Skocz do zawartości

Co sądzićie o klatka.pl


sorrow

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm moje spostrzeżenia o klatka.pl:

Mam u nich konto około 10 miesięcy i jak na raźie połowa z tego to jeden wielki koszmar. Czy tanio mają napewno tak konto 50zł obsługa PHP 4 oraz jakas stara wersja mysql która przyprawiła mnie o ból glowy bo nie obsługowała funkcji STR_TO_DATE. Serwer nie przeżył DDos na 170Gb wywalił 500 po paru godzinach. Jest spoko zabezpieczony no ale jak dla mnie koszmar połowa fajnych funkcji wyłonczona fopen więc u mnie działał tylko linkor. Pomoc techniczna świetna ile to ja juz z nimi sie nasprzeczałem. No a na koniec coś ciekawszego ich główna subdomena czyli darmowy alias dostał BANA "site:sxx.pl" od guugle ale kurke nawet o tym nie poinformowali klientów 2 razy się zastanawiałęm co jest iz znowu mnie zbanowało. Takie są moje informacje o klatka.pl zapraszam innych do komentowania ich przezyc z usługodawcami może jak znajde czas to napisze cos o fexnecie oraz innych tego typu svr.

foxnet.pl - gostek nawet nie potrafi skonfigurować dns poprawnie brak obsługi technicznej

guugle toolsbar mi siadł więc mogą występować literówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności