Skocz do zawartości

Link Master


neox

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Się zastanawiam nad zakupem bo tanio, ale nie wiem czy mi potrzebny kolejny "adder".

Więc niech ktoś sie wypowie odnośni skuteczności jeśli korzystał ktoś :-)

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuteczność jest dość łatwa do skorygowania - soft ma raporty na każdy dzień z linkami do katalogów gdzie dodał wpis.

Jest jedna wada, autor olewa moje prośby o pomoc, a kłopot mam z tym badziewem pod Vistą SP1 - generelanie wisi od tygodnia na generowaniu linków i nic nie dodaje....

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekawy jaką to ma skuteczność - 7 razy tańszy od addera a podobno robi to samo...

Poza tym ,że tańszy to wg. mnie na plus ,że ten Link Master to program ,a adder to skrypt.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ,że tańszy to wg. mnie na plus ,że ten Link Master to program ,a adder to skrypt.

Powiedziałbym, że to jednak jest minus. Poza tym 500MB? Nawet Office do niedawna mieściło się na jednej płycie więc co takiego tam jest wstawione, że zajmuje aż tyle?

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od jakiegoś czasu, ale podczas aktualizacji wyskakuje mi jakiś error, uniemożliwia mi to z niego korzystanie. Pewnie dlatego że jest pod Vistą ;/

Na moim XP mam za mały dysk, a na Viscie nie działa :soczek: Ot problem.

Noszę się z zamiarem wysłania maila do autora ale zapominam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności