Skocz do zawartości

Jak rozpoznac czy strona ma bana lub filtr


gostek_

Rekomendowane odpowiedzi

taka kara może potrwać od paru tygodni do paru miesiecy. Działaj tak jak napisał @Hermit90 z tym że nie rezygnuj z pisania do Google. jednak puki do nich napiszesz postaraj się usunąć podejrzane linki i jak będziesz miał pewność że zrobiłeś wszystko co można napisz do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Filtr algorytmiczny? W GWT nic nie ma. Zgłosiłem przez disavow 6 najgorszych jakościowo domen (ogólnie linki są z ok. 150 domen). Stara domena, w przeszłości pozycjonowana "tradycyjnymi metodami".

⇅ Sprawdź czy nadal jest zielono u Ciebie i konkurencji poprzez nowoczesne monitorowanie pozycji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hm. Czasem mam wrażenie, że i moja strona ma jakiś ban. Nie chcę tu spamować, to jest mój pierwszy post na forum, więc jeżeli łamię jakieś zasady to proszę o wyrozumiałość. Dodałem adres strony do stopki, ale dla pewności --> Podnośniki<-- Mam jakieś tam SEO, robi mi to znajomy, ale mimo nienajgorszych miejsc mam 2-4 wejścia dziennie. Może źle podpięte GA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam,

Mam mały zjazd z wynikami - tzn całkiem wypadłem od kilku dnia z wyników: domena johann pl

Głównie sam ręcznie wrzucam do różnych katalogów nic na siłę.

Od jakiegoś czasu mniej ambitnie - w czerwcu była przepinana nowa wersja strony. Z wynikami nie było tragicznie ale od ok 12 września poleciało na łeb na szyję.

site: johann.pl pokazuje wyniki z moją domeną - więc bana nie ma

w GWT - nie było komentarzy.

Jeszcze od czekać czy coś robić? tylko co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś czy stare adresy url zostały przekierowane na nowe? ja widzę utratę ok. 30 fraz z TOP10 od połowy maja do połowy Lipca, czyli wtedy kiedy strona była zmieniona(to pewnie długi ogon który wypadł przez nie uwzględnienie starych adresów). Dodatkowo nie widzę zbyt wielu wartościowych linków prowadzących do Twojej strony także to kolejny element i jeszcze kwestia optymalizacji (chociażby brak jakiegokolwiek nagłówka), brak przekierowania z www/bez na www lub bez, to tyle na szybko

Edytowane przez kamilp7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

właśnie są różne teorie co do disavow przy filtrze algo. Ja dodałem parę domen ale robiłem również inne rzeczy i wydaje mi się iż samo zgłoszenie nie miało na to wpływu.

Darmowepozycjonowanie.info - przydatne informacje na temat pozycjonowania stron w wyszukiwarkach

Katalogus.pl - jak katalogować stronę i jak znaleźć wartościowe i ciekawe katalogi ?

Informacje i porady biznesowe dla początkujących i doświadczonych przedsiębiorców - Pasjabiznesu.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam taki problem, kupiłem domenę na aftermarket pl była po prostu wolna. Po miesiącu gdy powstał na niej sklep zauważyłem, że prowadzą do niej linki z anchorem po starej firmie, która działała w zupełnie innej branży. I co w takim wypadku? pisałem do wszystkich portali i katalogów o usunięcie wpisów, jednak mało kto się ustosunkował. Jak teraz mądre google do tego podjedzie? Nie chce dostać za jakiś czas filtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam serdecznie :)

 

Mam problem na mojej domenie zaobserwowałem spadek kilku słów kluczowych mojej domeny.

 

Zastanawia mnie czy nie dostałem bana albo innego ograniczenia.

 

Czy ktoś z profesjonalistów doktorów w tej dziedzinie jest mi wstanie pomóc?

 

Czy orientujecie się też gdzie można uzyskać pomoc w optymalizacji strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności