - kolejność, struktura nie ma wpływu na SEO. To jest forum o pozycjonowaniu. Kolejność może mieć wpływ na to jak stronę widzi np. czytnik albo lektor dla niewidomych, ale my tu omawiamy tematy SEO.
 12. Tobi

  .pl czy .life

  domena.life + en.domena.life to też dwie odrębne strony (przynajmniej dla google'a) Ja bym poszedł w dwie osobne domeny - .pl i .life, jeśli to problem, to w rozwiązanie domena.life (po angielsku) + domena.life/pl (po polsku)
 13. Żadnego powiadasz, a możesz to jakoś udowodnić, czy tylko masz takie subiektywne odczucie? I co w tych topach widać? Domeny bez słowa, czy domeny z dobrymi innymi czynnikami SEO? Nic z takiego przeglądania nie wynika.
 14. Tobi

  Blog - zaplecze

  To może inaczej - zaplecze na darmówkach Ci nie zaszkodzi. Jeśli masz treści do wykorzystania, to warto stawiać. A darmowych miejscówek w sieci jest dużo, więc działaj. Jedna strona zapleczowa nie zrobi Ci różnicy, więc musisz pójść w ilość.