Skocz do zawartości

Dziwny przekręt?


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku tygodni śledzę serpy dla frazy "darmowe tapety".

W top10 ( chyba na 7 miejscu ) nie wiadomo skąd pojawiła się strona vlastudio.com.

Nigdy wcześniej nie widziałem jej w pierwszych 200 wynikach dla tej frazy. Po kliknięciu w link ze stroną nie następuje na nią przekierowanie, lecz odswieża wyniki wyszukiwania dla frazy "darmowe tapety". Na wszystkie pozostałe strony google po prostu przekierowuje.

O co tu może chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku tygodni śledzę serpy dla frazy "darmowe tapety".

W top10 ( chyba na 7 miejscu ) nie wiadomo skąd pojawiła się strona vlastudio.com.

Nigdy wcześniej nie widziałem jej w pierwszych 200 wynikach dla tej frazy. Po kliknięciu w link ze stroną nie następuje na nią przekierowanie, lecz odswieża wyniki wyszukiwania dla frazy "darmowe tapety". Na wszystkie pozostałe strony google po prostu przekierowuje.

O co tu może chodzić?

Może dostała fresh bonus ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku tygodni śledzę serpy dla frazy "darmowe tapety".

W top10 ( chyba na 7 miejscu ) nie wiadomo skąd pojawiła się strona vlastudio.com.

Nigdy wcześniej nie widziałem jej w pierwszych 200 wynikach dla tej frazy. Po kliknięciu w link ze stroną nie następuje na nią przekierowanie, lecz odswieża wyniki wyszukiwania dla frazy "darmowe tapety". Na wszystkie pozostałe strony google po prostu przekierowuje.

O co tu może chodzić?

Może dostała fresh bonus ?.

A to takie coś istnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może G sie wykrzaczyło dla tego wpisu :)

KNS latem zamiast Fresh Site Bonus dają tylko Fresh Bonus i dodatkowo na meila dorzucają spakowaną Rexonę - masz stres pod kontrolą :(

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...To nie wina google tylko ta strona przekierowuje wejście na to co jest w HTTP_REFERER.

Pewnie jakiś błąd...

dokładnie jest jak piszesz :) bład jest na tamtej stronie, sprawdziłem :(

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności