Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Gotowe portale są beznadziejne, gdyż gdy zostaną opuszczone nie da się rozbudować portalu o czym autor pisze na początku tematu. Też miałem ten skrypt i odszedłem od niego, gdyż brakowało mi funkcji. Wybrałem Joomla+komponenty i samemu stworzyłem portal ogłoszeniowy z funkcjami o które mi chodziło. I autor tematu również z pomocą Joomla może stworzyć portal ze wszystkimi opcjami jakie wypisał.
 3. Today
 4. MagFi wiem, że mi sprawdzą, ale z forum wynika, że takie sytuacje nie są sporadyczne. Wychwyciłam przez przypadek, miałam 2 teksy zapleczowe dla tego samego klienta, reszta tematyczne dla różnych. Przez 2 dni wisiało dużo tekstów do moderacji, plus stare teksty do zatwierdzenia. Przybyło mi tylko 10 pkt ze starych. I to się zgadza. Ale mam wrażenie, że jakieś tematyczne też zniknęły, ale nie pamiętam. Chodzi mi o jakiś szybki sposób, bo przecież nie zawsze wychwycę. iza brrrr mnie udało się ściągnąć, ale trochę się naszukałam. Niestety nie pamiętam jak, więc ewentualnie na e-maila mogę Ci wysłać i zmienisz dane w PDF.
 5. Mam problem z pobraniem umowy o dzieło, Umowę licencyjną dostałam na e-mail po otrzymaniu akceptacji mojego zgłoszenia, ale jeśli chodzi o umowę do odesłania - nie dam rady jej pobrać ze strefy copywritera, sprawdzałam w różnych przeglądarkach. @TextBookers.com mam zaczekać, czy jest możliwość wysłania jej na mój e-mail?
 6. Podpowiedzcie jak sprawdzać poprawne naliczanie pkt. Nie robiłam tego do tej pory, bo uważałam, że system robi to automatycznie. Czasami miałam wrażenie, że coś nie pasuje, ale zganiałam na siebie. Dzisiaj ewidentnie widzę, że tekst zniknął w przestrzeni. Nie ma go w moderacji, nie ma w oczekujących na zatwierdzenie i nie ma w historii. Zapamiętałam tylko jeden charakterystyczny, ale wydaje mi się, że może być więcej.
 7. Zdaję sobie sprawę i samodzielnie nie będę podejmował się kreowaniu kampanii GA. Mimo wszystko chcę zdobywać brakującą wiedzę. Dzięki za pomoc @Maksiulek !
 8. Na temat GA jedyne co mogę Ci polecić to ich pomoc - https://support.google.com/google-ads#topic=7456157 Masz trochę kopania aby odszukać co Cię interesuje, ale szybciej by było jak opowie Ci ktoś praktykujący z GA. Ja mało używam GA, kampanie itp. zlecam dalej. Samemu lepiej się nie bierz jak nie masz pojęcia co i jak bo przepalisz budżet.
 9. Przede wszystkim wygląd nigdy nie był czynnikiem rankingowym. Dla mnie może strona być i tekstowa jeśli ma dla mnie coś do zaoferowania. Nie musisz wierzyć. Nie wiem jaką masz konkurencję i jakie seo oni robią. W pozycjonowaniu nie możesz do końca trzymać się sztywnych reguł gdyż każda strona, branża działa i może reagować inaczej. Seo na dobre przenika się z UX i odwrotnie. Budujesz wartościowy ruch masz sprzedaż. Jeśli Sklep/strona jest jak kaszanka po 3 dniach z lodówki to sorry ale klient tego nie kupi. Czyli chyba ja już nie rozumiem Ciebie. Masz senuto i majestic. Więc i tak masz dwa dobre narzędzia dzięki którym możesz już pracować. Kanibalizacja? Poczytaj o canonical. Widzę że chcesz dużo i zaczynasz od du.. strony. Zacznij przede wszystkim od początku.
 10. Między innymi. Maksiulek, jeżeli masz jakieś wartościowe źródła, które mogą mi pomóc, będę bardzo wdzięczny. Innych również proszę o pomoc.
 11. Zanim porozmawiam z Agencją wolałbym wiedzieć o czym rozmawiać i jak to się odzywa. Gdzie mógłbym zdobyć szersze informacje na ten temat?
 12. Dziękuje Wam za porady,. Piszą tak w internecie- na forach, kursie w eduweb. Nie mam pojęcia, czy są to biali, czy zieloni, z tym, że szanująca się firma, jako wykładowców nie zatrudniałby szpenia po kilku książkach z serii "poczytaj mi mamo o seo". Piszesz, że, np. strony wyglądające na "made in" 90 latach to strony "dające kopa"? Wybacz, ale nie chce mi się w to wierzyć. A jeśli konkurencja używa właśnie tych miejsc, relacja 30%-70% - art. sponsorowane do darmowych wpisów? Czyli, śmiało mogę powiedzieć, że są one przetestowane i wdrożone, tak? Owszem, np. media społecznościowe dostarczają linki nofollow, ale tu nie chodzi tylko o ruch na stronie, ale o konkretne działanie - kupno usługi, założenie konta w sklepie, itd Dysponuje Senuto i Majestic, nie mam osobistego wglądu do GA i GSC, wiem, że to głupie, pomóżcie jednak jak tu sobie poradzić z analizą, Senuto melduje, które podstrony uległy kanibalizacji. Nanoszę drobne poprawki w tekście, jednak narzędzie wciąż wskazuje błąd. A może to takie same linki z tych darmowych forów, katalogów? Jesteście mądrzejsi
 13. Po pierwsze to już było. Po drugie zapomniałam, że powinnismy sie głaskać po głowach za te irracjonalne wypowiedzi...
 14. Trochę dziwnie to wygląda, myślę że o wiele lepiej by było, gdybyś osadził zawartość strony w jakimś kontenerze - sprawia wrażenie zbyt szerokiej.
 15. Kiedyś sam się tym interesowałem, z gotowych polskojęzycznych oprogramowań, rozważyłbym coś od tych dwóch firm: http://strefaportali.pl/ https://www.edios.pl/skrypt/ogloszen/
 16. Od siebie polecam MyDevil. Korzystam z ich usług od kilku lat i sobie chwalę :). Raz na jakiś czas są fajne promocje, nie tylko dla nowych klientów. Stoi tam kilka moich stron z całkiem niezłym ruchem i nie mogę narzekać na złą wydajność.
 17. Dziękuje za odpowiedzi! Z reguły wychodzi mi 2-3 wewnętrzne na 500-600 słów.
 18. PS i GIMP umożliwiają zapis do gif. W PS trzeba otworzyć okno czasu i ustawić warstwy i zapisujemy poprzez zapisz do internetu czy jakoś tak, a w GIMPie tworzymy tylko warstwy i przy zapisie zaznaczamy fistaszkiem na "Animacja".
 19. Czy temat jest aktualny? Nadal szukasz skryptu?
 20. Zacząć pozycjonowanie nowej domeny ale nie .eu Pozycjonowanie lokalne jaest na tyle proste, że wymierne wyniki można osiągnąć w kilkanaście dni.
 21. czyli 60 dziennie... czyli frazy lokalne, prawdopodobnie nie jest to "prawnik warszawa" Zrobienie takiego ruchu lub nawet większego na nowej domenie to pikuś.
 22. Dzień dobry! Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę - zestawy według budżetów z dużymi obniżkami cen! Budżet 250 PLN: Sprawdzenie możliwości zostawienia linku u konkurencji [Etap 1] + możliwość zakupu domen i stworzenia przekierowania 301 - przy użyciu promocji na domeny .PL za 0 PLN - [50 PLN - zamiast 100 PLN] 35 najlepszych profili Trust Flow [35 PLN] 35 najlepszych profili .PL [35 PLN] 10 linków EDU/GOV [10 PLN] Relinkowanie - 10 linków [70 PLN - Zamiast 100 PLN] Linki tematyczne - 7 linków [50 PLN - Zamiast 70 PLN] Podlinkowanie RankerX - dla profili - 5 pakietów [0 PLN - zamiast 100 PLN] Jest to oferta specjalna - oszczędzasz 200 PLN! Budżet 500 PLN: Relinkowanie - 25 linków [125 PLN - Zamiast 250 PLN] Linki tematyczne - 15 linków [90 PLN - Zamiast 150 PLN] Zaplecze na przechwyconej, tematycznej domenie + 3 teksty po 3000 ZZS [131,5 PLN] 50 najlepszych profili PL [50 PLN] 45 najlepszych profili Trust Flow [45 PLN] 10 linków EDU/GOV [10 PLN] Sprawdzenie możliwości zostawienia linku u konkurencji [Etap 1] + możliwość zakupu domen i stworzenia przekierowania 301 - przy użyciu promocji na domeny .PL za 0 PLN - [50 PLN - zamiast 100 PLN] Podlinkowanie RankerX - dla profili - 7 pakiety [0 PLN - Zamiast 140 PLN] Jest to oferta specjalna - oszczędzasz 375 PLN! Budżet 1000 PLN: 3 zaplecza na przechwyconej, tematycznej domenie + 3 teksty po 3000 ZZS [394,5 PLN] Relinkowanie - 45 linków [230 PLN - Zamiast 450 PLN] Linki tematyczne - 30 linków [175 PLN - Zamiast 300 PLN] 25 najlepszych profili Trust Flow [25 PLN] 25 najlepszych profili PL [25 PLN] Sprawdzenie możliwości zostawienia linku u konkurencji [Etap 1] + możliwość zakupu domen i stworzenia przekierowania 301 - przy użyciu promocji na domeny .PL za 0 PLN - [50 PLN - zamiast 100 PLN] Sprawdzenie możliwości zostawienia linku na dużych portalach typu Forbes + możliwość zakupu domen i zrobienia przekierowanie 301 - [10 PLN/link - Zamiast 20 PLN + koszty domeny (dlatego budżet 100 PLN)] Podlinkowanie RankerX - dla profili - 5 pakiety [0 PLN - Zamiast 100 PLN] Jest to oferta specjalna - oszczędzasz 595 PLN! Zapraszamy do sprawdzenia naszych efektów: https://seo-services.pl/efekty/ Przykładowe zastosowanie naszych linków: Kontakt: adrianromanseo@gmail.com Seo Services, ŁĄKTA GÓRNA 330, 32-731 ŻEGOCINA NIP: 8681938868
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy