Skocz do zawartości

General_Depet

Forumowicze
  • Postów

    3916
  • Dołączył

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez General_Depet

  1. Dlatego właśnie gotlink wypuścił program dektopowy. Odpalasz kiedy chcesz ze swojego komputera i IP....
  2. Kilka pomysłów na optymalizację "multilinka" jeszcze wpadło mi do głowy: czy można umieścić gdzieś np. w nagłówku "Lista urli" ilość odnośników znajdujących się w "multilinku" ? Czy można by było jeszcze te odnośniki w liście podlinkować tak jak są normalne linki w grupie ?
  3. gielo -> EDDY miał na myśli że teraz takie frazy będziesz mógł sprawdzić przez tę aplikację gotlink-a - uruchamiasz program, odpalasz ręcznie sprawdzanie i masz gotowy raport - i teraz zwiększenie punktów na systemowe, automatyczne sprawdzanie pozycji faktycznie ma sens bo znaleziona została jakaś alternatywa...
  4. To nie od Gotlinka - ostatnio google znów przycięło site (zwłaszcza katalogom) ale od kilku dni znów zaczęło rosnąć - standard.
  5. Bardzo fajny program tylko tak mnie zastanawia czemu zrobiliście zewnętrzny program desktop-owy (swoją drogą szkoda że nie w javie) zamiast dorobić prosty system php z użyciem proxy i dodać go do systemu ? Czyżbyście mieli jakieś większe plany co do rozbudowy tego programu ? A tak jeszcze nawiązując do próśb - to jakby się Wam chciało bawić to warto by było dodać do tego programu takie opcje jak: uruchamianie automatycznie przy starcie systemu (program siedziałby na czuwaniu w pasku zadań), z możliwością ustalenia godziny sprawdzania i ewentualnie miejsca zapisu raportu.
  6. Wielkie dzięki - jeszcze jedna drobna prośba - dodajcie w polu "edycji multilinka" pole do zmiany ilości pobrań i może ten prosty licznik wpisanych znaków po/przed linkiem lub przynajmniej ograniczenie w input.
  7. Co do funkcji Multilink - możecie dodać jeszcze pole do wpisania tekstu po/przed (wystarczy jedno dla wszystkich linków) ?
  8. Można ale jak się używa systemu do masowego indeksowania wpisów w katalogach albo swojego zaplecza to sprawdzanie w zew. programie każdego urla osobno bywa co najmniej kłopotliwe.
  9. Pokaż co wpisałeś w style.css ?
  10. a nie możesz sobie sam ustawić bezpośrednio w style.css na stronie ? Walnij stopkę z linkami w <div class="gotlink"></div> i dodaj do styli: .gotlink a, .gotlink a:hover {}
  11. Niestety - w tym względzie kompromisu raczej nie wypracujemy - ja jako użytkownik oczywiście optuje za tym by zasady dla n-tych subdomen i stron z sitem <10 były bardziej rygorystyczne...
  12. a strona z sitem 20 to już nie jest mała strona ? Wiesz ile przed zmianami było w GotLinku spamu z sitem <10 ? Nie pytaj nawet... GotLink.pl jak dla mnie te zmiany w punktacji za dodatkowe linki to trochę kosmetyczne są. Znów zgadzam się z Ptaq-iem (mądre rzeczy człek prawi) zamiast dążyć do doskonałości pomyślcie nad nowymi funkcjami - linki statyczne na wzór tych w podupadającym seonecie to byłby milowy krok w tej branży.
  13. 1. Tak 2. Tak 3. A co to da skoro wszystkim się zmniejszy - przecież proporcje zostaną te same ? 4. Co rozumiesz pod pojęciem "spłaszczenie" ? Moim zdaniem to co jest teraz jest źle zrobione - największy bonus za dodatkowe linki powinny właśnie dostawać strony małe, z kolei duże molochy najmniej - czyli odwrotnie niż to co jest teraz. Bosko - dzięki
  14. Ojj spadło spadło ale dotknęło to głównie tych co trudnią się sprzedażą punktów - wejdź do Giełdy i zobacz jak ceny skoczyły...
  15. Właśnie o to mi chodziło - 300 a 500 to już spora różnica biorąc też pod uwagę że zmniejszyła się stawka za 1 pobranie z 16 do 12 - już dotychczas na najprostsze frazy i linkowanie zaplecza 300 swobodnie wystarczało więc...trochę szkoda tego monitoringu bo ja go już raczej nie wykorzystam przy nowych zasadach.
  16. Bo zmieniła się stawka - teraz monitoring jest od 500 punktów na fraze - trochę szkoda bo koszt pobrania zmniejszył się również do 12 i osoby preferujące bardzo delikatne linkowanie wstępne zmuszone są do rezygnacji z monitoringu.
  17. Może faktycznie wprowadzić drastyczną redukcję punktów za każdą subdomenę > 5 ? Ale co to da? Mniejszą ilość punków właścicielowi, a linki nadal będą się tam wyświetlać Zgadza się to nie jest rozwiązanie bezpośrednie ale pośrednio takie zasady spowodują że ludziom przestanie się opłacać ładować kolejne subdomeny do gotlinka - moim zdaniem jednak trochę zbaczamy z właściwej dyskusji - co stanowi problem: tysiące nowych subdomen czy jakość stron jakie na tych subdomenach się znajdują ?
  18. Hehe ale jazda ale chociaż Ci linki sponsorowane i refa zostawił To spytam jeszcze przy okazji - co ile aktualizują się dane takie jak BL, site czy Pagerank i czy w ogóle się aktualizują ?
  19. Sporo - może zacznij od mniejszej ilości (np. 3000-5000) i zwiększaj z czasem obserwując przyrost linków - tak na oko w porównaniu z eweblinkiem przelicznik punktów ustaliłbym na ok. 1:2,5
  20. sagittariuspl w LinkMe sobie jakoś z tym poradzono tak że powstał najchętniej używany system linków stałych w Polsce - dlaczego ma się to nie udać z rotatorem w gotlinku ? To czy ktoś dostanie przypadkowo lub niesprawiedliwie kategorię do tyłu czy do przodu okaże się za miesiąc - nie ma sensu uprawiać teraz defetyzmu...w e-webie też była swego czasu rewolucja - system przez to coś stracił ?
  21. cieszy mnie że tez to ktoś zauważył - myślę że te nowe zasady mają właśnie za zadanie wyprostować sytuację.
  22. Nie jestem żadnym poplecznikiem i nie brałem udziału w tworzeniu tego systemu. Po prostu wykonałem szereg testów i uważam że gotlink jest obecnie najlepszym systemem w stosunku: cena/jakość - podoba mi się idea darmowości wszystkich opcji, administracja otwarta na propozycje userów, tematyczności linków itd. stąd ze zwykłego ludzkiego powodu polecam ten system a nie inny. Jasne że pod względem mocy daleko jeszcze do e-weblinka ale poczekajmy aż staty osiągną 35.000 domen (tyle jest w e-webie) - ważne że w gotlinku zastosowano już teraz kilka innowacyjnych rozwiązań i nie ma żadnych kont PRO. I żeby nie było...pod wieloma względami zgadzam się z Tobą - jeśli admini chcą wprowadzić nowe zasady to powinni teraz KONKRETNIE podać warunki/kryteria (szczególnie z ta grafiką) - dlatego mimo iż optuje za gotlinkiem to Twoja krytyka do mnie dociera i w jakiejś części ją podzielam. No na te pytania to niech lepiej odpowiedzą admini... Wiesz to są tylko słowa - nie widziałem jeszcze takiego generatora w akcji dlatego śmiem powątpiewać by można było nim uzyskać w sposób łatwy konkretną, unikalna i na jeden temat całą treść na stronę - zwłaszcza gdy strony będą weryfikowane przez moderatora. Dla mnie jedno w tym jest jasne - uważam że osoba która podpina pod system prawdziwe unikalny serwis w danej tematyce i która nie posiada farmy linków w stopce z innych systemów powinna dostać więcej punktów niż osoba która dodaje kopię dmoz z takim samym sitem, PR i ilością linków wychodzących - bo o jakości systemu będą właśnie świadczyć same strony linkujące. Zresztą już ktoś to przerabiał - w LinkMe masz Elite i Slim - jeśli kiedyś używałeś to nie wątpię że wolałeś linkować się z Elite . Faktycznie - anonimowość adminów już przerabialiśmy.
  23. zajadacz -> ale czemu mnie atakujesz ? Toć zacytowałem tylko wypowiedź gotlinka w sprawie warunków jakie musi spełnić strona by dostać się do najwyższej kategorii - to nie moje widzi misie... Co do 15 linków - to ja myślę że dotyczy to tylko i wyłącznie linków SPOZA systemu - inaczej to nie miałoby sensu. Co do uniklanej treści to także myślę że nie chodzi to o żadne mieszacze czy synonimy tylko o tekst pod usera której nigdzie w google nie znajdziesz. Co do estetycznego wyglądu to cóż tez nie bardzo rozumiem tego kryterium - mam nadzieję że nie chodzi tu o wystrzałową grafę tylko o poprawnie zvalidowaną, czytelną stronę... PR wiem że można bez trudu podbić ale chyba zgodzisz się że przy spełnieniu powyższych kryteriów dodatkowo link z PR>3 jest więcej wart niż z kopii dmoza ?
  24. Ja myślę że to jest kwestia ustalenia KONKRETNIE jakie warunki musi spełniać strona by zakwalifikować się do danej kategorii - wiemy że dobra to do 15 linków, unikalna treść, estetyczny wygląd, pr>3 a co ze standardową i następnymi ? Czy tam też będzie brana pod uwagę np. grafika i estetyczny wygląd bo to faktycznie już może się mijać trochę z celem ?
  25. też nie bardzo wiem o co tyle krzyku - poczekajmy na te nowe zasady być może jeszcze wielu z Was lepiej na tym wyjdzie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności