syrob

Forumowicze
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.syrob.pl
 • GooglePlus
  114922150108477324555

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Dzięki, po ponownej aktualizacji jest ok.
 2. Czy po aktualizacji sprzed kilku dni widzi wam dane z poprzedniego roku? Lista rozwijana i wybór konkretnego miesiąca.
 3. @zoozool jak inne kraje jak pl? też Tobie poprawnie sprawdza?
 4. Dla de, fr, es lub co.uk też sprawdza poprawnie?
 5. Czy macie jakieś info od autora czy aktualizacja poprawiająca obecne sprawdzanie będzie dostępna? W tej chwili soft bezużyteczny.
 6. We're sorry...

  @Aleksiejs@MaxPan Cofam cynizm i was pozdrawiam.
 7. We're sorry...

  @Aleksiejs może zatrudnij siebie... odkryj w sobie ten talent bo wygląda, że prawie go masz
 8. Hosting pod preste

  shared ssd na linuxpl + presta ładnie, szybko chodzi, przeniosłem tam dwa sklepy i jest bardzo przyzwoicie
 9. ZenBLOG

  @Lesiu zapewne te web20 z twojej stopki to profile @sebau Sam je zajeżdżasz sprzedając blasty a najgłośniej przy tym komentujesz, że vipy mają spadającą skuteczność... jeśli "vipów" używałby każdy na kogo je stać na pewno skuteczność była by znacznie większa.
 10. Niektóre tak jakby się uspokoiły, ale większość skacze wg. schematu w dzień stare pozycje z top10 wskakują na nowe top30-40 a w nocy na odwrót Monitoring jest ustawiony na noc więc mamy zawsze zielono
 11. Przydatne narzędzie. Wszystko w jednym miejscu klik mamy serwis/klik mamy 301 szybko i czytelnie. W temacie tworzenia mikroserwisów fajnie jakby była możliwość dodania większej ilości subdomen np. z wildcarda na raz/hurtem wklejamy listę słów i generujemy subdomeny od wybranej domeny z domyślnymi ustawieniami.
 12. Wszystkie frazy robione głownie vipami spadki z pierwszej 5 czy 10 do 20-40 stki. Konkretne frazy z domeny, nie wszystkie, tylko te ciśnięte i zrobione do top 10 vipami w ostatnich 3-6 miesiącach. Frazy, które zaliczyły spadki na 20-40 m-ca pociśnięte własnymi bazami w ost, 48h poleciały dalej na 80-100.
 13. RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Dwie domeny linkowane zenblogiem, dosyć łatwe frazy lokalne skok z miejsca 9-10 na 2 pozycje i od 4 dni się trzymają. Średnio trudne frazy lokalne wzrost 2-3 oczka w górę w top 10. Ogólnie rzecz ujmując na testowanych 4 domenach jest większy i mniejszy skok w górę.