Skocz do zawartości

Uwaga na użytkownika Koobe


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Ps.Mimo że jestem pod tym nickiem już na forum spalony

a tam spalony od razu. Człowiek, który założył tego posta jest spalony.

Czy czasem sam nie udostępnia Xrumera w tej swojej grupie hackseło czy jak tam ? Hipokryta okrada innych producentów softu na większą kasę, a tutaj się rzuca o soft za kilka zł.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@harley - pamiętaj jeszcze o tym że kojotek sam kupił z innego konta dostęp do omni i zrobił przelew.

ps: www.hackseo.pl czy czasami licka w stopce nie powinna być dla tej domeny ? czy to po prostu wersje null z jakiegoś wareza ?:D

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.Mimo że jestem pod tym nickiem już na forum spalony, nie mam zamiaru zakładać nowych kont, jakoś pociągnę to brzemię Omni i kiedyś sobie odbuduję zaufanie

Spalony to w moim mniemaniu jest autor wątku, bo:

- ta sprawa nigdy nie powinna zostać wywleczona na forum publicznym

- straty, jakie poniósł autor są 'żadne'

- w kontekście poprzednich dokonań autora jest on w mojej opinii hipokrytą

- skutecznie zniechęcił mnie do zakupu czegokolwiek co ma w nazwie omni

Robić taki cyrk za 10 zł? Kojot, wyluzuj i rytualnie puknij się w czoło :) Przelejcie oboje po kilka złotych na jakąś fundację i dajcie już spokój :)

Gry na PlayStation 4 | Gabinet kosmetyczny Chodzież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak na koniec taka rada dla Kojotka...W licencji karę zamiast 50000zł wstaw Pierdyliard zł... Wtedy w sądzie wyciągniesz więcej... haha :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale zobacz, w regulaminie jest min. 50000zł ;)

Kojocie żądaj pierdyliard złotych.... Jaki mądry regulamin... haha :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze Kiper - ogarnij sie w koncu bo juz łeb obli od czytania Twoich bzdur na tym i innych forach. Zgnój chłopaka bo zarobił 10zł przez nieuwage i pokaż jaki jestes super publicznie.

Po raz kolejny prosze bys swoich żali tutaj nie wypisywał.

Czy podanie czyjegos imienia i nazwiska i przypisywanie mu czynów, których zaden sąd do tej pory nie udowodnił nie jest pomówiniem? Pytam bo nie wiem.

Postuluje za skasowaniem tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie myle ale:

czy uzytkownik ktory

- sam niezle namieszal, udajac kogos innego,

- piszac ze moze lamac kody innych autorow,

- wlamywac sie na konta,

- podkupujac innych by miec dostep do prywatnych forow,

- UDOSTEPNIAJAC xrumera na swoim forum zanim padlo oczywiscie wbrew licencji

chce teraz 50000 zlotych za udostepnienie swego softu komus innemu, mimo iz licencja ma mnostwo bledow, prawnika na oczy nie widziala i (tu moge sie mylic) wg mnie w sadzie by go wysmiali i do tego nie odpowiada za zarzut juz wczesniejszy odnosnie logow, czy mi sie tylko wydaje??? nie lepiej ten czas poswiecic na rozbudowe softu ORAZ wyjasnienie o co chodzi z logami niz meczenie chlopaka, co zarobil 10pln?

Nie nie mylisz się - to jest przejaw moralności Kalego w czystej postaci. Mam wrażenie, że wątkodawca sam już dobrze nie ogarnia bytu własnego a co najśmieszniejsze albo ma krótka pamięć albo bardzo wybiórczą ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiągnąłeś skutek odwrotny od zamierzonego; uwaga na użytkownika kojotek, bo wsadzi Cię do ciupy za 10 zł.

a miałem dzisiaj kupić OS, ale po tym co przeczytałem, to mnie skutecznie zniechęciłeś do tego

sorry, ale po tym co wypisujesz Panie kojotek, to mam wrażenie, że byłeś szkolnym popychadłem

zero klasy...

 green belt six sigma - szkolenia lean | szyby samochodowe warszawa - autoszyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Kojotek_OX miał niezły pomysł na autopromocję, teraz nawet nowi użytkownicy PiO będą go kojarzyć

Dobra inicjatywa, ale najpierw musze kupić wzorem innych użytkowników konto na PIO :)

https://www.forum.opt...en-zakreconego/

:D

Powiem jak troll na YouTube:

Kto za (lub nie) Koobe, ale przeciw Kojotkowi, łapka w górę :peace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności