Skocz do zawartości

Zlece pozycjonowanie 'PROJEKTY DOMÓW' www.z500.pl


z500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam byłbym - zainteresowany promowaniem strony dot. sprzedaży "projektów domów" adres www.z500.pl . Strona niedawno ruszyła, a konkurencji jest trochę (wystarczy wpisać w google "projekty domów" lub "...domow" przez "o" ) .

Zależy mi na tym aby znaleźć się dość wysoko w rankingach (1-10...20miejsce). Chciałbym optymalnie rozłożyć koszty i dostać ew. jakieś gwarancje- Interesowała by mnie współpraca na dłuższy okres czasu np. rok lub na pół roku z góry... Firmy liczą sobie za to rózne stawki - mam już mniej więcej przegląd ofert z rynku. A ja szukam raczej 'magika', który równie dobrze się na tym zna ale nie ma do utrzymania całej firmy na głowie... Jeżeli czujesz się na siłach pisz do mnie, dogadamy się

Piotr Z.

tel. 0609 68 42 42;

email: biuro@z500.pl

GG 140112

P.Zwierzynski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności