Skocz do zawartości

Link popularity w google


Wait

Rekomendowane odpowiedzi

Mam strone od roku, PR jej to 4.

Wartosc link popularity mialem ostatnio ponad 4tys przez ostatnie pol roku, a ostatnio nie wiem co sie dzieje ale ta wartosc spadla do 14 :)

oczywiscie jak sprawdzalem strony na ktorych sie powinny znajdowac me linki to one dalej tam sa, wiec tego nie rozumiem ..

Wasze forum juz przesukalem, ale nic nie znalazlem o ginacych linkach

bardzo prosze o pomoc, ewentualnie o wskazanie posta

[wątek przesunięty do odpowiedniego działu, szy., 050929]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartosc link popularity mialem ostatnio

To nic nie mówi. :)

Czym sprawdzasz ten link popularity? W jakiej wyszukiwarce?

Jak będziesz podawał tak mało danych, to temat wyląduje w

kosz.gif

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to slabo szukales - na kazdym kroku jest o niemiarodajnosci komendy link: w google

ban to nie jest. ban ocenia sie, jesli po wpisaniu adresu strony w google niema zadnej informacji zwrotnej (zdaje sie, ze nawet niema odniesienia, by reczenie wpisac adres)

komenda link najlepiej dziala w msn...

PS. czy tylko ja widze u kolegi Rafała "Pomógł: 27,586 razy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. czy tylko ja widze u kolegi Rafała "Pomógł: 27,586 razy"?

Dlaczego miałbyś tylko Ty widzieć? Jak ktoś ma osobny tytuł to wszscy go widzą :jezyk1:

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w google

przez komende:

link:moja-strona.pl

W takim razie ja wyciągam z tego taki wniosek, że wcale nie przeszukałeś forum, bo ta kwestia jest opisana w F.A.Q. w dziale Dla początkujących.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komenda link najlepiej dziala w msn...

86632[/snapback]

A czy zauważyliście, że od mniej więcej 2 dni linki pokazywane przez msn jakby znikały? Sprawdziłem na kilku stronach i spadki w kilku przypadkach są dość znaczące. Słyszałem coś, że sprawdzanie linków padło na Yahoo, ale co sie dzieje w msn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności