Skocz do zawartości

nudno...


zero3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Poczytaj forum oraz FAQ !! :D

Wiele razy było to pytanie - byś się rozejrzał zamiast zapychać baze sql!! :)

I mógłbyś się przywitać w dziale "przedstaw się" - a nie, włazi taki na forum i pierwsze co to zadaje pytanie! :blink: Kultury trochę!

Bana mu! Bana! :lol:

:D

;)

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy update PR?

:blink:

Przeczytaj dokładnie to https://rtfm.killfile.pl/ zanim zadasz kolejne pytanie. O jaki PR pytasz? Google PR czy Onet PR ?!

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Gościu Pojechałeś !

Kiedy Update PR ?

Za takie pytanie powinno się rozstrzeliwać bez wyroku!.

Powiem ci: jesteś ZEREM (dokładnie zerem3)

Po za tym nawet jeżeli nie byłeś pewien to powinieneś zadać pytanie w odpowiedniej formie. Pponiżej masz prawidłowe pytanie:

Szanowni Państwo pozycjonerzy z Forum.optymalizacja.com!

  Przepraszam, że ośmielam się zaburzyć idelaną formę tego forum moim skromnym pytaniem. Jeżeli moja bezczelność może mimo to liczyć na Państwa łaskawość chciałbym postawić z pewnością głupie i banalne pytanie. Rad byłbym, gdyby szanowne grono forumowiczów raczyło odpowiedziec na nie choćby tylko inwektywami.

  Podziwiam Państwa głęboką wiedzę i merytoryczną doskonałość, urodę najpiękniejszych dziewcząt które tu zawitaly oraz nieskończoną mądrość modów. Uznaję sformułowanie "Pierwszy po Bogu" w stosunku do Admina. Wiem, że nigdy nie dorosnę nawet do pięt najmniejszemu z Was, ale mimo to uprzejmie proszę.

  Czy Szanowni Państwo w swojej głębokiej wiedzy mogliby mi podac choćby przyblizony termin najbliższej aktualizacji współczynnika Google Toolbar Page Rank?

  Jeżeli tylko gdzieś w pytaniu popełniłem malutki bład merytoryczny zaznaczam, że wynika to z mojej niewiedzy i małej znajomiści tematu i prosze o nie palenie mnie na stosie. Proszę równiez Szanownego Forumowicza Erbita o zminiejszenie kary w przypadku ppełnienia jakiegoś błedu ortograficznego dlatego że jako tchórz boję się gilotyny i stosu (nawet ucięcie ręki będzie dla mnie sporą karą)

Wasz uniżony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw czy ktoś może mi zrobić analizę? przeczytałem całe forum ale wy tu nic nie piszecie  :D  czy dostałem bana w google?

89478[/snapback]

Odpowiedz:

Szanowny kolego czytajac zapewne całe forum musiałeś zestarzeć się tu razem z Nami ,dziekujemy ci za to .Doktor KillBill chętnie zrobi Ci analizę za darmo ale najpierw musisz wylicytować na Allegro jego najnowasze "Onuce Pozycjonujące"

Cena Kup Teraz wynosi jedynie 20000USD po licytacji przesli potwierdzenie przelewu na mail killbill@gougle.com a banana dostaniesz po analizie.

Pozdrawiam

Wiecznie panujacy Admin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności