Skocz do zawartości

Wpis z komentarzami.

ahead
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się jak poprawnie powinna wyglądać struktura strony wpisu, którego można komentować. Dokładnie to nie wiem czy jeżeli mam wpis np pod linkiem /pozycjonowanie to czy mogę stworzyć do tego takie urle jak:

/pozycjonowanie/dodajKomentarz

/pozycjonowanie/kom/numerStronyKomentarzy -> czyli np /pozycjonowanie/kom/1, /pozycjonowanie/kom/2 itd.

/pozycjonowanie/kom/numerStronyKomentarzy/dodajKomentarz

Pod każdym z tych adresów będzie ta sama treść wpisu i meta tagi. Różnica jedynie w wyświetlaniu komentarzy i formularza do komentowania. Może jest to trochę zakręcone, ale właśnie tak to wygląda u mnie w tym momencie. Czy google indeksuje każdą stronę jako niezależną, czyli czy grozi mi DC za publikowanie tej samej treści na kilku podstronach ?

IMHO ban na DC bardziej tyczy takiej samej zawartości pod wieloma domenami, a nie takimi samymi stronami w jednym serwisie. Daj te linki do strony z formularzem jako noindex, nofollow.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel

Artykuły medyczne -> Jak otrzymać receptę online od lekarza? Przydatne informacja na temat e-recepty.

Struktury linków opartych na katalogach powinna oddawać hierarchę występowania w nich podziałów przez analogię do drzewa katalogów na dysku. Sama strona formularza jest nieistotna pod względem zawartości wiec powinna być jak najmniej wyeksponowana i nie indeksowana.

Zresztą formularz powinien być na stronie komentowanej treści, a nie osobnej.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel

Artykuły medyczne -> Jak otrzymać receptę online od lekarza? Przydatne informacja na temat e-recepty.