Skocz do zawartości

zduplikowana strona ?


Rafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, otoz mam skrypt do sklepu internetowego ktory pobiera dane jakby z innej strony tez sklepu internetowego ( taka wspolpraca miedzy dwoma sklepami ) a wiec opisy sprzetu pozycje itd sa takie same ale uklad strony, kod html i oprawa graficzna jest zupelnie inna.

Moje pytanie brzmi czy google wezmie to jako duplicate conten i zbanuje obie dwie strony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinien przynajmniej ja mam takie doświadczenie, nawet jeżeli zawartośc merytoryczna jest pobierana z jednej bazy danych to Google nadal spogląda na dwie różne strony:

- inny layout

- inny kod

jako na samoistne strony... nie mające nic ze sobą wspólnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

experymentowałem w tym temacie trochę i z tego co zauważyłem:

identyczne strony: google drugiej (chronologicznie) nie pokazuje w wynikach (w indeksie jest)

czesciowo podobne - zaindeksowalo obie, w drugiej (chronologicznie) zwraca tylko wyniki dla nie kopiowanych podstron

w żadnym przypadku nie było bana (no chyba że banem można nazwać brak w wynikach - w sumie na jedno wychodzi bo efekt taki sam)

wprawdzie robiłem to już jaki czas temu a jak wiemy algorytm ewoluuje

{ Sprzedam ten link}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności