Skocz do zawartości

Problem? z wyszukiwarką.


zX|studio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Testuje sobie teraz program AdSense. Od 3 dni.. Zapisałem sie do programu. Dostałem zgodę.. potwierdziłęm. Zaraz wrzuciłem reklamy. Odrazu działały. Sam sobie kliknołem parę razy żeby sprawdzić czy działa. Działa ok. Nalicza kasę.

Zainstalowałem sobie wyszukiwarkę. Działa. Wpisałem kilka jakichs fraz. Poklikałem w wynikach wyszukiwania... I.. nic. Nie nalicza zadnych centów. Czy tylko ja mam taki problem? Źle coś zrobiłem? Mam w statystykach 27 zaptań.. w tym moich jakies 7. 0 Kliknięc.. zero kasy za to.

Dzieki za pomoc.

ps. Szukałem na forum ale nie znalazłem.

Pozdrawiam

.. Out oF mY Mind ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

Sam sobie kliknołem parę razy żeby sprawdzić czy działa. Działa ok. Nalicza kasę.

Za to mozesz sie pozegnać z kontem :|

"Proszę mieć na uwadze, że klikanie na swoje reklamy jest zakazane ..."

Jeszcze do tego diliczyc fałszywe klikniecia w wyszukiwarke i ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis mialem z 9 klikow i 400 przeladowan 0,28 :D nic nie klikałem.. i narazie mnie nie zablokowali

Znów dajesz Google powód do blokady Twojego konta ujawniając dane - możesz pochwalić się ile zarobiłeś, ale nic poza tym. Polecam zapoznać się dokładnie z zasadami programu, bo w sieci roi się od rozżalonych biedaków skarżących się na zablokowanie konta, którzy sami są sobie winni i nawet nie zdają sobie z tego sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zX|studio, dla chcącego nie ma nic niemożliwego. Zastanow się ile informacji na temat swojego konta podałeś do tej pory i... po nitce do kłębka ;-)

Myślę jednak, że ludzie w G są raczej wyrozumiali na błędy początkujących. Z drugiej strony, gdyby mieli tak uganiać się za wszystkimi popełniającymi drobne wykroczenia przeciwko TOS, to musieliby pewnie zatrudnić armię dodatkowych ludzi i nie byłoby to dla nich opłacalne.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zX|studio, dla chcącego nie ma nic niemożliwego. Zastanow się ile informacji na temat swojego konta podałeś do tej pory i... po nitce do kłębka ;-) 

Myślę jednak, że ludzie w G są raczej wyrozumiali na błędy początkujących. Z drugiej strony, gdyby mieli tak uganiać się za wszystkimi popełniającymi drobne wykroczenia przeciwko TOS, to musieliby pewnie zatrudnić armię dodatkowych ludzi i nie byłoby to dla nich opłacalne. 

pzdr.

Ale z pewnoscia kiedy widza, ludzi klikajacych nadmiernie w swoje reklamy to ich tolerancja spada ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google skutecznie blokuje klikniecia wlasciciela (tak jak wyzej pisalem). Wystarczy ze zalogujesz sie pare razy na konto AdSense z tego samego IP a klikniecia z tego adresu nie beda naliczane (tzn. naliczone beda ale nie bedzie z nich $$$ ) - Google stosuje juz taka taktyke od jakiegos czasu (co nie oznacza ze blokuje konto gdy ktos przesadzi).

Temat do zamkniecia?

:)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności