Skocz do zawartości

Rosyjskie domeny .ru


Vek-tor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje kupić taką domenę .ru + hosting. Korzystał juz ktoś i ma jakieś doświadczenie na tym runku ewentualnie link do stron rosyjskojęczycznych (z językiem nie ma problemu bo jest ktoś kto przetłumaczy mi)

Wino - to co lubimy najbardziej, a tu opakowania na butelkę 0.75l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sie zastanawiam nad hostingiem w az.pl a dlaczego nie polecasz, bo ja też jakoś nie za bardzo jestem przekonany i wybrałem sobie ten https://www.dmkproject.pl/?body=szczegs1200

Wino - to co lubimy najbardziej, a tu opakowania na butelkę 0.75l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zależy Ci na serwerze w Polsce, to może superhost.pl - tam ceny masz niższe nieco niż w tym, co podałeś, a serwer całkiem całkiem. Czasami zdarzają się drobne wpadki, ale mam tam 2 konta i nienarzekam za tą kasę.

W az.pl mam kilka domen i wygodnie się nimi administruje. Fakturka przychodzi do domciu, ja nie miałem większych problemów z tą firmą.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje kupić taką domenę .ru + hosting. Korzystał juz ktoś i ma jakieś doświadczenie na tym runku ewentualnie link do stron rosyjskojęczycznych (z językiem nie ma problemu bo jest ktoś kto przetłumaczy mi)

w Rosji domena ru kosztuje ok. 20 jewro :)

wpisz w ramblerze (rambler.ru) домены i bedziesz mial pelny przeglad sytuacji (np. rucenter)

w az_pl jest najtaniej (ok. 150 zł netto) EDIT: tu pislaem o domenach

superhost faktycznie poprawil jakosc uslug - mozna polecic

o az_pl czytalem duzo zlego ale sam nie wspolpracowalem z nimi wiec nie bede sie wypowiadal EDIT: a tu o hostingu

{ Sprzedam ten link}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności