Skocz do zawartości

Pixel Project. Strona do oceny.


Paralax

Rekomendowane odpowiedzi

Strona osoby zajmujacej sie wykonywaniem stron powinna byc "szalowa" i "z jajem". Twoja strona rzeczywiscie jest... pixel project, tzn. wyglada jakby byla tworzona na paincie pixel po pixelu. Menu gorne i logo na pewno nie wygladaja profesjonalnie, chociaz pozostala czesc strony jest calkiem przejrzysta. Wracajac do "jaja" na stronie - szare kolory nie bardzo przyciagaja, a box "co otrzymujesz" jest wrecz niewidoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorowałeś się na blogu np. www.blog.szook.pl tudzież innych na WP? ;)

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorowałeś się na blogu np. www.blog.szook.pl tudzież innych na WP? ;)

Nie, pierwszy raz tą stronę widzę. Ale layout ma podobny do mojego :P

W necie jest pełno podobnych stron do siebie, nawet firm tworzących strony www. Widziałem jedną stronę zrobioną graficznie naprawdę świetnie, ale podobną stronę widziałem gdzie indziej. Tylko treścią się różniło, układem grafik trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodał bym do tego rozjechaną stopkę strony -> e-mail się nie mieści i wychodzi zbyt bardzo w prawo

no i jeszcze "przykładowe realizacje" - nie wiem czy to tylko u mnie, ale strasznie to skacze, tj. góra-dól... (denerwujące to jest...)

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, pierwszy raz tą stronę widzę. Ale layout ma podobny do mojego

W necie jest pełno podobnych stron do siebie, nawet firm tworzących strony www. Widziałem jedną stronę zrobioną graficznie naprawdę świetnie, ale podobną stronę widziałem gdzie indziej. Tylko treścią się różniło, układem grafik trochę.

Top jest kopiowany, logo jest identyczne. Kogo próbujesz oszukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności