Jump to content

Recommended Posts

Pozycjonowanie jest wyjątkowo rozległym wątkiem. Wystarczy spojrzeć na ilość tematów, które znajdują się na tym forum – większość z nich to pytania od zwykłych użytkowników Internetu, którzy chętnie by rozpoczęli swoją karierę w SEO.

Więc tak naprawdę czym jest największa przeszkoda w zdobyciu najwyższych pozycji? Brak odpowiedniej wiedzy.

Aby ją zdobyć należy poświęcić spory czasu na testy, dyskusje oraz dokładnie przestudiowanie wielu materiałów (zarówno tych dostępnych w Internecie, jak i literatury). Nie każdy może sobie pozwolić na spędzenie tylu dni, tygodni a nawet miesięcy na zdobycie potrzebnej wiedzy.

Stąd moja oferta, w której składam Państwu nic innego, jak moją wiedzę.

SEO zajmuję się już kolejny rok z rzędu, mam za sobą wiele udanych projektów, wiele testów i mnóstwo przeczytanych materiałów. Wiedzę teoretyczną bardzo szybko wykorzystałem w praktyce, dzięki czemu byłem w stanie poznać SEO praktycznie od każdej możliwej strony.

Niemniej skupmy się na szczegółach:

jeżeli posiadasz własną stronę internetową

jeżeli chcesz odnieść sukces w Internecie

jeżeli marzysz o wysokich pozycjach w Google

jeżeli nie wiesz dlaczego Twoja konkurencja jest cały czas od Ciebie lepsza

jeżeli korzystasz z usług pozycjonera (SEO/SEM), ale nie jesteś przekonany czy kampania, którą prowadzi przynosi odpowiednie skutki (proporcjonalnie do ceny)

jeżeli masz pytanie, na które nikt nie chce odpowiedzieć, bo zdradziłby zbyt wiele ze swojej wieloletniej wiedzy, to

napisz do mnie!

W przystępny sposób odpowiem na wszystkie pytania, zasugeruję zmiany na danym wortalu bądź podsumuję pracę innego pozycjonera.

Oto dane kontaktowe:

adres e-mail: kucinski.m@gmail.com

XMPP: kutek@jabber.ru

oczywiście PM na forum

Napisz co konkretnie Cię interesuje, ja wyznaczę swoją cenę. Chętnie i szybko odpowiadam na wszelkie pytania co do oferty.

Nie wystawiam faktury VAT.

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Link to post
Share on other sites
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy