Skocz do zawartości

Linkowanie - wybór stron ?


encom

Rekomendowane odpowiedzi

Która opcja waszym zdaniem jest najskuteczniejsza?

1.Linkowanianie na stronach najwyżej w serpach na dane słowo kluczowe

2.Linkowanie na stronach ze słowem kluczowym w url

3.Linkowanie na stronach ze słowem kluczowym w tytule strony

4 Linkowanie na stronach z największym nasyceniem słowa kluczowego(jest jakis atomat do sprawdzania czegos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna z tych opcji nie ma znaczenia większego... Liczą się linki z wysokim zaufaniem wujka Google i wysokim PageRankiem...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że obecnie te wszystkie piramidy, koła i inne tego typu rozwiązania już nie mają takiej siły przebicia jak kiedyś. Teraz liczy się też trochę odrobina chaosu. czyli linkowanie ze stron z wysokim PR, BL , ale też ze stron mniej popularnych, tak, aby było trochę naturalności w tym zdobywaniu linków.

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie przez ten chaos stronka mi poleciała

Nie przez chaos... Pingwin uwala na chybił trafił... Po prostu pech jak ja pierd.....

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna metoda a skuteczna jest? 30:70 to ja robie ale nofollow - follow

Troszke nie kumam po co dodawac do słabych stron , no chyba że tematyczne?

Iran, to proste , wiadomo przecież, że trochę przypadkowości musi być, jak będziesz miał dla strony np. z PR0 i małą liczbą linków, same linki ze stron z PR4 - PR5 w krótkim czasie, to wiadomo że coś nie gra. Nienaturalne jest linkowanie tylko z super stron. To samo się ma z przeoptymalizowanymi stronami, jak masz stronę na 99,99% zoptymalizowną to też wystawiasz się jak na tacy dla wujka G. :)

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im większa entropia w linkowaniu tym lepiej. A jeżeli potrzebuję czegoś mocniejszego, to punkt 3 + 4 + TR domeny wyższy od docelowej + PR wyższy lub równy docelowej + odrobina "wydajemniesię".

Ty też terefere!

Szkolenia językowe dla firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Rit kilka może się przyda ale zmojego punktu widzenia jesli linki były by tylko z tematycznych stron to ni emusi oznaczac ż ektos manipuluje a że dba o swoją stronę i linki do niego,no ale kto wie google to jak pogoda w kosmosie :)

Własnie dzis pusciłem raporta i na frazy które spadłem optumalizacja z 76% spadła na 16% :)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności