Skocz do zawartości

Pan Prezes bawi się programem pocztowym


zero3

Rekomendowane odpowiedzi

wydarzenie autentyczne:

zaczęło się wczoraj wieczorem, trwa do teraz 8)

od wczoraj dostałem na firmowego maila ponad 800 emaili o treści:

Szanowni Państwo,

informuję że do 15.08.05r. będę przebywał na urlopie. Proszę w tym czasie o kierowanie wszelkich spraw związanych ze sprzedażą do Pani ...

pozdrawiam,

...

zadzwonilem dziś rano do firmy z ktorej co średnio 15 minut dostaje po kilkanascie tych wiadomosci:

Pan Prezes wyjechał, ale przed wyjazdem coś poprzestawiał na serwerze i wciąż mamy telefony od klientów i kontrahentów że dostają setki wiadomości takich jak do pana... bardzo nam przykro, nasi informatycy już nad tym pracują

Pan Prezes (branża mięsna) chyba zapragnął w światowy sposób powiadomić wszem i wobec o swych wojażach ;) skutecznie... ja nie zapomnę :twisted:

właśnie przyszły kolejne - 19 identycznych 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw swój responder na automat z odpowiedzią na serwerze pocztowym z warunkem że jesli poczta od ........ To twoj responder odpowie:

"Powiem twojej żonie że sypiasz z Sekretarką chyba że dasz mi 30kg karkówki"

Rzeznik z nikąd ;)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wpadłem na ten pomysł. Moja radiówka to dno, ale na wysyłaniu to już jest dno i trzy metry mułu. :) .

Ale już niedługo - sześciolecie oczekiwania na kabel przywitam podłączeniem neostrady. Ups, mamy sierpień, sześciolecie minęło.

BTW znajomy nie jest prezesem, to co on może wiedzieć o wysyłaniu poczty? :(

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestaniesz się cieszyć z neostrady, jak Ci zapier...ą kabel :) Mój kumpel mieszka w domku i już mu 2 razy zwinęli kabel od neostrady i telefonu :( Lepiej zostań przy radiówce, fal jeszcze nie kradną :P

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba mnie nic nie przebije jak zapodałem 2x700MB filmu (ostry hard core) przez pocztę wewnętrzną w jednej z większych firm Ubezpieczeniowych :) niestety film został przyblokowany przez dział IT i był to jeden z moich ostatnich dni w tej pracy =D> aczkolwiek dobrze się stało z perspektywy czasu. Wspominam też z nieukrywanym usmieszkiem skorzystanie z funkcji mailto:allusers :( czyli 40.000 pracowników regionalnych w całej Polsce. To były czasy :P

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba mnie nic nie przebije jak zapodałem 2x700MB filmu (ostry hard core) przez pocztę wewnętrzną w jednej z większych firm Ubezpieczeniowych :lol: niestety film został przyblokowany przez dział IT i był to jeden z moich ostatnich dni w tej pracy  =D> aczkolwiek dobrze się stało z perspektywy czasu. Wspominam też z nieukrywanym usmieszkiem skorzystanie z funkcji mailto:allusers :P czyli 40.000 pracowników regionalnych w całej Polsce. To były czasy :P

Chyba pisali o tobie w gazetach.

Wyrzucili cię bo na filmie nie było sceny jak wszyscy pracownicy się kotłują :P

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności