Skocz do zawartości

Błąd przy przesyłaniu większych plików


Maches

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam serwer dedykowany i postawiony na nim serwer a'la kwejk.

Skrypt IPS CMS.

Gdy próbuję wysłać plik GIF większy niż 2.5 - 3 MB to wyskakuje mi błąd " Brak pliku do dodania".

Jest to wina na pewno nie poprawnej konfiguracji serwera do końca,bo musi być jakiś limit na te obrazki,bo np do 2 MB gify wrzuca dobrze.

Ustawilem upload_post w php.ini czy jakos tak na 80MB,ale nie nie zmieniło, jakies rady? :|

dzięki za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze Cię rozumiem,ale przez FTP np filezilla jak przesyłam pliki to mogę wysyłać większe pliki bez problemu, chodzi o to , że jak chcę bezposrednio ze strony dodać obrazek .GIF do poczekalni np to ładuje mi go długo aż wkoncu wyskakuje "Błąd dodania pliku", i nie dodaje pliku na serwer wkoncu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam że to wina skryptu. A dedyki to sam nie konfiguruje natomiast na którymś VPSie miałem tak ze nawet przez FTP nie moglem większe pliki załadować, support coś tam poprawili w konfiguracji i już było OK. Całkiem możliwie ze sam skrypt ma limit wielkości przysyłanych plików webman na przykład tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności