Skocz do zawartości

Masowa wysyłka SMS przez komputer z telefonu


bboyseo

Rekomendowane odpowiedzi

Będę musiał w takim razie zrobić zakup. Lecz nasuwa się pytanie jak to wygląda od strony prawnej rozsyłanie smsów do ludzi?

Oczywiście jeśli ich nr tel zdobyłem gdzieś na stronie internetowej lub w ogłoszeniu ?

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie jak to jest z tymi modemami, np jak mam postawiony takie cos w Anglii i Polska karte i sms do Polski jak to kosztuje jak sms z zagranicy czy jakos inaczej to lapie?

Będę musiał w takim razie zrobić zakup. Lecz nasuwa się pytanie jak to wygląda od strony prawnej rozsyłanie smsów do ludzi?

Oczywiście jeśli ich nr tel zdobyłem gdzieś na stronie internetowej lub w ogłoszeniu ?

To jest nielegalne jezeli nie wyrazili zgody na otrzymywanie wiadomosci jest to po prostu spam.

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

@skrzek powołujesz się na zapisy ustawy, pitolisz coś o spamie, regulaminach operatorów itp. a sam uprawiasz agro marketing, zwany po ludzku spamem.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności