Skocz do zawartości

General_Depet

Forumowicze
  • Postów

    3916
  • Dołączył

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez General_Depet

  1. No to konkursik - jak zainteresowanych będzie więcej to zmniejszę nawet czas do 2 miesięcy (więcej darmowych licek do rozdania )... a tak w ogóle to już dziś widziałem pierwszy SEOKatalog ze zmienioną templatką więc da się
  2. Dzięki dzięki za te słowa uznania Co do ewentualnych skinów do SEOKatalogu - jeśli możesz wyślij mi jakieś portfolio na PW i napisz orientacyjną cenę za 1 thema. W zasadzie to szukam teraz kogoś kto zajmie się skinami do tego skryptu. A może tak mały konkursik na najładniejszy SEOKatalog ? Powiedzmy co 3 miesiące wybiorę najładniejszy kat i jego twórca dostanie za darmo kolejną lickę ? Jutro lub najdalej pojutrze wyjdzie aktualizacja z poprawkami błędów które wyłapaliście i kilkoma innymi udogodnieniami/modyfikacjami
  3. A to dziwne - u mnie śmiga. Proszę o dane do PA na PW.
  4. Witam, Dodajesz prawdopodobnie wpis do grupy wpisów z wymogiem linka zwrotnego którego już nie podajesz (bo prawdopodobnie ten kto dodał ten wymóg zapomniał o tym by wkleić kod jakiegoś linka zwrotnego). Oczywiście treść komunikatu jest błędna - naprawię. Sprawdź czy na dole formularza jest "obowiązkowy link zwrotny" - jak tak to mam rację... albo podrzuć mi na PW adres tego kata. Proszę o więcej szczegółów - co były to za problemy ? Zaraz podeślę pliczki. Zakładka Konfiguracja -> RSS -> Usuń nie działa ? Tak już do tego doszedłem i naprawiam. Dzięki!
  5. Hej, oby tylko takie problemy były a tak na poważnie...nie wiem ale możesz sobie to zmienić w edytorku w minutę.
  6. danieln -> problem chyba rozwiązany, pliczki poszły na maila. Nie pójdzie na marne - możesz przekierować stare urle kategorii/podkategorii/wpisów na nowe urle metodą pośrednią czyli: 1. Stawiasz SEOKatalog 2. Importujesz wpisy z miniacza korzystając z opcji TE SAME ID 3. Konfigurujesz sobie SEO-URLe 4. W .htaccess miniacza wpisujesz: RewriteRule ^szcz-([0-9]+)\.html$ https://nowa-domena.pl/?action=site&id=$2 [R=301,L] oczywiście kategorie i podkategorie też się da - podaj tylko jaką masz tam postać urli. Mimo iż serwer przekieruje wejścia na zwykłe urle to SEOKatalog przekieruje je dalej na wybrane przez Ciebie SEO-URLe
  7. Niestety tym bardziej że funkcji już na starcie jest sporo a czas naglił by w końcu skrypt wydać. Na razie nie ma ale w najbliższej aktualizacji będzie. Zaraz podeślę poprawiony pliczek. A tu musisz mi napisać więcej szczegółów - gdzie te logo umieszczasz - edytując kod w Edytorze ?
  8. Czyli sugerujesz wysyłanie do SQLa gotowego kodu html a zmiane go na encje tylko w formularzu w PA ? Chyba tak to zmienię w najbliższej aktualce. Oczywiście mam to w planach.
  9. W jakim celu? Znaki html chyba nie są niebezpieczne dla bazy a taka ich podmiana zwiększa objętość bazy, co prawda nie jestem programistą ale tak mi się wydaje. Bo te znaki html trafiają do <textarea></taxtarea>... który też jest htmlem
  10. Niestety nie da się - dorobię tę opcję przy następnej aktualizacji.
  11. Tak tylko że skrypt w ogóle nie powinien wstawiać "\" przed " bo wszystko co idzie do bazy leci wpierw przez htmlspecialchars Hasło podawałeś podczas instalacji
  12. Kurcze u mnie wszystko jest ok choć klikam "wyślij" dziesiątki razy Możesz mi podać dane do PA na PW ?
  13. usuń te "\" - po prostu wklejaj kod html lub javascript jaki masz. jeśli kod reklamy jest w javascript (np. adsense) lub zwykły baner w html to nie Wyjątki służą do kodu php (np. kod SWLi) który ma podlegać generowaniu podczas wyświetlania statycznych stron z cache
  14. Miniaturki są z zewnętrznego systemu https://files.adbrite.com/httpads/alexa_thumbnail.php ale można podpiąć co kto chce
  15. unlimited raczej na pewno nie będzie - nie chce żeby z tym skryptem stało się to co z otwartym mini. o częściowo odkodowanej (z pominięciem kluczowych wykonawczych plików index.php i install.php - tam i tak nie ma co modyfikować) wersji pomyślę ale dopiero jak naprawię wszystkie błędy
  16. No tak tu masz rację - wtedy do rozpoznania ID kategorii/podkategorii/wpisu potrzebny byłby już SQL a szkoda dodatkowo obciążać zapytaniami skrypt dla pozbycia się krótkiego identyfikatora z urla. Powiem tak - ograniczona naszą pomysłowością ale faktycznie nowy silnik pozwala mi na znacznie więcej niż w otwarty mini -20% na pewno do końca przyszłego tygodnia a kto wie czy nie dłużej - wszystko zależy od tego czy uporam się z błędami które wyłapaliście/wyłapiecie.
  17. W porównaniu z tym co było w otwartym mini można mówić o "dowolnej" konfiguracji. Jako przykład zajrzyj teraz na: https://www.demo1.seokatalogi.pl wczoraj było: https://www.demo1.seokatalogi.pl/marketing/...reklamowe,p,30/ dziś jest: https://www.demo1.seokatalogi.pl/agencje-reklamowe-p-30.html Dowolne zakończenie URLa (np. .html lub "/") Dowolny separator (np. "-" , "," , ";") Czy chcesz mieć dodatkowo nazwę kategorii w urlu podkategorii czy nie no i najważniejsze: Dowolna kolejność części czyli może być również: https://www.demo1.seokatalogi.pl/p/30/agencje,reklamowe/ moim zdaniem wystarczająca ilość kombinacji ale jeśli czegoś brakuje pisz!
  18. DOKŁADNIE Jest - zakładka Moje wpisy - może zmodyfikować dane lub usunąć. Tagi wyświetlane są za pomocą 1 funkcji: <?=global_tags('color', array('#FFFFFF'), ', ');?> 1 zmienna - kolor tagów (jak color to losuje) 2 zmienna - tablica kolorków których nie chcemy losować (w przypadku wyboru color) 3 zmienna - separator którą można sobie wstawić jak ktoś chce na inne podstrony. Pozostaje do zrobienia tylko ta zależność którą opisałeś wcześniej czyli żeby na podstronie kategorii wyświetliło tagi związane tematycznie tylko z tą kategorią itd. Myślałem o tym ale słowa kluczowe pominąłem bo wiem że 99% ludzi tego nie będzie wypełniać nawet - ale jeśli chcesz proszę bardzo dorobię to tylko 1 rekord w sqlu więcej. Opis jest zarówno dla kategorii jak i podkategorii. Starałem się maksymalnie oddzielić php od plików skórek więc nie powinno być problemu ze zrobieniem innego szablonu. Nie ma dodatkowej opłaty! Nie ma linków w stopce! Możesz sobie ją dowolnie zmienić co wręcz sugeruję. Chyba substr() żeby obcięło po określonej ilości znaków ? Zapomniałem tego dodać. --------- Kurde na tym forum zawiesza się wielokrotne cytowanie... :/ No i chciałem zrobić sobie bardziej przyjazne urle i mam teraz error 500 Witaj, Bo zrobiłeś błąd URL do kategorii: %name% Dostępne ustawienia: %name% (nieobow.) nazwa kategorii, %action% (obow.) nazwa akcji, %id% (obow.) numer ID czyli wpisałeś tylko nazwę kategorii a zapomniałeś o obowiązkowym kluczu %action% i %id% W panelu admina brakuje zaznaczania "sekcji" i "podsekcji" w których się znajduję To już wcześniej ktoś zauważył - będzie poprawione. Skrypt ma mapę strony? Oczywiście - sitemape generujesz w zakładce Eksport XML a mape HTML masz w sidebarze (jak nie masz włącz w ustawieniach głównych). Pingujesz każdy zaakceptowany wpis? Tego nie ma - musiałbym wpierw poczytać jak zrobić w php taki ping. Miałem przypadki, że kupiony skrypt wymagał modyfikacji. Chyba, że chcesz być bombardowany mailami ode mnie W razie czego bombarduj - zawsze postaram się pomóc.
  19. Pierwsze jest dość wysoko na liście życzeń na kolejne aktualizacje. Na drugie przyjdzie trochę poczekać bo to jest zmiana globalna (czyt. czasochłonna) a są teraz ważniejsze rzeczy. Dzięki za pozytywną ocenę!
  20. Ale nie musisz nic zmieniać w plikach systemowych. Poczytaj o CSS lub https://www.gotlink.pl/forum/topic/427-klasa-linkow/
  21. Pliki templatek nie są zakodowane. Reszta niestety tak - za duże ryzyko że jakiś pokemon będzie próbował złamać licencję. Od początku głównym założeniem było zachowanie struktury otwarty mini ale może z czasem faktycznie wprowadzę możliwość tworzenia głębszych kategorii. Na razie są inne priorytety.
  22. A to ciekawy pomysł. Dzięki! A to specjalnie - np. ja pomimo tego iż chce mieć wszystkie wpisy w 1 koncie to dla każdego projektu (strony do katalogowania) tworzę sobie osobnego maila by powiadomienia o dodaniu/usunięciu innych stron nie mieszały mi się w skrzynce. Ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie stworzyć dodatkową opcję w PA likwidującą potrzebę wpisywania maila osób zalogowanych.
  23. Chodzi Ci o to żeby były tagi na podstronach kategorii ? Dodawanie wpisu jest jako osobna podstrona - tylko wpisywanie adresu jest z poziomu podkategorii - to wszystko spuścizna po otwartym mini ale nic nie stoi na przeszkodzie utworzyć sobie 3 oddzielne pliki i te formularze w 5 minut tam sobie przenieść Znów nie rozumiem - chodzi o wpisywanie zabronionych fraz ? Toż jest właśnie w textarea. PA -> zakładka Blokowane -> Frazy
  24. OK. Oczywiście mam taki zamiar ale priorytetem jest dla mnie teraz poprawienie wszystkich ewentualnych błędów i wprowadzenie modyfikacji jakie są Wam potrzebne. Wyboru firmy obsługującej płatność dokonujesz sam bo jest to związane z kwestiami prawno-skarbowymi których skrypt za Ciebie nie załatwi. Po zarejestrowaniu konta np. w DotPay możesz stworzyć sobie tam usługę kupna kodu - DotPay wygeneruje Ci listę kodów które importujesz w SEOKatalogu (zakładka Konfiguracja -> Grupy Wpisów). Dopisujesz jeszcze swoją treść np: wyślij SMS-a na nr. XXXX o treści XXX lub dokonaj przelewu pod linkiem. Automat jest w planach.
  25. Dzięki za pozytywną opinię Co do wersji trial zastanowię się chociaż pokemonów próbujących złamać licencje niestety nie brakuje. Dzięki! Kontakt - proszę bardzo tylko napisz mi czy ma być w formie dodatkowej podstrony czy może boxu w sidebarze ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności