Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Dzisiaj
 3. Wczoraj
 4. @plamster Przynajmniej można to wykorzystać jako opcję dla oświecenia takiego delikwenta. Ja tak zrobiłem.
 5. Smieszy mnie ten wymóg tekstu próbnego przy tekście na 37500 znaków ze spacjami
 6. MobileTry: Strategia blogowania, czyli o tym, jak blogować regularnie i skutecznie Z uwagi na to, iż nasz blog firmowy generuje nam naprawdę spory ruch, wśród wiadomości niejednokrotnie znajdujemy także pytania odnoszące się do strategii blogowania. Nie dziwi nas to, bowiem blogowa... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
 7. Hej nazywam się Mariusz od dziecka lubiłem konfigurować/instalować strony internetowe a to znajomy mnie o coś poprosił a to byłem na którymś forum Adminem. I to było takie moje hobby ale w pewnym dniu zastanowiłem się co wpływa na to dlaczego moja strona jest tak daleko w wyszukiwaniach google a inne są wyżej ? No i coś tam próbowałem aż odkryłem seo by yoast w wordpressie to było dla mnie wybawienie Zacząłem trochę więcej kumać Zawsze gdzieś temat seo mi się przewijał ale nie mogłem znaleźć strony z odpowiednią wiedzą... nigdzie nie mogłem znaleźć konkretów. Aż parę dni temu natknąłem się na te wspaniałe forum które ma multum wiedzy odnośnie SEO dosłownie. Teraz będę rozwijał swoją wiedzę w tym zakresie. Bardzo miło mi was poznać i do usłyszenia.
 8. Fajna zmiana z tym PHP ale wystarczyłoby 7.1 - zadziała to na 7.1?
 9. A ja bym dopełniła: zleceń długich i /lub wymagających researchu. Zdarzają się zlecenia, w których zleceniodawca podkreśla, że tekst ma być wysokiej jakości. Czyli mamy ten wymóg + musimy zorientować się w temacie i jakoś to ująć z sensem. A na to potrzeba czasu. A zwróćmy uwagę na choćby to zlecenie: https://panel.goodcontent.pl/campaign/list/49711 - niby 13 opisów, ale ma być to wszystko razem - i wymóg całkowity: 62400 znaków zzs - pomijam stawkę, ale jest co co robić i bez researchu. A tutaj: https://panel.goodcontent.pl/campaign/list/50059 - 37500 znaków ze spacjami - pomijam znów kwotę, bo można po postu nie godzić się na taką zapłatę za : "Tekst naukowy na 15 stron z przypisami na jutro". ale czas na realizację powinien być tez odpowiedni. A czy ktoś wpadł jednak na to, żeby urealnić czas na jakikolwiek tekst? Bo w 6 godzin można napisać ileś tysięcy znaków, ale jak ktoś oczekuje researchu, napisania i jeszcze jakości przy tylu znakach, to może wypadałoby podzielić zlecenia, które można napisać do 10 godzin i do 24 godzin lub nawet dłużej.
 10. Herkules

  Sport- dużo o tym wiem!

  https://anika2.mojabudowa.pl/ Ja obstawiam, że ta pani sika na stojąco
 11. Przepraszam, jeśli pomysł się już przewinął, bo nie chciało mi się śledzić dokładnie, ale można zablokować możliwość odrabiania punktów tekstami/stawkami preclowymi. Można też ew. zmniejszyć limit dostępu do prestiżowych zleceń. Powtarzam, przy ocenach 4, 5, 4, 5, 5, 5, 4, 4 - zawsze średnia będzie 4,5. To jest krzywdzące dla topowych copy, tym bardziej, że zlecający nie będą widzieli zasadniczej różnicy w ocenie pomiędzy tą "4" a "5". Jest dokładnie tak, tak pisaliście gdzieś powyżej - zlecający nie dają precyzyjnych opisów potrzeb, a potem dostajesz niższą ocenę, bo nie czytasz w ich myślach. Stąd liczenie stawek jest ok, bo skoro ostatecznie zaakceptowali, tzn., że tekst był warty tej kasy. Przy okazji z innej beczki, bo w ogóle się nie orientuję w temacie zabezpieczenia tekstów przez platformę. Czy mogą zdarzyć się sytuacje, że nieuczciwy zlecający odrzuca tekst, nie płaci, ale go sobie i tak przekopiuje do wykorzystania? @KamiX Przepraszam za umniejszenie roli Twojego całkowicie autorskiego pierwotnego pomysłu, nie było to moją intencją, zwracam honor, dziewczyno :).
 12. W przypadku długich zleceń czas jak najbardziej można wydłużyć, ale tych 6 godzin moim zdaniem nie ma już co skracać. To optymalne rozwiązanie na ten moment.
 13. Padła propozycja kiedyś z mojej strony, nieprzyjęta, a niedawno ze strony pana Admina - 1 godz/1000 znaków. To jest dobry pomysł, bo 6 godzin to trochę za dużo na precle, ba, teksty na 2-3 tys. znaków pisze się nawet w jakieś pół godziny, a na 30 tys znaków byłoby ponad doba wtedy. Na 60 tys. 2,5 doby. To byłoby dobre!
 14. Witam, Posiadam stronę, na której mam osobno ten sam tekst na stronie głównej osobno dla dekstop i dla mobile poprzez zastosowanie hidden-lg i visible-xs i teraz pytanie czy można jakoś zrobić, żeby google nie brało pod uwagę 1 tekstu na stronie? Aktualnie tekst według google jest zduplikowany, mimo że nie widać go podwójnie na stronie... Pozdrawiam
 15. soulfailer

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @Młynek Coś w tym jest. Nowe strony i artykuły dodaję z nadzieją, że przyjdzie jakieś zapytanie o punkty w systemie Od ostatniego czasu zero zapytań - pomimo najniższej ceny punktów.
 16. Młynek

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  O ile to nie będzie za kasę a za punkty to mi się nie będzie chciało w to bawić. Punktów mam aż nadto. Widać że system "utknął" rok temu, nie przybywa stron zapleczowych itd. czyli wynika z tego że wszyscy wydawcy mają "górkę" punktów.
 17. Zlecę linkowanie strony z anonsami erotycznymi Idealnie by było osiągnąć pierwszą stronę w google na frazy: anonse erotyczne warszawa ogłoszenia towarzyskie warszawa anonse erotyczne kraków ogłoszenia towarzyskie kraków Płatności chciałbym rozkładać w czasie np: płacę ustaloną kwotę wykonujesz pracę i np co 2/3 tygodnie przesyłasz raport co zrobiono jaki obecnie daje to efekt. FV do niczego mi nie potrzebna kontakt: kontakt@xlove.pl
 18. Ja bym ewentualnie wydłużyła czas na realizację w przypadku zleceń bardzo długich. Zakazanie ich zlecenia to głupota
 19. @jimmi Napisałam, że albo to, albo to, bo coś trzeba z tym zrobić.
 20. @KamiX ale dlaczego chcesz ograniczać długość tekstów? jak już to termin realizacji tekstu powyżej jakiejś długości musi być dłuższy.
 21. Ja o tym pisałam podając swoje pomysły, że dodatkowo powinno być tak, że zleceniodawca ma uzasadnić odrzucenie tekstu, a odrzucić może go dopiero po zwróceniu do poprawy i otrzymaniu źle poprawionego. Poza tym fajnie by było móc zgłosić moderatorom reklamację do odrzucenia tekstu z powodu nieodpowiedniego uzasadnienia, bo zleceniodawcy potrafią odrzucić za niewielkie błędy, które można poprawić albo za to, że coś nie napisane, a sami nie napisali w zleceniu, że trzeba to napisać. Copy to nie jasnowidz. Albo podają powód, że nieunikalne, a przecież to moderatorzy przepuszczają przez plagiat i nie oddaliby nieunikalnego tekstu, więc zleceniodawca nie ma prawa stwierdzać nieunikalności... I jeszcze byłoby fajnie zrobić coś takiego jak już była mowa wcześniej - Czas na napisanie tekstu 6 godzin dla tekstów od 1 do 5 tys. znaków i 12 godzin dla tekstów 6 i więcej tys. znaków, albo ustalić górną granicę długości tekstu możliwą do napisania w 6 godzin , żeby nie było zleceń na 30-60 tys znaków, bo na takie to nawet doba wydaje się być mało...
 22. Na Zenbox mimo po zmianie na PHP 7.2 i z zaznaczonym ioncube_loader: Site error: the ionCube PHP Loader needs to be installed.
 23. SilverFox: Wszystko co powinniśmy wiedzieć o Algorytmie Google W tym artykule zastanowimy się czy jesteśmy gotowi na zmiany, jakie niesie ze sobą aktualizacja algorytmu Google. Czy generujemy wystarczający ruch organiczny? Ci, którzy mieli już do czynienia ze zm... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
 24. Moim zdaniem warto zrobić coś takiego, że zanim zleceniodawca odrzuci tekst, ma obowiązek zgłosić go do poprawy, z wyraźnym zaznaczeniem tego, co mu się nie podoba. Wtedy copy dostaje szansę, żeby się poprawić i jest to całkiem sprawiedliwe. Jeśli tekst w dalszym ciągu nie spełnia oczekiwań, wtedy można go ewentualnie odrzucić. Jest duży problem z tym, żeby zleceniodawcy precyzowali, jakie są ich oczekiwania - miałam sytuacje, w których ktoś odrzucił tekst, bo "niemerytoryczny", choć wszystko było napisane rzeczowo i na faktach, bez lania wody, albo zgłosił do poprawy i napisał w skrócie, że wszystko trzeba zmienić, bo "nieunikalne", chociaż unikalne było. Takie zgłoszenie tekstu do poprawy z komentarzami wiele mówi o człowieku i o tym, czego można się po nim spodziewać. Ja, np. jeśli widzę, że ktoś po prostu sam nie ogarnia, o co mu chodzi, rezygnuję, bo nie będę się z nim użerać i dogadzać, kiedy nie wiem nawet, co mam konkretnie zrobić. Oddanie tekstu do poprawki daje możliwość anulowania zlecenia przez copywritera i w ten sposób można byłoby choć trochę "odsiać" tych, którzy oczekują fajerwerków, tylko sami nie wiedzą, jak by miało to wyglądać. W przeciwnym wypadku może się okazać, że będzie sporo odrzutów i copywriterzy wylecą z progu nie dlatego, że nie umieją pisać, tylko dlatego, że zleceniodawcy nie umieją określić, co w ogóle zamawiają (a niektórzy z nich nawet nie rozumieją, co zamawiają).
 25. Literówki zdarzają się każdemu - owszem. Z tym, że za literówkę zdarzają się odrzucone teksty. Ja rozumiem, że to jest głupie, takie grupowanie, ale z drugiej strony to samo tyczy się copywriterów. Jeśli komuś nie pasuje, to odrzuca tekst i ktoś inny go pisze, proste. Poza tym można copy wstawiać na czarną listę z tego co mi wiadomo. Ktoś zaangażowany w swoje zlecenie sobie z tym bez problemów poradzi. Bardziej chodziło mi o zwrócenie uwagi na fakt, że zleceniodawca nierzetelny jest stawiany wyżej niż rzetelny copy. My nie mamy żadnego wpływu na to, czy taki zleceniodawca dalej będzie pisał jak chce i w ogóle się nie konkretyzował. Z kolei zleceniodawca może nam zamknąć drogę do lepiej płatnych zleceń. My zarabiamy na zleceniach, owszem. Platforma ma zysk? Owszem, ale również dzięki naszej pracy, w końcu ktoś zlecenia realizuje. Zleceniodawcy zarabiają również bardzo często na naszej pracy, więc każda ze stron powinna być traktowana równo.
 26. No nie popadajmy w paranoję. Zleceniodawca po to zleca tekst do napisania, bo sam czuje, że nie ma odpowiednich kompetencji. Literówki zresztą zdarzają się każdemu. Na pewno warto zasugerować, aby opisy zleceń były lepiej zdefiniowane, bo czasem rzeczywiście można mieć pewne "ale", jednak sam pomysł grupowania zleceniodawców wg mnie jest kiepski. To dzięki nim my i platforma mamy zysk i jeśli teraz zostaną stawiane same warunki itd to po prostu uciekną gdzie indziej, a przynajmniej niektórzy z nich. Dla mnie akceptacja automatyczna po 7 dniach jest też rozwiązaniem optymalnym dla obu stron.
 1. Załaduj więcej aktywności