Skocz do zawartości

Symulator Stawek


Krokiet

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Niedawno głośno było nt. bid simulator'a, który miał nam szacować stawki. Teraz chyba weszła już polska wersja - symulator stawek-znajomy który założył konto 3 tygodnie temu założył konto w adwords ma możliwość korzystania z opcji symulatora podczas dodawania lub edytowania słów kluczowych. Narzedzie wypas, pokazuje na ktorej znajduje sie pozycji slowo przy danej cenie i jaka stawka musi byc by osiagnac inna pozycje.

Zastanawiam sie dlaczego w mojej kampani nie mam mozliwosci skorzystania z tego symulatora??

Wie ktoś coś na ten temat??

Wy macie taki symulator?

Duże zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nowy interfejs na polskim koncie.

hmm, ciekawe, zmiana jeżyka na Angielski nawet nie pomogła aby dostać "bid simulator" :) . Czy ktoś ma to narzędzie już na zarejestrowanym koncie np w USA?

W innych produktach Google (koniecznie w Analytics i Gmail) korzystając z Angielskiego interfejsu zawsze można być na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Narzędzie jest w fazie testów i różnie jest z jego funkcjonalnością w stosunku do dokumentacji.

Podaje przybliżone ilości kliknięć i wyświetleń w zależności od modyfikacji max CPC. Nie estymuje przybliżonej pozycji jak to podaje dokumentacja.

Poczekamy zobaczymy jak się rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciagle beta wiec nie ma co sie zbytnio nastawiac na plus czy minus tylko testowac i pisac do supportu co i jak powinni zmienic. Google to nie Microsoft, oni robia to co ludzie chca otrzymac a nie to co developerzy maja kaprys napisac hehe :D

No i znowu zmiany ;] Bedzie sie dzialo... hehehe ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności