Skocz do zawartości

Pytanie do sędziów


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się spytać, czy strona www.msnbetter-thangoogle-yavaho.web.forall.pl/ spełnia warunki regulaminu (punkt:2, 5). Nie chciałbym być natrętny i żądać usunięcia tej strony z konkursu :), ale chciałbym poznać odpowiedź na postawione pytanie.

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym to wyjasnic, bo nie wiem dlaczego strona nie spelnia warunków regulaminu?

Moja strona postawiona jest na darmowym serwerze gaa.pl a teraz to chyba zmienili domene na haa.pl

Caly problem w tym (i to na moje nieszczescie) ze wlasnie w ostatnim okresie serwer ten w wiekszosci czasu nie dziala i oczywiscie moja strona tez raz dziala a raz nie dziala. Caly czas prowadzone sa jakies prace na serwerze przy przenoszeniu kont ze starego serwera na nowy. Jezeli w danej chwili nie widac mojej strony to nie jest to spowodowane z mojej winy. Chcialbym dotrwac do konca konkursu chodz moja pozycja przez to jest bardzo niestabilna.

Ponizej kopia mojej strony na google:

https://64.233.183.104/search?q=cache:A_86A...ll.pl/index.php

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakiś czas temu zostało powiedziane, że jak strona jest niedostępna w czasie ogłoszenia wyników, czyli nie spełnia regulaminu, to nie jest brana pod uwagę.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli strona nie dziala w pewnych momentach podczas trwania konkursu, to chyba nie jest powód aby ją wykluczyć z konkursu? Moja strona cały czas była i jest zgodna z regulaminem.

Jeżeli nie mozna jej otworzyć w danej chwili z powodu, ktory opisałem we wczesniejszym poscie, to podalem linka do jej kopii na google gdzie mozna sprawdzic jej poprawnosc.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co... Twoja stronka chyba od dłuższego czasu nie istnieje na serwerze, bo wogóle google jej nie widzi i nawet jak wpiszesz nazwę stronki w googlach, to nie znajdziesz żadnych informacji o stronie. :)

Poza tym w rankingu, znikł Twój adres całkowicie i zamiast niego jest teraz "haa.pl".

Nadal wśród żywych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale haa.pl to nie jest moja strona! Wiec jak jak mozecie sugerowac ze na tej stronie nie ma mojego nicka albo linku? Haa.pl to jest serwer na ktorym mam postawiona strone. Serwer nie dziala poprawnie i strony, ktore na nim sa postawione jak nie dzialają w danej chwili to pewnie przekierowyane są na glowny adres serwwera. I byc moze w tym momencie google tak zaindeksowalo moja strone. Mam nadzieje ze to sie ustabilizuje.

@Kojotek_OX

ktora koszulka bardziej ci sie podoba? czerwona czy biała?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona www.msnbetter-thangoogle-yavaho.web.forall.pl jak najbardziej przywrócona

strona przez jakiś czas kierowała zupełnie do innej strony, nie wyglądało to jak pad serwera (dns error czy http 404) tylko jak celowe przekierownie, widzę że jest ok więc nie ma problemu

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Bo juz myslalem ze zostalem calkowicie wykluczony z konkursu.

nie wyglądało to jak pad serwera (dns error czy http 404) tylko jak celowe przekierownie
Ciekawa sprawa? Czy aby konkurencja nie zabardzo dosłownie zrozumiala regulamin konkursu: "wszystkie chwyty dozwolone" ? Tak sobie tylko domniemam bo miałem nieustanne problemy ze strona przez ostatni miesiac.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z inne beczki: https: //www .dykat .pl/kategoria20,114.htm jest zarejestrowanym uczestnikiem, ale nigdzie nie ma linku do "strony matki"? Chyba, że coś mi umknęło. Jeżeli tak to z góry przepraszam.

Pozdrawiam, amicek
=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*
[ budowa maszyn ] [ strzyżenie psów poznań ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksiegi.emix.net.pl/wyswietl.php?user=wez〈=en

msnbetter-thangoogle.activis.pl *

sms.pl/msnbetter-thangoogle.php **

msnbetter-thangoogle.wronski.biz/

www.arbiter.pl/galeria/msnbetter_thangoogle *

www.toya.net.pl/~arti040/foobillard/

my.oriflame.com.pl/joannap

www.barteknlp.republika.pl/

www.seo-pl.info/ ***

harvard.t35.com/msnbetterthangoogle/ (banner nie zgodny z kodem z regulaminu)

msnbetter-thangoogle-msnbetter.blogspot.com/ (zły anachor w linku)

msnbetter-thangoogle-zarowka.webpark.pl/ Zły alt w linku i miała być przecież czytelna nazwa usera...

msnbetter-thangoogle.bornet.pl/ A gdzie nick osoby?

users.interblock.pl/~borys/msnbetter_thangoogle.htm Zły link do strony seopl

www.msnbetter-thangoogle.bst.pl/ Kolejny zły link

www.jerseycrew.net/ User

webstudio.200.pl/msnbetter/ 404

msnbetter-thangoogle.promotion.pl/ User i link

cigiema.fr/msnbetter_thangoogle/ Zły kod bannera

* Brak nazwy autora

** Zły odnosnik

*** Strony z serii 'wywalamy wszystko', np 'brak czytelnej nazwy autora'

A to tylko userzy od a do c :blink:

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności