Skocz do zawartości

Filtr czy problemy Google'a?

lcuasso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero co zarejestrowałem się na tym forum więc witam wszystkich :)

Niedawno postanowiłem zrobić stronę, która konkurowała by z najlepszymi z palcem w... :)

"Pełne wersje gier, kody, recenzje" - Taki właśnie tittle ma moja stronka gamz.pl. Ma ona zaledwie 100 dni.

Robiłem ją na Krasnalu a następnie uploadnełem całość na serwer online. Miałem alexa rating 28 000. Po krótkim czasie po wpisaniu w google: gamz, byłem na 1. miejscu. Gdy napisałem np. alex the aligator (taka gra) to na 3! Reszta gier była w pierwszej 15! Szybko zyskałem sobie 5k unikalnych odwiedzin, zarobiłem 2$, pojawiały się komentarze... ach.... to najwspanialsze uczycie patrzeć jak swoja strona rośnie w siłę :)

W końcu wszystko się odmieniło. Po wpisaniu gamz nie ma mnie nawet w google. Jak wpisze gamz.pl jestem pierwszy. Po wpisaniu jakieś gry... pustka. Liczba odwiedzin brutalnie spadła. Nie wiem w czym jest problem przez co jeszcze bardziej się załamuje :(

Napisze co może być przyczyną:

- Chwile przed tym filtrem(?) wymieniłem się linkiem ze stroną o tej samej tematyce PR 3

- Umieściłem link na stronie o pewnej grze PR 3

- Na samym początku stronki od razu wymieniłem się linkiem ze stroną o grze przeglądarkowej PR 2, która wzrosła do RP 3 (niedawno).

- W tittle miałem napisane "Pełne wersje gier, kody, recenzje", a żadnych kodów nie było. Przed chwilą to edytowałem.

- Chyba najważniejsze... w necie istniała strona gamz.site90.net, na którą nałożyłem domenę. Gdy gamz.pl upadała, site90 wzniosła się w górę. Gdy to zauważyłem usunąłem ją.

To wszystko co wiem. Proszę o odpowiedź. Czy możliwe, że to Aging Delay? Może google nawala? Zanim napisałem tego posta odczekałem ponad 10dni. Proszę o pomoc.

Z domena jest wszystko ok, nie ma filtra i G nie nawala, po prostu skonczylo Ci sie fsb /bonus dla nowyh stron ktory mocno je wybija. Musisz linkowac

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip