Skocz do zawartości

Nowy amator na forum


a.d.a.m.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Na forum zaglądam regularnie, choć nie za często. Postanowiłem się więc wreszcie zalogować.

Dlaczego teraz? Są takie chwile w życiu, kiedy człowiek podsumowując minione lata stwierdza, że po prostu musi zmienić obraną ścieżkę. U mnie momentem tym było pojawienie się "czwórki z przodu". Rzuciłem dotychczasowe życie architektoniczno-budowlane i postanowiłem zostać copywriterem, na swojej małej witrynce i przy okazji dla dwóch komercyjnych klientów. O ile z pisaniem sobie radzę, to pozycjonowanie dopiero zaczyna być moją pasją. Więc wybaczcie jeżeli będę zadawał trudne pytania, bo przeczytanie całego forum od deski do deski trochę czasu zajmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Również witam i życzę powodzenia.

Redaguję witrynę www.kredyty-lokaty-konta.pl. Porady i oferty bankowe, ranking kredytów gotówkowych, lokaty bankowe, kredyty mieszkaniowe, karty kredytowe i inne usługi, ranking kredytów hipotecznych. Wiadomości gospodarcze, finansowe, aktualne dane o inflacji 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziękuję bardzo za wszystkie słowa otuchy, chyba będą mi potrzebne. Nie wiem za bardzo gdzie podzielić się problemem, ale zrobiłem swojej stronie amatorskie "kuku". W ramach nauki samodzielnie zabrałem się za wprowadzenie SSL-a dla swojej strony i skończyło się tym, że przestawiłem w wordpressie http na https zanim mój "informatyk" wrzucił skrypty na serwer. Wynikiem czego strona wywala teraz błąd 404. Czyli mam problem. MOże ktoś mądry przypadkiem zajrzy tu i pomoże rozwiązać problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności