Skocz do zawartości

[Sprzedam] fajne-zdjecia.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do sprzedania dochodowy serwis znajdujący się pod adresem: fajne-zdjecia.pl

Serwis powstał w lutym, zamieściłem trochę ciekawych zdjęć i strona znalazła się na stronach głównych serwisów wykop.pl oraz joemonster.org

Statystyki serwisu można sprawdzić tutaj:

https://fajne-zdjecia.pl/reklama

Jedyną używaną przeze mnie formą zarobku na stronie są reklamy Adsense.

Zrzut z ostatniego miesiąca (czerwiec):

adsensec.PNG

Zrzut z lipca (stan: godzina 12 dnia 3 lipca)

adsensel.PNG

Strona zarabia od 80-130 zł/miesiąc.

Jeśli chodzi o pozycjonowanie, to strona była dodawana do katalogów, bardzo dużo linków to linkowanie naturalne, ponieważ ludzie często linkują do ciekawych zdjęciach na forach itd. Po szczegółowy opis wykonanych czynności pozycjonerskich zapraszam na PW.

Aktualne pozycje w Google:

pozycje.PNG

Ogromna część wejść (około 50-70%) pochodzi z Google Images, a to za sprawą bardzo dobrej optymalizacji wstawianych zdjęć (każde posiada inny alt itd).

Zdjęcia znajdują się na zewnętrznym serwerze, dzięki czemu strona zużywa małą ilość transferu.

Za cenę przyjąłem 10-krotne średnie zarobki miesięczne, zatem cena serwisu to 1000zł (cena do małej negocjacji).

W cenę wliczona jest domena, zarejestrowana w domenomania.pl, która jest ważna do 2009-12-03

Kontakt: PW, lub admin@fajne-zdjecia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności