Jump to content
Sign in to follow this  
beha

Koniec konkursu już wkrótce.

Recommended Posts

Musze cos tu napisać bo w konkursie wieje nudą.

No właśnie już niewiele dni zostało i jestem bardzo ciekawy waszych opini, czy jeszcze na górze się coś zmieni ? Bo patrząc na wyniki to pierwsze 5 stronek skacze w kółko +1 -1. Z tym że tapetki.aplus.pl wydają się trzymać najmocniej 1 miejsca.

Ja jestem trochę zawiedziony swoją pozycją, (3-5 i raczej już linków nie będę dodawał ), ciekawe jak nastroje u was ?

...

Ja tam się dopiero rozkręcam ;)

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

szczerze mowiac tapetki byly moim faworytem od samego poczatku. czemu ? wysokie miejsca w wielu popularnych slowach kluczowych... troche smieca tym G zwlaszca 1 strony ;)

no ale i tak gratulacje -)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Hmm to już koniec? ;)

Do mojej strony prowadzi koło 15 linków oj trza zacząc pozycjonować ;)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Do mojej strony prowadzi koło 15 linków oj trza zacząc pozycjonować ;)

Zawsze ci zostaje nokaut w ostatniej rundzie ;)

...

Ja nie dążę to tego żeby wygrać, tylko znaleźć się w dziesiątce wyróżnionych. Miota mną na razie po 2. stronie wyników. Szacuję 50% szans na osiągnięcie swojego celu.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Ja teraz zrezygnowałem z nowych linków bo jestem ciekawy jak google zareeaguje na codzienną dawkę kilkudziesięciu podstron tematycznych.

...

A u mnie wyniki skaczą jak... Byłem 11 a teraz jestem na 3 stronie z wynikami, hmm a myślałem, że się strona sama wypozycjonuje, no ale co tam idę poczytać FAQ może znajdę jeszcze coś ciekawego.. :blink:

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Ja podskoczylem (w koncu) do pierwszej dziesiatki - 6-7 miejsce, ogolnie jestem zadowolny z tego wyniku i raczej bede staral sie bronic tej pozycji, a moze pod koniec pomysle byc moze o ofensywie na troche wyzsze miejsca :blink:

a moze pod koniec pomysle byc moze o ofensywie na troche wyzsze miejsca

Pod koniec już jest, tym bardziej, jeśli ta "ofensywa" ma być związana z systemami wymiany linków. Kilka dni przed końcem chyba dużo się nie zrobi, poza zmianą kodu strony, bo to jeszcze Google zdąży zauważyć.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

A u mnie wystarczyło 3 tygodnie zastoju by wypaść z pierwszej dziesiątki :hi:

Pozdrawiam, amicek
=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*
[ budowa maszyn ] [ strzyżenie psów poznań ]