Skocz do zawartości

Bogdan.at


Bogdan

Rekomendowane odpowiedzi

Blog założyłem w połowie Stycznia tego roku. Nie umieszczam tam informacji tylko o mnie i o wydarzeniach z mojego życia, czego można się spodziewać po domenie. Głównie piszę o tym co mnie interesuje, czyli o motoryzacji, komputerach, internecie... Staram się dodawać jak najbardziej wartościowe, ciekawe i przydatne informacje. Myślę że wychodzi mi to całkiem dobrze, sądząc po statystykach B)

Mam nadzieję, że Wy również znajdziecie tam coś dla siebie, i miło by było, gdybyście od czasu do czasu wpadli, napisali jakiś komentarz :)

Bogdan.at

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to raczej nazwał "proste i przejrzyste". Jeśli dla Ciebie full wypas grafika jest najważniejsza, to trudno. Nie zmuszam Cię tutaj do czytania mojego bloga. Łaski też mi nie robisz. Sorry, ale nie będę zmieniał wyglądu tylko specjalnie dla jednej osoby B)

Liczę na więcej konstruktywnych wypowiedzi na temat strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stwierdziłem tylko, że piszesz strasznie chaotycznie i niestety po słowach "jakieś to zlane" ciężko stwierdzić co tak naprawdę Ci się nie podoba :) Nie jest to więc żadna konkretna ocena z Twojej strony, dlatego podniecać się niestety nie mam czym...

"mi coś tam nie leży i ja bym spróbował co innego"

Po tym niestety też nie. Może napisz co Ci nie leży i co byś zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu treść? Dla mnie to jest najważniejsze :) Może nie zagłębiajmy się tutaj zbytnio w ocenianie skryptu, a skoro jak sam napisałeś "WP jakich miliony", to to coś znaczy.

Co do grafiki, to jest jej znikoma ilość, więc skąd stwierdzenie, że nie pasuje do tematyki? Co innego, gdyby były tam jakieś samoloty czy coś B) W każdym razie, pomyślę nad grafiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czy fajnie sie czyta ??"

Na przykład :) Albo czy chciałbyś tam zobaczyć więcej informacji o nowościach, czy np. testów różnego oprogramowania itp...

To nie jest tak, że założyłem temat tylko po to, żeby nabić sobie kilka wizyt, bo nie jest to dla mnie żadna różnica, skoro i tak nikt tam nie zostanie B)

Krytykę przyjmuję oczywiście, zależy mi jednak na ocenach lub pomysłach, dzięki którym mógłbym coś zmienić na lepsze.

Stwierdzenie, że nie ma tam co oceniać, albo że jest nic nie warta, bo działa na popularnym skrypcie nic dla mnie nie znaczy niestety...i na pewno nic się dzięki temu na lepsze, czy gorsze nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie, prosta odpowiedź :)

Skoro nie interesuje Cię to w żadnym stopniu, nie masz co napisać, to po prostu nie pisz.

Napisałeś, że Ci się nie podoba wygląd, OK, dziękuję. Postaram się o jakieś lepsze logo lub tło bardziej związane np. z motoryzacją lub komputerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi się nie podobał, to by go tam nie było :) Graficznie nie jest wypas...są inne, które podobają mi się o wiele bardziej, ten jednak jest bardziej funkcjonalny. Większość innych np. często nie wyświetla poprawnie kodu wspomnianych już wcześniej wtyczek. Ten jest najbardziej przyjazny pod tym względem (konfiguracji). Lubię po prostu proste i funkcjonalne rzeczy. Jeśli jeszcze do tego dobrze wyglądają, to jest super, niestety mi nie udało się takiego stylu znaleźć, a sam nie jestem specjalnie dobry w tworzeniu grafiki i kodowaniu, więc mogłoby to wyglądać jeszcze gorzej. Kolejną sprawą jest to, że nie mam zbyt wiele czasu na takie rzeczy.

Lukas, już o tym wspominałeś, więc może nie nabijaj postów..? Ja również już Ci na to odpowiedziałem wcześniej. Mówiłem też jaka ocena/opinia liczy się dla mnie najbardziej. (taki offtop: Strach pomyśleć ile Ty się napiszesz przy ocenianiu for...Nie bierz tego przesadnie do siebie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności