Yeden

Forumowicze
 • Zawartość

  6786
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

148 Excellent

O Yeden

 • Ranga
  I po ptakach...
 • Urodziny 28.10.2010

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.infineo.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gorzów Wielkopański

Ostatnio na profilu byli

10079 wyświetleń profilu
 1. Giełda Towarów Wartościowych?
 2. Czy modlitwa może być podparta linkami ze strony parafii, czy raczej diecezji?
 3. Wg semstorm ruch sporo spadł, ale nadal mają całkiem spory.
 4. Jest sporo takich platform, niektóre nie cierpią zaplecza. Nawet jak wstawisz fajną wizytówkę firmy i zalinkujesz do właściwej strony, to cię zablokują. Wiele z nich ma linki nofollow, ale dają ruch.
 5. Najlepsze MFA to wyszukiwarka Google.
 6. Domeny już sprzedajecie?
 7. To zależy jaki to film.
 8. 1. Zlecenie powinno mieć ID dla usprawnienia komunikacji 2. Nie mogę podejrzeć żadnych szczegółów, co do swoich wymagań, które wpisałem przy zleceniu. 3. Nie mam informacji, czy ktoś podjął zlecenie, czy nie zrobiłem jakiegoś błędu. 4. Kontakt firmą - tylko na maila. Brak panelu kontaktowego. 164 strony dyskusji na forum i nikt na to nie zwrócił uwagi? Nie wierzę. Spytałem co z moim pierwszym zamówieniem, podając maila, na którego się rejestrowałem. Na drugi dzień pytanie o szczegóły zamówienia - kłania się brak ID. Na razie czekam na info.
 9. ID=984, ale 165 pozostałych sprawdzonych stron ma tę samą przypadłość. www.onet.pl Magiczna liczba - 13827804 - taka sama dla Ext. Backlinks H, Ref. Domains H, Ref. IPs, Ref. Subnets Przy okazji sprawdź Ref. Domains Fresh dla onetu. Narzędzie pokazuje 8, co wydaje mi się podejrzanie mało.
 10. Coś mi nie pasuje. Backlinki zewnętrzne H - liczba ta sama jak dla Ref. Domain H, Ref IPs H, Ref. Subnets H. Niestety wszystkie sprawdzone strony tak mają. Poza tym nie zgadza się liczba Ref. Domain F - narzędzie pokazuje np. 4, a ręczne sprawdzenie 41. To raczej istotna różnica.
 11. http://radio.garden/live/pila/interstacja/
 12. Stare szablony, nieaktualizowane od sześciu lat śmigają na preclach uaktualnionych na 4.7. Z tym raczej nie ma problemu.