Skocz do zawartości

Wyrzuca i nie indeksuje strony


Zielony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z dodaniem mojej domeny do Google. Najpierw miałem do Google dodaną stronę, o bezpośrednim adresie, lecz niedawno kupiłem domenę www.fajny.com i nie mogę jej dodać. Ponadto Google wyrzuciło stary, bezpośredni adres. Znacie może jakiś sposób dodania strony do Google oprócz addurl.html? Mam trochę linków w Internecie do mojej strony, ale mimo to jej nie ma...

Pozdrawiam i zapraszam na www.bardzo.fajny.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://search.msn.com/results.aspx?q=site%...st=11&FORM=PERE

1.Biednie masz z tymi linkami zewnętrznymi

2.Poczytaj troszkę forum zanim zadasz pytanie ciągle ludzie piszą że coś im sie nie indexuje

K.B

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widzę jescze jednen problem: mija ponad 20 sekund zanim cznie ładować stronę choć kod nie jest jakoś strasznie przeciążony może na serwerze który masz jPORTAL 2 wykonuje się za długo.

Nikt nigdy jescze nie pisał o tym na forum, ale taki czas na pewno nie sprzyja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mija ponad 20 sekund

Mierzyłeś czy strzelałeś? U mnie też tyle ;)

Zielony

Górne menu, w wyrazie "Księga Gości" - kodowanie ("ś")

Reszta "ogonków" ok.

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też równe 20sek się ładuje.

Najważniejsze są linki zewn. ze stron o tej samej tematyce. Linki z linkora nie mają chyba takiego samego powera ;-)

pzdr.

Bardzo wygodne materace hotelowe - śpij wygodnie i spokojnie.

Źle śpisz? Pomoże Ci psychiatra warszawa.

Na udany wypoczynek odwiedź piknik firmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos opożnienia to nie sa jakieś moje wymysły ...

Mam stronę która buszuje po sieci, i dane pobiera z buforów czasami musi sobie coś dozukać jak się ważność danych skończy w buforze.

Wtedy strona potrafi ładować się 10-14 sekund i jak trafi na to google to kaplica:

https://www.google.com/search?q=site:seo.el...1&start=10&sa=N

te bez title i opisu to strony które wg logów akurat "dociągały" dane z sieci - może przypadek ... ale wygląda mi to na ciecierplowość google - eżeli zdarza się raz na jakiś czas google zostawie puste linki, jak dotyczy to całego serwisu to sorry winetou :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności