Skocz do zawartości

[współpraca] Zrobienie dosignu


bartek333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was. Jestem administratorem strony www.gothic-e.pl. Strona z dnia na dziń staje się coraz lepsza. Jednak nieukrywam że chciałbym ją ulepszyć. Chodzi mi przedewszytskim o wygląd strony jak i forum. Strona istnieje od 26 czerwca i posiada jak narazie ponad 60 uniq. Dlatego żeby strona stała się bardziej popularniejsza posuzkuje grafika który świetnie potrafi robić designy na strone i forum IPB 1.3.1. Jak łatwo spostrzec tematyką strony jest Gothic. Dlatego bardzo bym prosił aby osoba ta znała się również dobrze, albo bardzo dobrze na tej grze. Bo tylko dzięki temu będzie mogła oddac klimat tej gry na mojej stronie. Nieukrywam że poszukuje bardzo dobrej osoby która wykona mi bardzo dobrego laya na strone o tej tematyce. Bardzo dobrymi i uważaymi za piękoność są strony : www.gothic.g4ce.pl , www.gothic.phx.pl , www.gothicworld.prv.pl . Mi chodzi o coś jescze bardziej piękoniejszego, profesjonalnego i lepszego. Bo tylko dzięki takiej szacie na stronie i forum mój servis może coś w przyszłości osiągnąc. Wymagam duzo, lecz niemoge wiele dać:

1. Oferuje server:

Nielimitowane miejsce na serwerze.

#Nieograniczone miejsce

# Nielimitowany transfer.

# Obsługa PHP i MySql.

# Nieograniczoną skrzynkę email (możliwość zakładania wielu aliasów, skrzynki w własnej domenie lub subdomenie, ograniczenie wielkości maila do 200 MB).

# Możliwość podpięcia domen.

# Nieograniczoną wielkość pliku.

# Obsługa przez FTP. <https://FTP.>

(niewolno trzymac downloadu i warezu) Server dożywtoni

2. Reklame w postaci: buttona,bannera,popudera lub linku w stopce.

3. Moge zaciągnąc osobe do systemu gdzie nic się nierobi a będzie sie zarabiało. Ja przez tydzień zarobiłem 50 $. Super system nic sie nierobi. Ale to moge przedstawić dopiero wtedy jak projekt mi sie spodoba.

4. Jak narazie tyle kasy niemoge zaoferować, moze w niedalekiej przyszłości to się zmieni.

Wszytskich chętnych którzy spełniają powyższe kryteria prosze o kontakt gg-1419106 lub email: paris207@wp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności