Skocz do zawartości

Generator zaplecza seo


waskiphoto

Rekomendowane odpowiedzi

@płaca sie jescze inwestowac

Nie opłaca w tego typu

:D

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szkodzę robiąc same katalogi niż strony z zerową wartością dla ludzi.

Znasz podstawową zasadę google która mówi "twórz strony dla użytkownika, a nie wyszukiwarki" wiec jak w tym świetle wygląda to co napisałeś ? CZYSTY SPAM...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A na stronie z zmiksowanymi tekstami nikt nie da adsense ;p

A to dla czego ? W tym chodzi o całkiem coś innego ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest zmiksowany tekst to jest to uznawane już za strone spamową raczej ;p raz miałem dmozy przerobione z dodatkowymi wstawkami tego typu tekstu wraz z adsense i dostałem maila z ostrzeżeniem od googla(ads).

W sumie jestem ciekaw jakiego typu macie zaplecza pod spory site ? pod SWL rotacyjne ... ja raczej w wartościowych zapleczach gustuje, ale rotacyje do indeksacji też potrzebne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dextii, nie warto stawiać tego masowo. Przyjdzie czas, że wujek weźmie się za porządki i cała twoja praca pójdzie na marne. Lepiej zrobić wartościową stronę, zgłosić ją do dobrych katalogów i linkować stronę "matkę". Google Ci tego nie zbanuje, zyskasz dodatkowy ruch i poprawisz sobie pozycję.

Dodatkowo, dobra zapleczowa strona sama na siebie zarobi z nawiązką.

Na spamiarki szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowanie wartościowej strony docelowej do której będziemy linkować z zaplecza, jest makabrycznie czasochłonne

Budowanie zaplecza jako pod użytkownika, tak by google je polubiło czyli jak wartościową stronę, podobnie jak wyżej, by było również wartościowe, to ciężar nie do udzwignięcia, gdy tego zaplecza jest chociaż kilka domen

Wiadomo zawsze można powiedzieć że w perspektywie takie zaplecze ma szanse zarobić na siebie, zamiast tracić czas na badziewne zaplecze które G pewnego poranka po updacie nam zbanuje, marnując nasz trud włożony przez ostatni rok...

Tylko że potrzebuję linków z zaplecza, po to je stawiam

chcę przez to wspomóc stronę pozycjonowaną

gdy zaplecze zacznę budować jako te wartościowe, z super kontentem do którego sami internauci zaczną zaglądać i linkować i wszystko inne co się wiąże z budową wartościowego zaplecza... nie starczy czasu, sił i środków na stronę docelową

...albo zaplecze będzie lepsze od strony docelowej(linkowanej) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności