Skocz do zawartości

Test na tworzenie long tail


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wpienia mnie fakt prowadzenia nie konstruktywnej krytyki

Tak mało ludzi robi testy a jeszcze mnie je publikuje!!!

Nie rozumiem, czemu jeszcze bardziej zduszacie tematykę testów.

Jak macie jakieś negatywne sugestie to sami zróbcie lepsze. Z badaniami w nauce jest tak, że niektóre coś wskazują a niektóre nic nie wnoszą do naszej wiedzy, ale każdy jest wartościowy.

P.S

Da się jakoś przeanalizować wyniki testów? Jakieś wnioski?

Szkoła: angielski w Bydgoszczy to dobra inwestycja w siebie.

czyste ściany to antygraffiti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, może niepotrzebnie załozyłeś temat z testem. Może lepiej było by najpierw test przeprowadzić, a potem opublikować wyniki. Takie moje zdanie po tym jak widze 4 wynik od końca :P

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Da się jakoś przeanalizować wyniki testów? Jakieś wnioski?

...

Test miał pokazać że:

.... ma wykazać ze prócz tekstu nie potrzeba niczego do szczęścia zeby powstał long tail

Co wykazał

- Im więcej teksty tym wiekszy LT

- Im więcej podstron z tekstem tym większy LT

@zakręcony - uwierz mi nie ma się czym (kim) przejmować :P

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś przeanalizować wyniki testów? Jakieś wnioski?

A jakie chciałbyś wnioski po takim teście? Jak jest dużo treści to LT pojawi się nawet jeśli będziesz pozycjonował tylko stronę główną. Jeśli będziesz dodatkowo linkował wybrane podstrony to LT będzie dłuższy i grubszy. Czy to jest coś nowego? Nie. Takie "testy" wielu z nas przeprowadza na stronach własnych i klientów. Cudzysłów jest tu jak najbardziej na miejscu, bo ta wiedza w tej chwili należy do podstaw pozycjonowania na równi z doborem słów kluczowych.

Pomijam fragment Gizmo3 vs Xann, który nie należy do zasadniczego wątku.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się to ma do wytycznych niegenerowania zbyt długich artykułów, które nie są przecież wygodne dla użytkownika ?

podobno 1000 do 2000 znaków a artykule to wystarczający i użyteczny przedział znaków na wygodną prezentacje treści dla użytkownika

w tym przypadku mamy coś koło 10 000 czyli małe przegięcie.

Ciekawi mnie czy czasem nie dostaję się od googla parę punktów mniej dla jakieś frazy na słowo kluczowe kosztem bardzo długiego tekstu czyli długiego ogona ?

Jeżeli szukasz drogich wizytówek lub strasznie drogich ulotek to zobacz: reklama bydgoszcz. Zaprojektują tobie genialną reklamę ale za wielką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się to ma do wytycznych niegenerowania zbyt długich artykułów, które nie są przecież wygodne dla użytkownika ?

podobno 1000 do 2000 znaków a artykule to wystarczający i użyteczny przedział znaków na wygodną prezentacje treści dla użytkownika

amen, dlatego wiki jest bardzo nieuzyteczna :]

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka zależność nie występuje w gooogle

hmm jak mam to rozumiec?

że google nigdy nie biorą pod uwagę "mocy domeny" , czy tylko pod kątem długości treści ?

Jeżeli szukasz drogich wizytówek lub strasznie drogich ulotek to zobacz: reklama bydgoszcz. Zaprojektują tobie genialną reklamę ale za wielką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się to ma do wytycznych niegenerowania zbyt długich artykułów, które nie są przecież wygodne dla użytkownika ?

podobno 1000 do 2000 znaków a artykule to wystarczający i użyteczny przedział znaków na wygodną prezentacje treści dla użytkownika

amen, dlatego wiki jest bardzo nieuzyteczna :]

gdybyś doczytał post dalej to długość treści ustosunkowałem do "mocy domeny"

Jeżeli szukasz drogich wizytówek lub strasznie drogich ulotek to zobacz: reklama bydgoszcz. Zaprojektują tobie genialną reklamę ale za wielką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google nie bada stosunku ilości tesktu dla wieku domeny o ktorym napisałeś

testem na to mogło by być wygenerowanie tekstu o 100 000 znaków i podpiąć pod nową domenę

i sprawdzić czy stosunkowy przyrost zoptymalizowanej treści odpowiada większemu LT

Jeżeli szukasz drogich wizytówek lub strasznie drogich ulotek to zobacz: reklama bydgoszcz. Zaprojektują tobie genialną reklamę ale za wielką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności