Skocz do zawartości

Typuje.com

radoslaus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nauczony błędami popełnionymi przy stawianiu katalogu na mini stworzyłem coś na skrypcie, który robi ostatnio furorę. ;)

Katalog może nie jest ambitny, jednak starałem się go w miarę swoich możliwości indywidualnie dostosować. Skórka zmieniona jedynie kolorystycznie, niektóre drobne elementy graficzne także są inne. Katalog stoi na dedykowanym IP (przynajmniej w tym momencie), dwuletniej domenie (chyba niewiele na niej wcześniej było), w miarę wolnego czasu codziennie staram się o kilka linków. Po roku może uda się uzbierać sensowną ilość (1000?).

Oczywiście wpisy darmowe, praktycznie bez żadnych wymagań (niewielkie są zapisane w regulaminie), gwarantuje, że katalog szybko nie zniknie. Zapraszam do dodawania wpisów. ;)

Typuje.com-typuje najlepsze strony w internecie!

Kolory nie pasują do siebie...

Robiłem kolorki pod siebie (artystą nie jestem więc wyszło jak wyszło) i mi się podobają a to najważniejsze. ;) W porównaniu z innymi katalogami na tym skrypcie i tak wygląda to solidnie. Jest kilka perełek, jednak reszta to albo domyślne skórki albo jakieś sraczkowato-różowawe. Oczywiście, krytykę przyjmuję, ale raczej kolorystyka na indeksację wpływu nie ma. Jak kogoś razi to niech omija adres z daleka. Proste. ;)

Nagły wzrost zainteresowania ma swoje zalety. Można przetestować skrypt i hosting na którym stoi. ;) Niestety, zdecydowałem się zrezygnować z powiadomień na maile, osoby dodające po kilkadziesiąt stron w zupełności mogą się wcześniej zarejestrować. Mi to odciąży konto a im ułatwi ewentualną późniejszą edycję. Jeśli ktoś chce dodawać w ciemno to już jego wybór.

• 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

firma>Usługi masz

Warning: Missing argument 6 for pages(), called in /home/typujeco/domains/typuje.com/public_html/templates/typuje/sub.php on line 18 and defined in /home/typujeco/domains/typuje.com/public_html/includes/template.php on line 543

Warning: Division by zero in /home/typujeco/domains/typuje.com/public_html/includes/template.php on line 545

"Tylko prawdziwy mistrz nie obnosi się ze swoim urzeczywistnieniem"

Eleganckie i seksowne buty Pleaser. Ponad tysiąc modeli obuwia na wysokim obcasie i platformie.

Brzydki ten katalog B)

Brzydki nie brzydki ale darmowy i moderowany. :) Jak osiągnie pr3 to zmienię skórkę na coś ładniejszego i wprowadzę parę groszy opłaty. Przynajmniej mam taki plan. ;)

Odnośnie błędów to niektórzy dodają do trzech podkategorii bez problemu, więc może to jakieś chwilowe. Popatrzę w wolnym czasie. Dzięki za uwagi.