syrob

Forumowicze
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.syrob.pl
 • GooglePlus
  114922150108477324555

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. @zoozool jak inne kraje jak pl? też Tobie poprawnie sprawdza?
 2. Czy macie jakieś info od autora czy aktualizacja poprawiająca obecne sprawdzanie będzie dostępna? W tej chwili soft bezużyteczny.
 3. We're sorry...

  @Aleksiejs@MaxPan Cofam cynizm i was pozdrawiam.
 4. We're sorry...

  @Aleksiejs może zatrudnij siebie... odkryj w sobie ten talent bo wygląda, że prawie go masz
 5. Hosting pod preste

  shared ssd na linuxpl + presta ładnie, szybko chodzi, przeniosłem tam dwa sklepy i jest bardzo przyzwoicie
 6. ZenBLOG

  @Lesiu zapewne te web20 z twojej stopki to profile @sebau Sam je zajeżdżasz sprzedając blasty a najgłośniej przy tym komentujesz, że vipy mają spadającą skuteczność... jeśli "vipów" używałby każdy na kogo je stać na pewno skuteczność była by znacznie większa.
 7. Niektóre tak jakby się uspokoiły, ale większość skacze wg. schematu w dzień stare pozycje z top10 wskakują na nowe top30-40 a w nocy na odwrót Monitoring jest ustawiony na noc więc mamy zawsze zielono
 8. Przydatne narzędzie. Wszystko w jednym miejscu klik mamy serwis/klik mamy 301 szybko i czytelnie. W temacie tworzenia mikroserwisów fajnie jakby była możliwość dodania większej ilości subdomen np. z wildcarda na raz/hurtem wklejamy listę słów i generujemy subdomeny od wybranej domeny z domyślnymi ustawieniami.
 9. Wszystkie frazy robione głownie vipami spadki z pierwszej 5 czy 10 do 20-40 stki. Konkretne frazy z domeny, nie wszystkie, tylko te ciśnięte i zrobione do top 10 vipami w ostatnich 3-6 miesiącach. Frazy, które zaliczyły spadki na 20-40 m-ca pociśnięte własnymi bazami w ost, 48h poleciały dalej na 80-100.
 10. RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Dwie domeny linkowane zenblogiem, dosyć łatwe frazy lokalne skok z miejsca 9-10 na 2 pozycje i od 4 dni się trzymają. Średnio trudne frazy lokalne wzrost 2-3 oczka w górę w top 10. Ogólnie rzecz ujmując na testowanych 4 domenach jest większy i mniejszy skok w górę.
 11. Powiem tak... jestem z tym softem "od początku". Kolejne wersje jak obecna 4.0.5, 4.0.4 to dla mnie kupa zbędnych wodotrysków, które na dodatek "prawie działają" jak i cały rozwój tego softu w postaci kolejnych "potrzebnych" dodatków... a z listy testowej 1000 ogarniętych na 4.0.3 dodaje 4.0.5 i 4.0.4 do 600 z hakiem przy tych samych ustawieniach... Mam wrażenie, że 3.7.3 chyba sobie najlepiej radziła... to jak i powyższe zdanie to subiektywna ocena podyktowana lekkim rozczarowaniem. Mam większość seo softów i obserwuję ich rozwój raczej in + a przy tym mam wrażenie, że raczej jest w przeciwnym kierunku. Akurat mnie nie interesują link designery, parsery, indexer i listy dziesiątek nowych funkcjonalności to robię czym innym... dla mnie to ma dodawać i niech kosztuje 10x tyle/miesiąc ale niech to robi dobrze a mam niestety wrażenie, że co nowa wersja jest coraz gorzej. pozdrawiam
 12. Xseon - Kompleks Programowy Wersja Eng

  Działa wam antiban w nowej wersji? U mnie zjada proxy i nie wysyła do serwisów zewnętrznych.