Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. algorytmy wyszukiwarek będą jawne?

  I dlatego Niemcy nas na razie lubią póki u nich kupujemy. Jeszcze trochę rządów PIS a znów będziemy się rozliczać w rublach transferowych, przypominam 1RT-1USD ;-). My sprzęt, technologie a oni (wiadomo kto) statki z przeterminowanymi śledziami.
 3. Cześć, Mam na wynajem punkty w systemie LinkTak.pl Cena: 7 zł netto 1000 pkt. aktualnie mam wolne 25k Wystawiam fakturę VAT Kontakt: Kaaarolek013@gmail.com
 4. algorytmy wyszukiwarek będą jawne?

  Jeżeli bierzemy pod uwagę tylko sumy jakie dostajemy "na czysto" i te które oddajemy to się zgadza, natomiast jeżeli rozpatrujemy w kategoriach zysków to już nawet towarzysz Michnik w swojej gazecie napisał, że z każdego euro wraca do Niemiec 70 erocentów. Gdyby nie brak ochrony polskiego rynku i firm (patrz parasol państwowy w czasie transformacji azjatyckich tygrysów) w czasie prywatyzacji (nie trzeba dodawać, że złodziejskiej) to było by o niebo lepiej. Barany liberałki zapomnieli, że duży rynek zbytu jest wartością samą w sobie ...
 5. Choć, co mnie zastanawia - podałam tym razem konto w tym samym banku, w którym ma swoje TB i raczej przelew miedzy 2 kontami w jednym banku idzie zazwyczaj chwilę (już to sprawdzałam), a kasa nie wpłynęła, mimo, że dostałam na e-mail rachunek.
 6. Monitoring Pozycji Google – GMonitor

  Wczoraj i dziś wysłałem aktualizacje aplikacji lecz nie zdążyłem tego napisać na forum. Odezwij się do mnie na maila i napisz adres subdomeny gdzie będzie zainstalowana aplikacja to przydziela licencje.
 7. Monitoring Pozycji Google – GMonitor

  Mamy już drugą połowę marca. Jak prace? :-) Może jakiś trial do po testowania?
 8. [NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

  Dodałem nowe podstrony do serwisu i niestety system błędnie część określił jako "brak w indeksie google". Nie chodzi mi o jakąś ręczną interwencję administratora a raczej chciałbym się dowiedzieć ile trzeba czekać na powtórne sprawdzenie podstrony.
 9. Jest gdzieś możliwośc odklikania języków obcych ?
 10. Witam! Oferuję profesjonalne usługi w branży copywritingu. Oferuję pisanie tekstów na dowolny temat. Najbardziej znam się w dziedzinie sportu, gier komputerowych, biznesu. Piszę teksty na blogi, funpage, sklepy internetowe. Dostosuję się do każdego zlecenia. Realizuje zlecenia zawsze w ustalonym wcześniej terminie i wywiązuję się z oczekiwań klienta. W celu kontaktu proszę napisać sms pod numer: 663 737 093
 11. algorytmy wyszukiwarek będą jawne?

  Bez przesady, Unia się wpieprza w rzeczy o których pojęcia nie mają ale jak na razie więcej bierzemy niż wsadzamy. Co się wkrótce zmieni. Bylibyśmy daleko za ... gdyby nie dotacje.
 12. algorytmy wyszukiwarek będą jawne?

  W porównaniu z ich średnią zarobków to dalej tak jest
 13. Multikody do dwunastoletniego katalogu (2006 rok) z reklamą opisu na naszych stronach w socjal media: facebook, twitter, linkedin, google+ (wpis standard, jedna osoba jeden kod) katalogifirm.com.pl POZYIOPTY1 POZYIOPTY2 POZYIOPTY3 POZYIOPTY4 Przeprowadzony test działania takiej reklamy za pomocą Ahrefs -> katalogifirm.com.pl/blog/reklama-wpisu-w-katalogu-w-socjal-media.php Dodaj własny tekst z 1 linkiem - katalogifirm.com.pl/dodaj-tekst.php
 14. Wczoraj
 15. Śmieszne zdjęcia FB

  Tylko to on chciał dla mnie pracować a nie mnie zatrudnić . No i jeszcze to dziwnie znajome imię, hmmm
 16. Brief a copy

  super streszczenie i moje wnioski dla zlecających copy nie ma szklanej kuli warto napisać brief chociażby krótki do zamawianych tekstów. dla copy brief super sprawa, ale im prostszy, krótszy tym jest większa szansa że klient go wypełni.
 17. Tak, dobrze to zrozumiałeś. Jeżeli masz do pozycjonowania jedną domenę, na frazę mało konkurencyjną to moim zdaniem warto. Co z tego, że będziesz dodawał regularnie do różnych stron w ramach niskiej ceny - jeżeli Ty będziesz to robił, to znaczy, że inni też będą to robić, a tym samym miejscówka będzie po chwili zaje..chana. Będziesz dodawał linki do nowych stron, a starsze będą wypadać z indeksu, albo będą schodziły na psy. A jak powszechnie wiadomo - tanie mięso psy jedzą. Nie należy raczej liczyć na to, że ktoś za grosze udostępni Ci miejscówki, które coś znaczą. I tak jak pisałem, mało konkurencyjną frazę takim SWLem + optymalizacją zrobić oczekiwaną pozycje. Jak fraza jest trudno to znaczy, że opłaca się inwestować więcej.
 18. Śmieszne zdjęcia FB

  Może ma dla Ciebie jakieś zlecenie. Np. na wzgórzach Golan.
 19. Śmieszne zdjęcia FB

  A czy ja coś o muzułmanach napisałem ? Banana zaliczyłem dzięki polskim pindrzącym się przed lustrami gogusiom, których "śmiałem" skrytykować . Jeden muzułmanin nawet u mnie chciał się do pracy załapać . dziwnym zbiegiem okoliczności dostałem te ofertę po publikacji fotek z treningu na strzelnicy
 20. Śmieszne zdjęcia FB

  Nikogo nie powinno obchodzić jak hołd składają Bogu.Nie interesuje mnie czy ktoś to robi skacząc na jednej nodze, stojąc na głowie czy biegając w kółko.Do czasu jak nie robi tym krzywdy innym ludziom to jego sprawa. Kiedyś dość często bywałem w krajach muzułmańskich i na co dzień widziałem że z innych krajów ludzie się często śmiali, nagrywali filmiki itp. widząc jak ktoś rozkłada dywanik na chodniku i się modli. Jego sprawa, tym akurat nikogo nie krzywdzi. EDIT: Mało tego, należy to uszanować.
 1. Załaduj więcej aktywności