Skocz do zawartości

CnCat, linki bezpośrednie, bez sesji, mod_rewrite


AdamD

Rekomendowane odpowiedzi

Temat zasadniczo wyczerpuje to co miałem do powiedzenia ;-) dodam jeszcze link:

https://www.katalog-stron-www.net

Katalog moderowany, linki po dodaniu zatwierdzane ręcznie, więc nie pojawią się natychmiast.

Link zwrotny nie jest wymagany. Za to mile widziane jest dodanie katalogu do Waszych katalogów, oszczędzi mi to paruset kliknięć ;-)

O uwagi odnośnie technikaliów oraz struktury logicznej katalogu proszę w tym temacie.

-edyta-

I nie mam nic przeciwko umieszczaniu tej samej strony w kilku kategoriach, o ile do wszystkich tych kategorii pasuje.

Zdrówka,

AdamD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Katalog miał kryzys, ale ożył. Trochę dodanych linków szlag trafił na skutek mojej lekkiej nieostrożności przy czyszczeniu śmieci zostawionych przez (chińskie?) roboty.

Od ostatniego posta trochę się pozmieniało -> PR strony głównej to 0, ale ... wszystkie pierwsze strony kategorii mają PR2, drugie strony PR1. Czyli linki trafiają na cokolwiek warte strony :-) Katalog jest dobrze zindeksowany przez Google.

Zapraszam do dodawania stron.

Swoją drogą, mógłby mi ktoś wyjaśnić zagadkę z zerowym PR strony głównej? PR podstron = 2, panel administracyjny ma PR4.

Pozdrawiam,

AdamD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności