Skocz do zawartości

Banuj sobie chłopie do woli, jeśli cię to dowartościowuje...


domains

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie:

Od kiedy na tym forum komuś przeszkadza SPAM? Pisz, chłopie śmiało, właścicielem forum jest spamer, prowadzącym forum spam raz przeszkadza, raz jest pożądany - zatem pisz i wysyłaj do woli.

Domains za mojej kadencji to twoj bodajże 2 wybryk 

To już powoli czerwona kartka za brak poszanowania zasad wspólzycia na forum 

Trzeciej Kartki nie bedzie i pozegnamy się na forum. 

Jak ci forum nie odpowiada to droga wolna. 

Lekko sie przeliczyłes bo ja siedze o tej porze 

K>B"

Ja rozumiem KB, że wszelkie działania poza wklejanie idiotycznych żarcików i kretyńskich komentarzy przerasta twoją kreatywność, ale wystarczyło zapytać co miałem na myśli. A dowiedziałbyś się dlaczego tak nazwałem twojego Guru (jak on sam się nazywa) oraz przeczytał o "moralności kalego" modów na tym forum. Rozumiem jednak, że i z czytaniem nietęgo.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poprostu pamiętam twoją chamską ankiete którą wyciołem jako podpad numer 1

Naprawdę jak forum ci sie niepodoba to droga wolna

Ponadto złamałes 2 zasady tego prywatnego forum ustalone przez Nas modów

A twoich postów nie czytam wybacz

Wdawanie się z tobą w polemikę jest poniżej mojego poziomu.

Jak dlamnie ban za te oba posty (wczesniejszy i terazniejszy)

A obrazliwe porównania zostaw dla siebie

Lubisz ataki personalne a ich forma mnie nie intersuje

1.Atak był chamską ankieta w stosunku do inegoo forumowicza

2.Atak w tym poscie co napisałes teraz

3.Nawoływanie do rozsyłania spamu droga elektroniczną przez maile (bez względu co miałes na mysli)

3 Złamania regulamiu to chyba wystarczy

Mam nadzieję że ban nie bedzie potrzebny poprostu opuscisz forum z honorem

O.T

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domains

Odpisujac na Twoj post w smietniku i komentarz KB.

Przykro mi, ze czlowiek, Twojego pokroju (jak sam sie dales tutaj pokazac) pisze takie rzeczy i nie potrafi rozroznic Spamu od spamu.

Pisz, chłopie śmiało, właścicielem forum jest spamer

Mozesz mnie nazywac spamerem i mi to akurat nie przeszkadza, bo wszyscy zainteresowani wiedza, ze chodzi o pozycjonowanie. Jednak spam mailowy to jest cos zupelnie innego i nie ma nic wspolnego z pozycjonowaniem. Juz kiedys byl taki przypadek na forum i juz tego uzytkownika nie ma.

Jeszcze raz napisze co mysle o *spamie* w pozycjonowaniu. Jezeli czegos szukam i znajduje strone w Top10, ktora odpowiada moim oczekiwaniom, czyli znajduje na niej informacje, ktorych szukalem to nie przeszkadza mi to, ze ma ukryty tekst czy stosuje cloaking czy rozne inne techniki tak bardzo znienawidzone przez straznikow czystosci.

To jest moje zdanie a nie innych uzytkownikow forum.

Namawianie innych uzytkownikow forum do wysylania spamu mailowego jest prawie rownoznaczne z jego wysylaniem. Dlatego jeszcze nei masz bana, ale masz ostrzezenie.

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poprostu pamiętam twoją chamską ankiete którą wyciołem jako podpad numer 1 

Naprawdę jak forum ci sie niepodoba to droga wolna 

Ponadto złamałes 2 zasady tego prywatnego forum ustalone przez Nas modów 

A twoich postów nie czytam wybacz 

Wdawanie się z tobą w polemikę jest poniżej mojego poziomu. 

Jak dlamnie ban za te oba posty (wczesniejszy i terazniejszy) 

A obrazliwe porównania zostaw dla siebie 

Mam nadzieję że ban nie bedzie potrzebny poprostu opóscisz forum z honorem 

O.T

Jeśli chodzi ci o ankietę, w której pytałem dlaczego Jeż nie został modem to wynikała ona z konsternacji faktem, że od poprzedniego mojego posta (w którym krytycznie wyrażałem się o ostentacji homoseksualizmu, jak i hetero i oczywiście zostałem osądzony jako homofob) liczba homofobów, czy wręcz przeciwników odmiennej orientacji powiększyła się znacznie. Tutaj, na tym forum. Dziwne, taka ewolucja pogladów, hmm...

Notabene, jimmi, z którym wyjaśnialem tą kwestię nie zachowywał się prostacko jak ty, ale "zniżył sie do mojego poziomu" i wysłuchał mojej argumentacji.

A jeśli chodzi ci może o temat (bo ankiety tam sobie nie przypominam) o celowości stawiania świeczek żałobnych na cześć papieża, zmarłego dziecka, czy rozjechanego psa to z przykrością oświadczam, że zdania o tym żalosnym procederze nie zmienię.

A może ta ankieta, która spędzała ci sen z powiek o wartości Konkursu szacowanego na pieniądze? Tak, tutaj miałeś rację, tego rodzaju ankiety są karygodne.

Co do czytania moich postów bądź nie to też głupota - ja zawsze dokładnie poznaję przeciwnika i czytam o nim wszystko co można znaleźć w sieci. Wydawało mi się naiwnie, że to naturalne u osób zajmujących się pozycjonowaniem, czyli szukajacych czegoś często w szukarkach.

Chetnie pobrażałbym cię bardziej (tymbardziej, że moich postów nie czytasz) ale nigdy nie przekroczyłem poziomu nazywanego przeze mnie granicą przyzwoitości, a przez ciebie tylko krawężnikiem.

ps. michał: jeśli wiesz o którym Twoim poście na pozycjonowanie.de piszę, to wiesz również że spamu nie wolno stopniować. Ale być może się myle, zapytam na mordpliku...

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodziło o formę i o ataki personalne do forumowiczów.

Tylko i wyłacznie

To że ubierasz prosty atak w głęboką formę mnie nie interesuje.

Print screeny zachowałem i zdania nie zmienię.

Moim zdaniem naruszasz takimi postami zasady wspólzycia na forum.

Nie nazywam cię w żaden sposób poprostu niepodoba mi się to.

Decyzję podejma Admini nie Ja moje zdanie poznałeś.

Nie traktuję cię jak przeciwnika wybacz więc staram się nie intersowac wszystkim.

Ankiety o konkursie niestety nie widziałem ominoł mnie topic ani o papieżu.

Wydaje mi się że w twoich tematach Ot z mojej strony.

Sam wiesz jaką drogę wybrałeś bez urazy każdy ponosi kosekwencje za swoje czyny

K>B

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, niektorzy nie odrozniaja sarkazmu, cynizmu od wiarygodnych wypowiedzi

A konkretnie tą wypowiedź mam traktować jak?

https://pozycjonowanie.de/viewtopic.php?p=3...&highlight=#320

Nie dziw się, Twoje słowa przyjmuje bezkrytycznie.

Ankiety o konkursie niestety nie widziałem ominoł mnie topic ani o papieżu.

ankieta o konkursie:

https://www.forum.optymalizacja.com/ftopic7210.html

post o stawianiu świeczek:

https://www.forum.optymalizacja.com/sutra37593....ighlight=#37593

To nie twój podpis?

Co do screenów to najlepiej przedstaw je jeżowi, jeśli Go obraziły to przeproszę, jeśli nie to poproszę o przywrócenie, OK?

edit: A co tam, dołączę moje PW do jimmiego z dyskusji o ankiecie na temat jeża (oryginalny, w niezmienionej formie):

1. Jeza wyjątkowo cenię i szanuję (a to nieczęsto się zdarza), tymbardziej polemika z Nim sprawia mi przyjemność. Często wrzucam coś do Jego "ogródka" licząc na ciekawą dyskusję. 

2. Zrobiłem wycieczkę w Jego stronę zakładając temat o Nim bez Jego wiedzy tak jak On zrobił to wcześniej zakładając temat o konfrontacji moich "osiągnięć" z Piotrka. Cóż, tamten temat wisi. 

3. Osoba Jeza w ankiecie wydaje mi się uzasadniona - temat był o tolerancji dla homoseksualistów - Jez sam deklaruje się gejem, często też robiąc "niesmaczne" uwagi. 

4. Ankieta w formie "dlaczego Jez nie został Modem?" miała zwrócić uwagę na fakt, że zadziwiająca ilość Osób z tego forum jest mocno nietolerancyjna w stosunku do Osób o innej orientacji. Zupełnie inaczej niż podczas dyskusji onegdaj, podczas której tylko ja wypunktowalem czego nie lubię u homo. Wtedy oczywiście byłem w mniejszości. 

Fakt, że temat niepotrzeby, ale też nie uważam bym kogoś oczerniał/ośmieszał/obrażał. 

pozdrawiam, piotr

To + mocna reakcja na post jamesisko faktycznie daje obraz zaślepionego w gniewie homofoba obrażającego innych wokół.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konkretnie tą wypowiedź mam traktować jak?

Napisalem tam, ze

jeśli nie to poproszę o przywrócenie, OK?

Nie OK. Watek zostal bezpowrotnie usuniety i byl nie na miejscu i nawet jezeli wszyscy by chcieli go przywrocic to ja sie nie zgadzam.

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]domains, probujesz sie czepiac slowek i caly czas robic jakies zamieszanie. Nie wiem z jakiego powodu, ale to chyba nie sluzy dobrej atmosferze na forum.[...]

A czy ja jestem aż tak bardzo kłopotliwy? Czy ja sie często udzielam? Być może Szy dalej myśli, że pisuję pod innym nickiem (mógłby choć przeprosić za posądzenie mnie o wyjątkowo wulgarne posty) ale faktem pozostaje że pisuję niewiele.

Ale OK, jak EOT to EOT.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie:
Od kiedy na tym forum komuś przeszkadza SPAM? Pisz, chłopie śmiało, właścicielem forum jest spamer, prowadzącym forum spam raz przeszkadza, raz jest pożądany - zatem pisz i wysyłaj do woli.

A nie wiem czy szanowny kolega wie, ze spam mailowy jest karalny i sa na to odpowiednie paragrafy nawet w polskim kulawym prawie.

Co do spamu wyszukiwarkowego to jeszcze nie ma:

- jasnej definicji

- regulacji prawnych

- sankcji

Wiec zastanow sie nad tym co piszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności